کارگاه آموزش شبیه سازی با نرم افزار Arena

شروع:
پنج‌شنبه ۳۱ مرداد ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳۱ مرداد ۹۸ ۱۹:۰۰
کارگاه آموزش شبیه سازی با نرم افزار Arena
برگزارکننده‌ی رویداد
امکان ثبت‌نام برای این رویداد وجود ندارد.

توضیحات

در این دوره ما میخوایم شبیه سازی پیشامد های گسسته رو به کمک نرم افزار Arena آموزش بدیم. این دوره مختص کسایی هستش که با مفهوم شبیه سازی آشنایی دارن و میخوان به صورت کاربردی ازش استفاده بکنن. هدف از این آموزش درک پیشامدهای اطرافمون و پیاده سازی درست اونا توی نرم افزار ارنا هستش.

اهمیت این دوره از جایی نشات میگیره که با توجه به مقالات منتشر شده در زمینه بهینه سازی، وجود متغیر های احتمالی در اکثر مسائل به چشم می خوره. همچنین تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان و مدیریت ریسک جز موضوعات مهمی هستش که امروزه هم در محافل آکادمیک و هم در صنایع متنوع مورد توجه قرار میگیره. در چنین شرایطی آشنایی با تکنیک شبیه سازی پیشامدهای گسسته و نرم افزار Arena حکم مجهز بودن به صلاحی قدرتمند در زمینه بهینه سازی سیستمهای احتمالی و تصمیم گیری در شرایط عدم اطمینان را داره.

چرا باید در این دوره شرکت کنیم؟

با توجه به رشد روز افزون دانشجوهای فارغ التحصیل در رشته های مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی و اشباع شدن فیلدهای شغلی مختلف مرتبط با این رشته ها، میشه گفت تنها فیلدی که به دلیل تسلط نداشتن،کلاسمتش نمیرن همین شبیه سازی هستش. طی سال های گذشته این فیلد یکی از پول ساز ترین شغل ها توی ایران بوده. به صورتی که حتی آماتورها دارن با انجام پروژه های خیلی ساده توی خونه درآمدزایی میکنن. با توجه به کم بودن کارشناس های مسلط به این نرم افزار، شهرداری مناطق مختلف برای پیاده سازی پروژه های مختلفش مثل پمپ بنزین با کارشناس ها  قراردادهای چندین ساله و بزرگ میبنده. پس اگر شمام به دنبال کسب درامد به شیوه نوین هستید توصیه میکنم حتما توی این دوره شرکت کنید.

سرفصل کلی دوره

توی این پنج ساعت ما سعی میکنیم تمام مباحث زیر رو پوشش بدیم:


آموزش نرم افزار ارنا
پیاده سازی چندین مثال واقعی
آموزش پیدا کردن فرصت های شغلی
رفع اشکال
معرفی گروه خصوصی جهت رفع اشکال و پرسیدن سوالاتتون تا هروقت که بخواین

آدرس:تهران تهران. میدان انقلاب. دانشگاه تهران