رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزش بازی گردش پول رابرت کیوساکی در تاریخجمعه ۲۸ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آموزش بازی گردش پول رابرت کیوساکی

شروع:
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ ۱۱:۰۰
پایان:
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ ۱۷:۰۰
کارگاه آموزش بازی گردش پول رابرت کیوساکی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

اولین کارگاه آموزش حرفه ای بازی گردش مالی رابرت کیوساکی ( cashflow101 ) توسط یاسین هدایتی فر (نویسنده کتاب پول بدون پول و درآمدهای رویایی بدون سرمایه )

من اصولا انسان ماجراجویی هستم و از بازی های مالی فرار نمی کنم اما در یکی از این ماجراجویی ها، احتمال داشت به شدت ورشکست شوم . داستان از این قرار بود که  سال قبل قصد سرمایه گذاری در حوزه املاک را داشتم و پس از جستجوهای بسیار، قصد خرید اقساطی یک واحد تجاری و مسکونی را کردم. تقریبا همه صحبت ها را کردم و سپس با خرید دو واحد (یک واحد مسکونی و واحد دیگر تجاری) موافقت شد . در روز بستن قرارداد یکی از درس هایی که در بازی گردش پول رابرت کیوساکی فراگرفته بودم، را به یاد آوردم و پس از کمی فکر ، خرید واحد مسکونی را متوقف و تنها همان واحد تجاری را به صورت اقساطی امضا نمودم. تنها سه ماه گذشت تا متوجه شوم که گر آن روز، آن واحد مسکونی را هم برمی داشتم، همانند اتفاقی که یک بار در بازی برایم افاده بود، در دنیای واقعی نیز می افتاد.

من ورشکست می شدم!!!.

 درس آن روز در رابطه با اهمیت نگه داشتن پس انداز برای روزهای بحرانی بود!!!

 

یاسین هدایتی فر کیست؟

من مدیر تیم اساتید کانال richman و همچنین نویسنده کتاب های ((پول بدون پول)) و ((درآمدهای رویایی بدون سرمایه)) است. کتاب هایم در زمینه آموزش هوش ملی کسب درآمد است. در واقع من آموزش می دهم چگونه بدون سرمایه پول های زیادی در آورید.

من را با کتاب هایم و دوره های هوش مالی که برگزار می کنم می شناسند و من رابرت کیوساکی را با کتاب هایش و بازی گردش پول 101 می شناسم. من به تمام افرادی که مرا می شناسند توصیه میکنم، بازی گرش پول کیوساکی را داشته باشند و آن را هفته ای حداقل دو بار بازی کنند.

رابرت کیوساکی کیست؟

رابرت کیوساکی نیازی به معرفی ندارد!!!

او  نویسنده کتاب های معروفی در سطح جهان (همچون پدر پولدار پدر بی پول) است که پس از موفقیت در آموزش های مالی، بازی منحصر به فردی را طراحی می کند که از طریق آن، با استفاده از تکنیکهای NLP و تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه مفاهیم کلیدی و مهم سرمایه گذاری های مختلف را آموزش می دهد.

وی درباره ایده خلق این بازی می گوید: «من در طول سالهای تحصیلی ام به این نتیجه رسیدم که بهترین شیوه یادگیری ، تمرین و تکرار است. پس به فکر طراحی بازی ای افتادم که بتواند در کنار جذابیت و سرگرمی ، مفاهیم مالی ، سرمایه گذاری و حسابداری را به افراد بیاموزد. آموزش چنین مفاهیمی با مطالعه کتاب و یا شرکت در کلاس های آموزشی ممکن است برای فرد کمی کسل کننده و دشوار باشد.

نیویورک تایمز در مقاله ای در سال 2004 گفته است:«گردش پول بازی جدیدی است که هدف آن آموزش سرمایه گذاری و کسب ثروت به افراد است و به سرعت طرفداران زیادی در سرتاسر جهان پیدا کرده است...» و آنتونی رابینز ، سخنران و نوسنده شهیر جهانی تأثیر بازی گردش پول را در آموزشی مفاهیم مالی ، نیرومند ، عمیق ، شگرف و دگرگون ساز می داند. گفتنی است نشریه موفقیت نیز شماره 115 خود را به معرفی بازی گردش پول اختصاص داده است و استاد حلت ضمن لزوم تهیه این بازی فوق العاده به تمامی خانواده های ایرانی گفته است: «بازی گردش پول نقش مهمی را در ثروتمندی و موفقیت مالی آینده افراد ایفا خواهد کرد..

 

 هدف بازی گردش پول ، آموزش مفاهیم پایه مدیریت مالی ، سرمایه گذاری و حسابداری در غالب یک بازی می باشد. این بازی در عین جذابیت در حقیقت مدلی ساده شده از زندگی مالی واقعی افراد می باشد که در محیط آن به بازیکنان فرصت داده می شود تصمیماتی بگیرند که شاید در زندگی واقعی جرات تفکر در مورد آنها را هم نداشته باشند و در نهایت بیاموزند که چگونه می توان با سرمایه گذاری پس اندازهای ماهیانه خود ، به استقلال مالی برسند. در گردش پول 101 انواع مختلف سرمایه گذاری های معمول مانند بازار سکه و طلا ، اوراق بهادار(شامل سهام و اوراق مشارکت) ، املاک و مستغلات(شامل انواع خانه ، زمین ، آپارتمان و ...) ، راه اندازی کسب و کارهای کوچک و بزرگ(مانند راه اندازی شرکت های پاره وقت ، فروشگاه های مختلف ، مشارکت با مسئولیت محدود و ...) ارائه شده و نحوه تصمیم گیری در خصوص مناسب بودن آنها با بررسی قیمت ها ، نرخ بازگشت ، قیمت آینده و وام گیری آموزش داده می شود. در این بازی بازیکنان با وارد کردن صورت درآمدها و هزینه در صورت سود و زیان و همچنین محاسبه دارایی ها و بدهی ها در ترازنامه مالی با مفاهیم اولیه حسابداری اموال شخصی خود آشنا شده و مدیریت گردش پول شخصی خود را فرا می گیرند.


  • ضمانت رضايت شركت كنندگان

از اين بابت آسوده باشيد كه هيچ ريسكي انجام نمي دهيد! و از بابت كيفيت كارگاه بازی گردش پول هيچ بهانه اي وجود ندارد! معيار تشخيص فقط و فقط نظر شخصي شماست و هيچ سئوالي پرسيده نخواهد شد.

اطلاعات برگزاری دوره حضوری و آنلاین

تاریخ شروع این دوره: 28 اردیبهشت ۱۳۹۷ 

ظرفیت دوره: 12  نفر حضوری

ساعات برگزاری کلاس۱۰ الی ۱۷ همراه با ناهار و پذیرایی

آدرس محل برگزاری:

  • دسترسی با مترو:تهران،انتهای خط آبی. ایستگاه تهرانپارس.تا فلکه اول تهرانپارس می توانید پیاده بیاید و یا یک ماشین بگیرید.
  • دسترسی با وسیله نقلیه: همت شرق، اتوبان باقری جنوب، دور برگردون ، فلکه اول تهرانپارس
  • دسترسی با BRT :تهران، خط تهرانپارس تا میدان آزادی رو سوار بشید. ایستگاه فلکه اول تهرانپارس پیاده بسید. نبش فلکه. خیابان 142 شرقی. پلاک 39. واحد 5

برگزار کننده

یاسین هدایتی فر

یاسین هدایتی فر

نویسنده، کارآفرین و مدرس

سوالات متداول

من وقت ندارم
من روی مبل دراز میکشم و ارزو می کنم شرایط جامعه هر روز بدتر شود. البته که از این موضوع اصلا خوشحال نیستم اما هوش مالی به من این اجازه را داده تا روی مبل دراز بکشم و هر روز ثروتمند تر شوم. من روزی تصمیم گرفتم تا وقت برای چیزهای مهمی که باید یاد بگیرم بگذارم و امروز، وقت برای هرکاری که بخواهم انجام بدهم، دارم. وقت تان را برای امور مهمی که باید فرابگیرید باز کنید!!!ضرر نمی کنید!
هزینه این دوره زیاد است
هیچ وقت فراموش نمیکنم روزی را که از خیابان انقلاب تهران، 2 ساعت پیاده روی کردم تا به خانه برسم. دلیلش تمام شدن پول هایم بود. همه را کتاب خریده بودم. از آن روز که با خرید کتاب پول هایم تمام شد!! تا امروز که ماهیانه تا 15 میلیون تومان خرج آموزش خودم میکنم، هیچ وقت دادن پول برای آموزش را هزینه ندیدم و آن را بهترین شکل سرمایه گزاری دیدم. من هرگز پشیمان نیستم و تا بتوانم برای آموزش خودم هزینه می کنم...
در این کارگاه چه چیزهای دیگری، بجز آموزش بازی بدست می آورید؟؟؟
شما با همین مبلغی که پرداخت می کنید، می توانید 5 ساعت با استاد اموزش و مشاوره کاملا تخصصی و بسیار باارزش بگیرید (هزینه هر ساعت مشاوره حضوری با او، 350 هزار تومان است که برای شما رایگان می شود)، بازیگردش پول رابرت کیوساکی را در پایان کارگاه دریافت میکنید، هزینه این بازی 226 هزار تومان است. کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه را هدیه می گیرید. دوستان خوبی پیدا می کنید که شاید نقش مهمی در آینده شما بازی کنند .. یک روز بسیار مهم در زندگی خودتان خواهید ساخت!!
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی نیست
آیا بازی رو هم دریافت میکنم؟
بله

آدرس:تهران فلکه اول تهرانپارس، نبش فلکه. خیابان 142 شرقی (قانع) . پلاک 39، واحد 5