کارگاه آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی

شروع رویداد
چهارشنبه ۱ دی ۹۵ ۰۸:۳۰
پایان رویداد
جمعه ۳ دی ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادمدیریت / مدیریت پروژه
اضافه به تقویم
کارگاه آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه کاربردی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۳۴۲۹۰۹ داخلی ۳۰۶-۳۰۷-۳۰۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 در اکثر سازمانهای پروژه محور دپارتمانی به نام دپارتمان برنامه ریزی و کنترل پروژه، برنامه ریزی و بودجه یا برنامه ریزی طرح وجود دارد. این دپارتمان که تعامل گسترده ای با سایر بخشهای سازمان (علی الخصوص در سازمانهای پروژه محور) دارد در صورت داشتن مدیریتی اثربخش و بهره ور می تواند نقشی کلیدی در دستیابی به اهداف سازمان ایفا نماید. حال دو پرسش اساسی این است: در این دپارتمان چه کارهایی باید انجام شوند؟ و این کارها بر اساس چه روش هایی و چگونه باید انجام شوند؟
در این برنامه آموزشی آمیخته ای از مباحث تئوری و عملی جهت پاسخگویی به دو پرسش فوق ارائه می گردد و برنامه -ریزی و کنترل یک پروژه واقعی به صورت عملی از ابتدا تا انتها تمرین و بررسی می گردد.

سرفصل های دوره :

- چارچوب و مفاهیم اولیه مدیریت پروژه

- شرح وظایف واحد برنامه ریزی و کنترل پروژه و جایگاه آن در سازمان

- برنامه ریزی محدوده پروژه (مروری بر مدیریت محدوده پروژه بر اساس PMBOK 2012 ، ساختار شکست کار (WBS) و نحوه تهیه آن ، آشنایی با PWBS, FWBS, RWBS ، روش

تدوین فهرست فعالیتها)

- برنامه ریزی زمان پروژه (مروری بر مدیریت زمان بر اساس PMBOK 2012 ، انواع روابط میان دو فعالیت ، مفهوم شبکه و مسیر بحرانی (CPM) و نمودار گانت ، روشهای برآورد مدت زمان فعالیتها ، آشنایی با روشهای برنامه ریزی شبکه ای (CPM, PN, PERT, GERT) ، برنامه ریزی منابع پروژه (تعریف، تخصیص و تسطیح منابع)، 19 قاعده مهم در زمانبندی پروژه )

- برنامه ریزی هزینه پروژه (مروری بر مدیریت هزینه بر اساس PMBOK 2012 ، برآورد هزینه و روشهای آن ،بودجه بندی پروژه ، تعیین اوزان فیزیکی فعالیتها

- كنترل و بهنگام كردن برنامه ها (فرایند کنترل پروژه ، کنترل زمانی پروژه کنترل پیشرفت پروژه کنترل هزینه پروژه کنترل محدوده پروژه و مدیریت تغییرات گزارشات عملکرد گزارش روزانه ......)

آدرس:تهران سهروردی جنوبی - خیابان ملایری پور غربی - پلاک 37

موقعیت جغرافیایی رویداد