رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه اناگرام پیشرفته در کار و زندگی در تاریخ پنج‌شنبه ۷ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه اناگرام پیشرفته در کار و زندگی

شروع:
چهارشنبه ۶ تیر ۹۷ ۱۶:۳۰
پایان:
پنج‌شنبه ۷ تیر ۹۷ ۲۰:۰۰
کارگاه اناگرام پیشرفته در کار و زندگی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

یکی از مهمترین موضوعات برای پیشرفت در زندگی در هر دو حوزۀ مادی و معنوی، شناخت خود است. ما باشناخت خود درواقع نقاط قوت و ضعف شخصیمون رو تشخیص میدیم و بهتر میتونیم برای خودمون هدفگذاری کنیم، و ارتباطاتمون رو صورت بدیم. همچنین بهتر میتونیم دیگران رو بشناسیم و در نتیجه سطح تعاملات اجتماعی مون رو افزایش بدیم.

 

در این کارگاه، با ارائۀ سبک شخصیت شناسی "اِناگرام"، به شما کمک میکنیم که خودتون رو هر چه بهتر شناسایی کنید. ابتدا یک تست شخصیت شناسی از شما گرفته میشه، سپس مطالب کارگاه ارائه میشه و در نهایت با عضویت در گروه تلگرامی اختصاصی، علاوه بر اینکه فایل ارائه و فایل صوتی کارگاه رو در اختیارتون قرار میدیم، به بحث در مورد مباحث مطرح شده می پردازیم تا به عمیق سازی آموزش شما کمک بشه.

 

 در این کارگاه چه چیزی به شما آموزش داده میشه؟ 
اناگرام را شاید بتوان یکی از راحت ترین رویکردهای شخصیت شناسی برشمرد. در این رویکرد، با ارائه 9 تیپ شخصیتی، و پرداختن به مفاهیمی همچون بال ها و سمت ها، و توالی شخصیتی، به شناخت بهتر خودمان و اطرافیانمان می پردازیم.


آیا اِناگرام پشتوانۀ علمی داره؟
در پژوهشی که در دانشگاه الزهرا انجام شد، تست شخصیت شناسی ریسو و هادسون (RHETI v. 2.5) مورد ارزیابی قرار گرفت و صحت علمی آن تأیید شد. این ارزیابی در چندین کشور دنیا صورت گرفته لذا پشتوانۀ علمی محکمی برای این دانش وجود دارد. (اگر تمایل داشته باشین، میتونین این تست رو در سایت ما خریداری کنین.)


آیا باید در این کارگاه ثبت نام کرد؟
خیر – هیچ بایدی وجود ندارد. اما اگر ثبت نام کنید خودشناسی شما بسیار صحیح تر و عمیق تر شده و میتوانید کیفیت ارتباطات خود را با اطرافیان بهبود بخشید.


با شرکت در این کارگاه، چه چیزی در اختیارتان قرار می گیرد؟ 
در این کارگاه سه ساعته، یک تست شخصیت شناسی از شما گرفته می شود و سپس مطالب کارگاه ارائه می گردد. در پایان عضو گروه اختصاصی کارگاه می شوید تا فایل صوتی و فایل ارائه در اختیارتان قرار گیرد

این کارگاه برای دانشجویان عزیز تخفیف ویژه 20درصدی در نظر گرفته که هنگام پرداخت هزینه میتوانند کد enneagram-tir-97 را وارد نمایند

لطفا و حتما روز برگزاری کارگاه کارت دانشجویی معتبر خود را همراه داشته باشید

سخنرانان

دکتر مهشید رضوی رضوانی

دکتر مهشید رضوی رضوانی

مدیر موسسه

توضیحات تکمیلی

مؤسسه فرهنگی هنری ماه شید خرد به عنوان نمایندۀ رسمی ITP و عضو رسمی IEA ، با ارائه مشاوره های روانشناختی و نیز برگزاری دوره های آموزشی اعم از حضوری و غیر حضوری، سعی بر آن دارد تا به تعمیق مفهوم خودشناسی در جامعه بپردازد. برای آشنایی بیشتر با ما به سایت http://farhangekherad.com/  و یا کانال تلگرامی https://telegram.me/fourthway/1 مراجعه نمایید.

برگزارکنندگان

موسسه فرهنگی هنری ماهشید خرد

موسسه فرهنگی هنری ماهشید خرد

آدرس:تهران تهران خیابان شریعتی - بالاتر از پل صدر - روبروی خیابان میرزاپور (سهیل سابق) پلاک 1754 - طبقۀ چهارم - واحد 15