رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی کاسب میلیونر (متفاوت ترین تور آموزشی ایران ) تدریس بیش از 500 نکته کاربردی و مهم درخصوص کاسبی ، تجارت و توسعه کسب و کار در تاریخیکشنبه ۲ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آموزشی کاسب میلیونر (متفاوت ترین تور آموزشی ایران ) تدریس بیش از 500 نکته کاربردی و مهم درخصوص کاسبی ، تجارت و توسعه کسب و کار

شروع:
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲ آبان ۹۵ ۰۰:۰۰
مکان: داراب
کارگاه آموزشی کاسب میلیونر (متفاوت ترین تور آموزشی ایران ) تدریس بیش از 500 نکته کاربردی و مهم درخصوص کاسبی ، تجارت و توسعه کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

متفاوت ترین تور آموزشی ایران با اجرای استاد بزرگ ایران استاد علی اکبری

علی اکبری کیست؟
استاد علی اکبری کارشناس برگزیده رادیو اقتصاد متولد مشهد مقدس دارای مدارک MBA و DBA ، مشاور، مدرس و نویسنده بیش از سی جلد کتاب درحوزه کسب وکار، روانشناسی و موفقیت است که برخی ازآنها ازجمله درمـان افسـردگی ومشکلات ، رازجـذب پـول درایـران (1و2و3و4و5 ) تا کنون منتشـر شده اند و بـرخی حتـی به چاپ دوازدهم نیز رسیده اند.
تخصص استاد اکبری راحت کردن کسب وکارها و زندگی است و ازآنجا که خود از کودکی بازارکسب وکار ایران را لمس کرده اند، مراحل پیشرفت را درکارخانجات کوچک و بزرگ ایران طی کرده و با دانش و مطالعه فراوان به کسب وکارها رونق می بخشند.

محل برگزاری :

تورآموزشی کاسب میلیونردرایران فقط درشهرهای مشهد و داراب فـارس برگزار می گردد و از سراسر ایران جهت گذراندن این دوره آموزشی به شهر داراب و هتل زیبای نقش شاپور سفـرمی کنند.

زمان برگزاری :

برگزاری این تور آموزشی را طوری برنامه ریزی کرده ایم که شما عزیزان بتوانید نهایت استفاده از وقت و زمان خود را ببرید.

5 شنبه و جمعه و شنبه و یک شنبه 29 مهرماه تا 2 آبان به مدت چهارشبانه روز با هم خواهیم بود و از کنار هم بودن لذت خواهیم برد.


ضمانت وگارانتی:

 کلیه 20 ساعت مبحث این تور آموزشی استاد اکبری گارانتی دارند.
گارانتـی اول: رضایت شرکت در تورآموزشی که درصـورت عـدم رضـایت کل شهـریه بدون هیچ گونه پرسشی مسترد خواهد شد.
گارانتـی دوم: رضایت کارایی درصورتی که اصول استاد اکبری در هرکسب وکاری به کـاربرده شد و درکمتـراز یکسال درآمد شما حداقل
3 برابرنگردید دوبرابر شهریه پرداخت شده مستردخواهدشد.

محتوای این تور آموزشی چیست ؟

در این تور آموزشی که با اجرای استاد علی اکبری نویسنده مجموعه کتابهای راز جذب پول در ایران و مدرس و مشاور توسعه کسب و کار برگزار می گردد طی چهار شب بیاد ماندنی مباحث ذیل تدریس می شود :

1. قانون نمک گیری ( با اجرای دقیق این تکنیک در همان هفته اول شاهد 30 درصد افزایش فروش خواهید بود

2. قانون انگیزه منفی ، مثبت و لجبازی (با اجرای این قانون هیچگاه بی انگیزه و بی حوصله نخواهید شد و همیشه ثابت قدم به سوی اهدافتان قدم برخواهید داشت.

3. قانون طلایی دخل و خرج در شب دوم شاهد تدریس قوانین مرتبط با پول و پولداری خواهیم بود و در این شب شاهد اشک های بسیاری خواهیم بود که برخی از شاگردان خواهند  داشت بابت فرصت هایی که داشته اند ولی متاسفانه سوزانده اند. اما هیچگاه برای شروع دوباره دیر نیست.

در این شب به پاسخ این سوالات خواهید رسید :

چرا تاکنون پولدار نشده ام ؟ هزینه چیست ؟ دارایی چیست ؟ قانون خرید ملک ، مغازه ، زمین چیست ؟ قانون تورم ، چک ، سکه ، طلا ، بورس ، مجتمع های تجاری چیست ؟ وام خوب است یا بد است ؟ وام بگیریم یا نگیریم ؟ اولویت های زندگی چیست ؟تکنیک های تجارت چیست ؟ شیرهای درآمدی را چگونه ایجاد و تا اخر عمر برای خود باز کنیم ؟نکاتی در این شب تدریس خواهد شد که زندگی مالی شما را برای همیشه متحول خواهد کرد.

در شب سوم به علم پولدار شدن یا همان قانون دامپینگ خواهیم پرداخت. چیزی که با آن چینی ها دنیا رو فتح کرده اند. و مدیریت کسب و کار را یاد خواهیم گرفت . در مدیریت کسب و کار یاد خواهیم گرفت که اصلا مدیریت یعنی چه ؟ چگونه خودمان را مدیریت کنیم ؟ چطور کسب و کارمان را مدیریت کنیم ؟ چطور کارمند استخدام کنیم ؟ چگونه با کارمند مصاحبه کنیم ؟ چطور با اوقرارداد ببندیم ؟ چطور به کارمند حقوق بدهیم ؟ قانون ده ده چیست ؟

در شب چهارم بازاریابی مویرگی ، تبلیغات و باشگاه مشتریان را از زبان استاد اکبری خواهیم شنید و اصول کلی و ریز به ریز بازاریابی مویرگی هر نوع کالا و خدمات را یاد خواهیم گرفت. مهم نیست شغل یا حرفه شما چه چیزی است اگر بازاریابی مویرگی را ریز به ریز انجام دهیم خیلی سریع و راحت می توانیم به موفقیت های چشمگیری دست یابیم.

ارزانترین و موثرترین روش تبلیغات کسب و کار و نحوه ایجاد باشگاه مشتریان و در نهایت آنچه یک تاجر و کاسب باید بداند و به آن عمل کند را یاد خواهیم گرفت.

 

این تور برای چه کسانی مفید است ؟

این تور برای کسانی مفید است که اولا می خواهند برای خود کسب و کاری راه اندازی کنند و نمی دانند باید از کجا شروع کنند همچنین این تور برای کسانی مناسب است که می خواهند کسب و کار خود را رونق ببخشند و زودتر به آرامش و پولداری برسند. تخصص استاد اکبری پولدار کردن شماست اگر اراده کنید برای ایجاد  تغییری بزرگ.


هزینه این تور آموزشی چقدر است ؟

اول باید این سوال را از خود پرسید که اگر در این تور آموزشی شرکت نکنم چقدر باید هزینه کنم و از این به بعد هم باید منتظر تبعات و عواقب این عدم آگاهی ام باشم. بنده ایمان دارم که دهها برابر این هزینه ای که شما پرداخت می کنید خیلی سریع و فوری به زندگی شما برخواهد گشت چرا که زمانی که ما را به سوی شهر خود ترک می کنید کوله باری از علم و دانش اقتصادی و صحیح زندگی دارید که دقیقا مثل نقشه راه شما می باشد و شما را به حاشیه نخواهد برد.

هزینه های این تور آموزشی با احتساب اسکان شما  از 840 هزار تومان بابت بیش از 20 ساعت آموزش صفر تا صد کاسبی و تجارت موفق آغاز خواهد شد و تا 1670 هزار تومان قابل افزایش است . این تنوع بخاطر نوع اسکان ، تشریفات  و مهلت ثبت نام می باشد وگرنه  محتوای کلاس آموزشی برای همگان یکسان است.

میزان رضایتمندی شرکت کنندگان در این تور چقدر بوده است ؟

از آنجا که خود را ملزم و متعهد به ارزیابی می دانیم در طی سه دوره برگزاری این تور آموزشی رضایتمندی بالای 98 درصد داشته ایم که در نوع خود بری ما جای بسی خرسندی است.

سورپرایز؟

برای شما عزیزان سورپرایزهای تدارک دیده ایم که باید تشریف بیارید و بعد ببینید. ... انشا الله که مقبول خواهد افتاد.

 

اینجانب هادی فردین به عنوان مسئول برگزاری این تور آموزشی و از شاگردان استاد اکبری ضمانت می دهم که اگر اصول تدریس شده در کلاس مو به مو اجرا گردد تحول بزرگی در کسب و کار شما رخ خواهد داد که حداقل درآمد  و رضایت مندی شما را از زندگی چندین برابر خواهد کرد.

امیدوارم که شما را در این تور آموزشی زیارت کنم و توفیق خدمتگزاری شما را داشته باشم. تمام تلاش بنده برگزاری بهترین و متفاوت ترین تور آموزشی ایران است و امیدوارم میزبان خوبی برای شما عزیزان باشم.

شما دوستان عزیز می توانید در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی یا سوال از طریق تلگرام یا تلفن با بنده در تماس باشید. به امید موفقیت های بیشتر برای ایرانیان عزیز و تشکر از اینکه حوصله به خرج دادید و مطالب بنده رو مطالعه فرمودید. به دوستان عزی  توصیه می کنم جهت آشنایی با استاد اکب ری کتابهای ایشان را که از دیجی کالا قابل تهیه است مطالعه فرمایند و حتما در کانال استاد به آدرس akbari09154040409@عضو شوند و از صدها مطلب مفید ایشان استفاده ببرند.

ارادتمندتان

هادی فردین

400  20  20  0917

آدرس:داراب داراب بلوار دانشجو هتل سه ستاره نقش شاپور