رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آنلاین بازی سازی مقدماتی با یونیتی در تاریخ جمعه ۲۸ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۲۸ شهریور ساعت ۱۱:۰۰

کارگاه آنلاین بازی سازی مقدماتی با یونیتی

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آپشن های کارگاه


تمامی جلسات کلاس ضبط ویدئویی شده و پایان هر جلسه در پروفایل شما بر روی سایت آکادمی آموزگار بارگزاری می شود تا به صورت نامحدود به ویدئوها دسترسی داشته باشید.

یک گروه واتساپ جهت پشتیبانی و اطلاع رسانی تشکیل می شود که در طول هفته سوالات خود را مطرح کنید تا مدرس و پشتیبانان ما رسیدگی کنند .

همچنین می توانید علاوه بر شرکت در وبینار در جلسه اول و دوم کلاس به صورت آزاد شرکت کنید تا با فضا و محتوای کلاس بیشتر آشنا شوید.

در نهایت پس از ثبت نام اگر به هر دلیلی تا قبل جلسه چهارم تصمیم به انصراف از ادامه دوره بگیرید شهریه شما به صورت کامل عودت داده خواهد شد.

مدرس

امین طوسی
امین طوسی
مدیرعامل شرکت میداستودیو، طراح بازی و انیمیشن

یادداشتی از آقای طوسی


از ابتدا علاقه شدیدی به برنامه کودک و کارتون داشتم. وقتی جلوی تلویزیون می نشستم به شدت مسحور می شدم. واقعا انیمیشن واسم عجیب بود. اون موقع ها اصلا فکر نمی کردم می تونم خودم یه روزی وارد دنیای تولید بشم. تا اینکه در نوجوانی به صورت کاملا اتفاقی با نرم افزار سه بعدی مکس آشنا شدم. انگار وارد دنیای جدیدی شده بودم. واقعا برام حیرت انگیز بود. یعنی منم می تونم خلق کنم؟! درکنار مکس با نرم افزار های گرافیکی و تدوین آشنا شدم و یه روزی دیدم وای من دارم کارگردانی انیمشن می کنم. خوب داشتم پیش می رفتم تا اینکه با دنیای تولید بازی آشنا شدم. واقعا دیگه فکر نمی کردم بتونم خودم آپدیت کنم و پا داخل این جهان بذارم ولی گیم منو کاملا با خودش برد. من جزء افراد محدودی هستم که از سمت گرافیک وارد دنیای بازی سازی شدم. اغلب برنامه نویس ها وارد بازی سازی می شن. واسه همین بازی هایی که گرافیک محور هستند واسم جذابیت بیشتری داره. ابتدا برای من که از بافت و رنگ و حرکت وارد کد و محیط کمی خشن برنامه نویسی شده بودم یکم سخت گذشت ولی سریع تونستم باهاش کنار بیام و با هم دوست شدیم. فکر کنم دارم وارد پوست اندازی بعدی می شم شاید جهان بعدی مبحث واقعیت افزوده و مجازی باشه و من براش کاملا آماده ام. بحث آموزش در همه دوره ها برام جذاب بوده. همیشه دوست داشتم بهترین تجاربم رو در کشف دنیا های جدید با همه دوستانی که در شروع ورود به این جهان ها هستند به اشتراک بذارم و چه فضایی بهتر از آموزش؟ وقتی با جناب آموزگار و اهداف و موسسه ایشان آشنا شدم در اولین جلسه حس خیلی خوبی داشتم. احساس کردم می تونم به عنوان یه پایگاه هدفمند روی بخش آموزش و توسعه این هنر صنعت به صورت جدی کار کنم. امیدوارم بتونم این انتقال تجربه رو در یک محیط حرفه ای به دوستانی که در ابتدای این سفر هستند انجام بدم.

برگزارکنندگان

آکادمی آموزگار
آکادمی آموزگار
آموزش برنامه نویسی، بازی سازی، ICDL و مهارت های نرم
شرکت میداستودیو
شرکت میداستودیو
تولید کننده بازی و انیمیشن

زمان کارگاه

چهارشنبه ها
عنوانشروعپایان
شروع کلاس ۱۹۲۰:۳۰

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی آموزگار

تخصص شرکت ما تولید نرم افزار و سایت های سفارشی و همچنین آموزش برنامه نویسی و بازی سازی است .  هدف ما در آموزش تربیت نیروی متخصص برنامه نویس و بازی ساز برای بازار کار می باشد.  نیرویی که توانایی تولید شغل و کارآفرینی را داشته باشد و ما به دنبال جذب نی

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر