رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه اسپیکینگ آیلتس در تاریخ جمعه ۴ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۴ بهمن ساعت ۱۴:۰۰

کارگاه اسپیکینگ آیلتس

  • رایگان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


THE WORLD SPEAKS IELTS

امروزه اسم آزمون آیلتس، اسمی شناخته شده برای تمام افرادی است که نه تنها قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت به خارج از کشور را دارند بلکه یک معیار و استاندارد جهانی برای تعیین سطح دانش زبانی افراد غیر بومی است.

در کشور ما نیز علاوه بر نیاز دانشجویان و یا کسب و کارهای بین المللی، آیلتس به یک مرجع جهانی برای سنجش تسلط یک فرد به زبان انگلیسی تبدیل شده است.

برای موفقیت در آزمون بین المللی آیلتس، شناخت کافی از این آزمون، بخش های مختلف آن و چگونگی کسب نمره دلخواه برای داوطلبین امری بسیار مهم است.

 

Neshane Language Academy

در این راستا آکادمی زبان نشانه همواره کوشیده است در کنار دوره های هدفمند و نتیجه بخش آمادگی آزمون آیلتس، با برگزاری کارگاه های تخصصی آیلتس به صورت ماهیانه کمک شایانی به تمامی افراد علاقه مند به شرکت در آزمون آیلتس داشته باشد.

این کارگاه ها به منظور بالا بردن سطح دانش عمومی داوطلبان با حضور اساتید برتر حوزه آیلتس به صورت کاملا رایگان برگزار میگردد.

 

Speaking

یکی از چالش های آزمون آیلتس برای داوطلبین، گرفتن نمره مطلوب در مهارت های تولیدی آیلتس یعنی اسپیکینگ و رایتینگ میباشد که هر کدام از این skill ها قواعد و چارچوب های دقیقی برای کسب نمره دارند.

کارگاه روز جمعه 98/11/04 به مدت 3 ساعت منحصرا به تحلیل تشریحی و جزِ به جز مهارت اسپیکینگ توسط استاد پورنگ ظریف -از باتجربه ترین اساتید آیلتس- اختصاص یافته است.

 

سخنرانان

پورنگ ظریف
پورنگ ظریف
مدیریت دپارتمان آیلتس

برگزارکنندگان

آکادمی زبان نشانه
آکادمی زبان نشانه

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
speaking task 2۱۴.۰۰۱۶.۰۰
NLA courses۱۶.۰۰۱۷.۰۰

آدرس

تهران یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، روبروی جهان مهر، پلاک 97. آکادمی زبان نشانه

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی زبان نشانه

مجری دوره های تخصصی نتیجه بخش آیلتس، آزمون های ماک منظم،

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰