رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه اصول و مبانی کاربردی برندسازی شخصی در تاریخ چهارشنبه ۳۰ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۴:۰۰

کارگاه اصول و مبانی کاربردی برندسازی شخصی

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

برندسازی شخصی چیست؟


برندسازی شخصی فرایندی است که توسط آن، افراد و تخصص‌شان مثل برندهای تجاری علامت‌گذاری می‌شوند. در حالی که تکنیک‌های قدیمی مدیریت خودیاری، دربارهٔ خودبهبودی و افزایش مهارتهای شخصی صحبت می‌کرد، مفهوم برندسازی شخصی، می‌گوید موفقیت از خود محصول بدست می‌آید. به این معنا که ذات و ماهیت یک محصول، مشخص می‌کند که آن محصول موفق خواهد بود یا نه.

به علاوه، این فرایند به صورت ایجاد یک دارایی که به فرد خاصی تعلق دارد نیز تعریف می‌شود؛ که پیکر، پوشش، ظاهر فیزیکی و زمینه‌های دانش را در بر می‌گیرد. اما برندسازی شخصی، فقط به این موارد محدود نمی‌شود و منجر به یک احساس منحصربه‌فرد تشخیص، به یاد ماندنی و ایده‌آل در صاحب برند می‌شود. این اصطلاح اولین بار در یک مقاله در سال ۱۹۹۷ توسط Tom Peters استفاده و مطرح شد.

 


چگونه یک برند شخصی قدرتمند ایجاد کنیم؟


برای ایجاد یک برند شخصی قدرتمند باید استراتژی اصولی و حرفه‌ای داشته باشیم. باید بدانیم دقیقا چه کسی هستیم؟ چه کار می‌خواهیم انجام دهیم؟ قرار است به کجا برسیم؟ مخاطبان ما چه افرادی هستند؟ راه دسترسی به آنها چیست؟ چه حرفی برای آنها داریم و چه کمکی به آنها می‌کنیم؟ و… برای این منظور باید گام‌های مختلفی برداریم که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

مدرسین

مهندس امید ملائکه
مهندس امید ملائکه
مربی و مشاور تخصصی حوزه برندینگ

مدرس دانشگاه

هیئت علمی مدرسه جامع کسب و کار ایده

مدرس آکادمی برند ایران

مدیر و موسس رسانه ایران برندینگ

محمد تقی کریمی
محمد تقی کریمی
مربی و مشاور مهارت‌های فکری

برگزار‌کننده

آواتار

باشگاه کارآفرینی تیوان

باشگاه کارآفرینی تیوان، مجموعه‌ای غیرانتفاعی است که با هدف گسترش فرهنگ کارآفرینی در میان نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به کارآفرینی ایجاد شده است. اعضای تیوان، در کنار هم اثر بخشی تیمی و فردی خود را بالا می‌برند، در دورهمی‌ها ایده‌های جدیدی خلق می‌کنند

رویداد های برگزارشده۸۷
  • شروع: چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۴:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۲۱:۰۰

آدرس: تهران طرشت،ابتدای بلوار شهید تیموری،روبه روی نمایندگی ایران خودرو،پژوهشگاه علوم و فناوری دانشگاه شریف،طبقه اول،باشگاه کارآفرینی تیوان