رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه بازاریابی دیجیتال در تاریخ یکشنبه ۱۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۱۳ آبان ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه بازاریابی دیجیتال

  • ۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


نفوذ رسانه های دیجیتال در زندگی روزمره امروز به حدی است که افراد زمان زیادی را صرف مرور اطلاعات منتشر شده در آن ها می کنند. دسترسی آسان به اینترنت از طریق رایانه های شخصی و دستگاه های همراه موجب می شود، کاربران در هر مکان و زمان بتوانند از این رسانه ها استفاده نمایند. رسانه های دیجیتال یک منبع بزرگ در حال رشد از سرگرمی، اخبار، بازار کسب و کار و تعاملات اجتماعی هستند که حجم عظیمی از اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می دهند. در این میان علاوه بر اطلاعات منتشر شده از جانب یک کسب و کار، نظرات دوستان، آشنایان و بستگان نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد. اغلب مشتریان به نظرات اطرافیان خود اعتماد بیشتری نسبت به مطالب منتشر شده در یک وب سایت یا شبکه اجتماعی دارند. نظرات و پیشنهادهای اطرافیان معمولا حول یک برند و نام تجاری شاخص که تجربه خوبی از خرید برای آن ها رقم زده می گردد. مردم به دنبال برندهای قابل اعتماد و شرکت های شناخته شده ای هستند که تعامل مناسبی با مشتری دارند و متناسب با نیاز آن ها عمل می کنند. در دنیای امروز برای تبدیل شدن به یک برند شاخص علاوه بر کیفیت در محصولات و خدمات، حضور فعال در فضای دیجیتال نیز غیر قابل انکار است. در حقیقت می توان بازاریابی دیجیتال را موتور حرکت کسب و کارهای بزرگ و کوچک امروزی دانست. این نوع از بازاریابی پلی میان تکنولوژی های الکترونیکی امروزی و روانشناسی بازار و مشتری برقرار می کند.

در دنیای امروز بهره مندی ازبازاریابی دیجیتال یک نیاز و ضرورت اساسی برای هر کسب و کاری محسوب می شود و می توان آن را سنگ بنای هر تجارتی دانست. این ادعا زمانی ثابت می شود که مدیر یک کسب و کار آشنایی کامل با مزایا و منافع بازاریابی دیجیتال داشته باشد.

سخنرانان

محسن ارژنگ
محسن ارژنگ

آدرس

تهران خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف،مجتمع خدمات فناوری، سالن جلسات c

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف ، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف توانسته است طی 10 دوره نقشی مهم در معرفی کسب و کارهای نوپا به سرمایه گذاران ایفا نماید. تلاش جشنواره این است که با ایجاد ارتباط میان صاحبان ایده و ک

رویداد های برگزارشده۲۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر