رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه استارتاپ چیست و چگونه به یک کسب وکار پایدار تبدیل می‌شود؟ در تاریخپنج‌شنبه ۱۹ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه استارتاپ چیست و چگونه به یک کسب وکار پایدار تبدیل می‌شود؟

شروع:
پنج‌شنبه ۱۹ مهر ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۹ مهر ۹۷ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
کارگاه استارتاپ چیست و چگونه به یک کسب وکار پایدار تبدیل می‌شود؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

باتوجه به کمبود تیم های استارتاپی افغان و نیاز جامعه‌ی افغانستان، به سرویس‌ها و کسب وکا‌های پایدار، همچنین عدم شناخت کافی دانشجویان وافراد علاقمند از کارآفرینی استارتاپی و هم چنین تحلیل انگیزه وامید نخبگان و دانشجویان افغانستانی برای ایجاد یک کسب وکار،مجموعه ی کارآفرینی ارزش آفرینان افغانستان سعی در برگزاری کارگاه‌های کسب وکارنموده است و تلاش بر این است که مدرسین این کارگاه‌ها، کارآفرینان موفق افغان که استارتاپ‌ها و کسب و کارهای موفق را بنا نهاده و یا مدیریت می‌کنند، باشند تا بتوانیم  پتانسیل جامعه‌ی تحصیل‌کرده وافراد علاقمند به کارآفرینی را بسمتی هدایت کنیم، تا کسب وکاری متناسب با نیاز جامعه و رفع مشکلات آن  و همچنین در راستای توانایی‌ها و علایق خودشان ایجاد کرده و با یادگیری نکات مهم کارآفرینی تیم‌های خلاق وپویا ایجاد شود تا برای بازار بکر افغانستان و هم ایران ارزشی پایدار خلق کرده و با الگوگیری از استارتاپ‌های موفق افغان و بکاربردن آموزش‌های کارآفرینی مسیرهای رسیدن به کسب وکاری موفق را طی کنند.

با این اهداف، در ۱۹ مهرماه کارگاهی تحت عنوان استارتاپ چیست وچگونه به یک کسب وکار پایدارتبدیل می‌شود با تدریس کارآفرین موفق افغانستانی سید علی جعفری مدیرعامل شرکت خاورزمین درتهران برگزار می شود.

آنچه درکارگاه می‌آموزیم:

۱- نکات مهم وضروری برای داشتن یک کسب وکار پایدار

۲- تفاوت کارآفرینی و استارتاپ

۳- اصول مهم برای داشتن یک استارتاپ موفق

 

مخاطبین کارگاه:

۱-افرادی که تیم وایده دارند و دچار مشکل تیمی وعدم پیشرفت ایده‌شان هستند.

۲-دانشجویان وعلاقمندان به کارآفرینی وصاحبان ایده‌های استارتاپی.

۳-کسانی که می‌خواهند کسب وکاری پایدار ومتناسب با علایق شخصی خود داشته باشند.

مدرس

سید علی جعفری کارآفرین موفق افغانستانی

سید علی جعفری کارآفرین موفق افغانستانی

مدیرعامل شرکت خاور زمین و هم بنیان‌گذار شرکت ادرو

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش۱۴:۳۰۱۴:۴۵
خوش‌آمدگویی و شرح کارگاه۱۴:۴۵۱۵:۰۰
شروع کارگاه۱۵:۰۰۱۷:۰۰
پذیرایی و شبکه‌سازی۱۷:۰۰۱۷:۳۰

نحوه دسترسی به محل برگزاری رویداد

دسترسی با مترو و بی آر تی

  • اگر قصد رسیدن به مرکز فین تک بانک انصار را دارید می توانید خود را به خط یک مترو برسانید و به سمت ایستگاه کهریزک حرکت کرده و در ایستگاه ترمینال جنوب از قطار پیاده شوید. پس از خروج از ایستگاه، سوار اتوبوس های BRT خط 203  شده و پس از 8 ایستگاه در ایستگاه (همت) ابتدای شهرک شهید بروجردی پیاده شوید و در حدود 200 متر پیاده به مرکز فینتک انصار برسید.
  • از طریق ایستگاه مترو خط 6 به سمت حرم حضرت عبدالعظیم و یا خط 7 به سمت ورزشگاه تختی باید در ایستگاه 17شهریورپیاده شده و سوار اتوبوس BRT خط  108 ( پایانه خاوران - پایانه جنوب)  شده و پس از گذشت 2 ایستگاه در ایستگاه شهید بروجردی از اتوبوس پیاده شوید. حدود 425 متر از ایستگاه شهید بروجردی به سمت مقصد پیاده‌روی کنید.
  • همینطور می توانید با استفاده از مترو خط 6 به سمت مترو حضرت عبدالعظیم سوار شده و در ایستگاه کیانشهر پیاده شوید و با تاکسی خود را به شهرک شهید بروجردی برسانید، یا در ایستگاه ابتدای کیانشهر سوار اتوبوس BRT خط 203 ( پایانه جنوب - شهرک بروجردی) شده و پس از گذشت 5 ایستگاه در ایستگاه همت از اتوبوس پیاده شوید.

 

دسترسی با خودروی شخصی

برای اینکه به مرکز فینتک انصار برسید، باید از بزرگراه های آزادگان یا امام علی استفاده کنید. از طریق بزرگراه آزادگان شرق- امام علی شمال و خروجی بعثت شرق و یا از طریق امام علی جنوب خروجی بعثت شرق وارد شوید و در اولین بریدگی ( ورودی شهرک بروجردی) از طریق خیابان امام خمینی و خیابان همت به ساختمان بانک انصار و مرکز فینتک و پارکینگ عمومی مقابل ساختمان برسید.

 

برگزارکننده

مجموعه ی کارآفرینی ارزش آفرینان افغانستان

مجموعه ی کارآفرینی ارزش آفرینان افغانستان

آدرس:تهران اتوبان بعثت- بعثت شرق ورودی شهرک شهید بروجردی خیابان امام خمینی - خیابان شهید همت ساختمان بانک انصار طبقه اول مرکز فینتک بانک انصار