رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزش طراحی وب در تاریخ پنج‌شنبه ۲۹ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آموزش طراحی وب

شروع:
پنج‌شنبه ۲۲ فروردین ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۹ فروردین ۹۸ ۱۷:۰۰
کارگاه آموزش طراحی وب
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

طراحی وب


جلسات طراحی سایت (22 و 29 فروردین ماه 1398)

با رویکرد بهینه سازی سئو طراحی سایت را آموزش می دهیم. به همین منظور بیشتر به تکنولوژی های روز، و Front end سایت می پردازیم و کدهای جدیدتر و بهینه تری را فرا خواهید گرفت. در جلسه اول این بخش به آموزش اسکلت طراحی وب و ظاهر، یعنی Html و CSS می پردازیم. کسانی که دید طراحی داشته باشند با این بخش ارتباط بهتری برقرار می کنند.

در جلسه دوم این بخش، به بخش پردازشی یک وب سایت و کمی PHP و Database خواهیم پرداخت تا پس از این دو جلسه آموزش مهارت طراح سایت از نوع استاتیک را بدست می آورید. دامنه و ها­ستی مختص شما گرفته خواهد شد می بایست پس از این دو جلسه توسط خود شرکت کننده طراحی شده، و سایتی شخصی با اطلاعات مورد نظر شما روی آن قرار بگیرد.

جلسات آموزش طراحی وب بسیار پایه­ای خواهند بود و بیشترین زمان تدریس به بخش آموزش کد­ها و تگ­ها اختصاص داده می­شود. پس از آن دانش پژوه می بایست در منزل کد­های آموخته شده را روی محیط واقعی پیاده سازی کند و به صورت آنلاین از مدرسین برای بهبود کار خود راهنمای لازم را دریافت کنند. گرفتن مدرک در پایان دوره ملزم به طراحی یک سایت کامل توسط دانش پژوه می­باشد و امتحان کتبی برگزار نخواهد شد.

توجه::: تفاوت وورک شاپ و کلاس درس، تنها در خروجی حاصل از تلاش شما می باشد. در انتهای این وورک شاپ شما یک نمونه کار واقعی برای ارائه به شرکت های طراح دارید. همچنین در این دوره­ها از تجربیات اساتیدی که تجربه طراحی سایت به صورت عملی دارند بهره خواهید برد. تجربه هایی که ممکن از سال­ها برای بدست آوردنشان نیاز به مطالعه و برنامه نویسی باشد.

نیازمندی­ها: به همراه داشتن Laptop و USB در طول رویداد برای نصب نرم افزار­ها و فایل های مورد نیاز الزامی می باشد.

 

 

سخنرانان

مهندس پیام مرادآبادی
مهندس پیام مرادآبادی
آکادمی کسب و کار دانا ( مدرس گروه برناک)
مهندس رضا جعفری
مهندس رضا جعفری
آکادمی کسب و کار دانا ( مدرس گروه برناک)

برگزارکنندگان

دکتر مریم السادات حجازی
دکتر مریم السادات حجازی
آکادمی کسب و کار دانا ( سرپرست گروه برناک)

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقه به یادگیری
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
Laptop و USB
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر

آدرس: تهران خیابان دکتر شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان شهید ، امیرپابرجا، بلوار آیینه، نبش گل یخ غربی، پلاک 91 ساختمان ستادی، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی