رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزش فروش و مدیریت ارتباط با مشتری (ویژه همکاران) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آموزش فروش و مدیریت ارتباط با مشتری (ویژه همکاران)

شروع:
پنج‌شنبه ۲۰ تیر ۹۸ ۱۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۰ تیر ۹۸ ۱۶:۳۰
مکان: تهران
کارگاه آموزش فروش و مدیریت ارتباط با مشتری (ویژه همکاران)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

تور آموزشی آکادمی کی سفر
در دوره های آکادمی کی سفر شرکت کنید، از تجربه مدرسان مطرح استفاده کنید و فروش آژانس خود را افزایش دهید!

کارمندان آژانس مسافرتی در خط مقدم انتقال روحیه و انگیزه به مردم کشور هستند. اغلب ایرانی‌ها علاقه‌مند هستند تا برای رها شدن از زندگی روزمره و به در کردن خستگی به مسافرت بروند. در این حالت معمولاً تلفن‌شان را برمی‌دارند و به آژانس‌ها زنگ می‌زنند و اولین نفری که با او در تماس خواهند بود کارمندان آژانس هستند. علاوه بر تور، کارمندان آژانس کسانی هستند که برای افراد بلیط هواپیمای مناسب رزرو می‌کنند. به همین دلیل این کارمندان نقش زیادی دارند تا افراد را به مسافرت دلخواهشان بفرستند و یا بلیط مورد نظرشان را به راحتی برای آن‌ها پیدا کنند.

اما خبر خوب این است که  آکادمی کی سفر قصد دارد تورهایی آموزشی مخصوص کارمندان آژانس برگزار کند. این تور آموزشی اولین خدمتی است که آکادمی کی سفر به تمام کارمندان آژانس از سراسر کشور ارائه می‌دهد. در این تورها ما می‌خواهیم که هر ماه دیداری تازه کنیم و یک موضوع را به شما آموزش دهیم. مدرسان هر کدام از این تورها، از برترین و شاخص‌ترین افراد حوزه‌های گردشگری و هوانوردی هستند. در پایان هر دوره هم مدرک معتبر شرکت در دوره به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود. همچنین پکیج کاملی از سرفصل‌های به بحث گذاشته شده در تور به شما داده‌خواهد شد تا تجربیات این تورها را همیشه به همراه خود داشته باشید. در تصویر زیر لیست عناوینی که در هر تور آموزشی در سال 98 به آن‌ها پرداخته می‌شود را می‌توانید ببینید.

                                              

در هر کدام از تورها، علاوه بر میانوعده، ما دور هم یک ناهار صرف می‌کنیم تا از دیدگاه همکاران خود بهره ببریم و به تبادل نظر بپردازیم. در آخر هم جایزه‌های متنوعی برای شرکت کنندگان در نظر داریم که به قید قرعه به برندگان تعلق خواهد گرفت. جایزه‌ی ارزنده‌ای که برای هر کدام از تورها در نظر داریم، سه شب اقامت رایگان در هتلی در کیش، مشهد یا قشم است که به یک نفر اهدا خواهد شد.

همچنین علاوه بر این جایزه‌ی ارزنده، به قید قرعه به تعدادی از افراد حاضر، کد تخفیف خرید بلیط هواپیما و تور ارائه می‌دهیم تا در خرید بعدی برای مسافران خود آن را اعمال کنند.

با آکادمی کی سفر همراه باشید تا با جدیدترین حوزه‌های دانش در صنعت گردشگری و هوانوردی خود را به روز کنید.

توجه : دوره های مرتبط با پرواز گواهی نامه رسمی حضور در دوره از طرف دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری اعطا می گردد. برای دوره های مرتبط با تور در حال مکاتبه با مدیران محترم سازمان میراث فرهنگی هستیم در صورت امکان گواهی نامه مرتبط برای این دوره ها نیز اعطا می گردد. 

این دوره ها برای استفاده همکاران محترم کی سفر در آژانس های هواپیمایی سراسر کشور طراحی شده است و با هدف ارتقاط سطح دانش در حوزه گردشگری برگزار می شود.

سخنرانان

امیر قهرمانی

امیر قهرمانی

مدیر بازاریابی دیجیتال کی سفر

عباس جعفری

عباس جعفری

مدرس مدعو

آدرس:تهران خیابان معراج (به سمت فرودگاه مهراباد) دانشکده صنعت هواپیمایی کشوری