رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه باید ها و نباید های مصاحبه شغلی در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۵:۰۰

کارگاه باید ها و نباید های مصاحبه شغلی

  • از ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


چه مشکلی رو میخواهیم حل کنیم؟

 در این کارگاه سعی میکنیم تعدادی تکنیک یاد بگیریم و با تمرین و بهره گرفتن از این تکنیک ها در جلسه مصاحبه شغلی به خوبی خودمون رو معرفی کنیم و برای استخدام در جایگاه شغلی مورد علاقمون یه قدم رو به جلو برداریم.

تمامی افراد دارای مهارت ها و خصوصیات مثبت و منفی هستند. کارفرما با توجه به این خصوصیات و تخصص افراد به دنبال جذب و استخدام بهترین گزینه برای جایگاه های شغلی مورد نیاز شرکت و یا کسب و کارش میگردد. بسیاری از ما به خوبی یاد نگرفتیم که چطور خودمون رو به دیگران به درستی معرفی کنیم. امکان دارد شما از تخصص و مهارت قابل توجهی برخوردار باشید، اما اگر به دقت از فرصت کوتاه جلسه مصاحبه استفاده ننمایید، کارفرما به سراغ گزینه های دیگری میرود که به نظر توان بیشتری دارند. گزینه هایی که الزاما از شما بهتر نیستند ولی در معرفی قابلیت های خود به کارفرما موفق تر عمل میکنند.

قراره دقیقا چیکار کنیم؟

در این کارگاه یک سری از تکنیک ها و اصول مهم مصاحبه رو آموزش میدیم. با هم چند مصاحبه شبه واقعی انجام میدیم و تمرین میکنیم که چه نکاتی رو باید در مصاحبه هامون بگیم و از گفتن چه مسائلی باید پرهیز کنیم. مصاحبه چند تا از شرکت کنندگان رو خواهیم دید و یاد خواهیم گرفت که چطور نظر یک کارفرما رو طوری به خودمون جلب بکنیم که پتانسیل های ما برای اون جایگاه شغلی رو به خوبی ببینه.

همراهمون چی باشه؟

  1. اول از همه رزومه! رزومتون رو پرینت بگیرید و بیارید!
  2. دوم خوب فکر کنید! به مصاحبه های قبلی موفق و ناموفقی که داشتید فکر کنید و حتی بهتره اونها رو روی کاغذ بنویسید و بیارید.
  3. سوم لیست مهارت هاتون رو بنویسیدا! همه مهارت هایی که فکر میکنید توی اونها خوب هستید رو بنویسید و بیارید، حتی اگر این مهارت ها خیلی ربطی به کار نداشته باشند مثلا اگر کوهنورد خوبی هستید توی لیستتون بنویسید.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴:۴۵۱۵:۰۰
اصول مصاحبه۱۵:۰۰۱۵:۴۵
تکنیک های مصاحبه۱۵:۴۵۱۶:۳۰
استراحت۱۶:۳۰۱۶:۵۰
تمرین با مشارکت شرکت کنندگان۱۶:۵۰۱۸:۳۰

سوالات متداول

بلیت پرینت شود یا خیر؟
برای نجات جنگل ها، نیازی نیست.
این رویداد فقط برای گروه خاصی از متقاضیان کار است؟
هر فردی که به دنبال استخدام است و با هر مهارتی میتواند در این رویداد شرکت کند. به خصوص افرادی که تا به حال استخدام نبوده اند.
پیش‌نیاز های شرکت در این رویداد چیست؟
یک ذهن آماده و یک اراده راسخ برای رسیدن به شغل مورد علاقه
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
رزومه روی کاغذ باطله پرینت شود - لیستی از مهارت هایی مرتبط و غیر مرتبط خود همراه داشته باشید - لیستی از تجربه های موفق و شکست مصاحبه هایی که داشتید

سخنرانان

محمد رضا خارستانی
محمد رضا خارستانی
مدیر گروه توسعه کسب و کار کو پلن

رضا توسعه دهنده حرفه ای تیم و کسب و کار هست و در حوزه جذب نیرو و تامین منابع انسانی برای شرکت های دانش بنیان و استارت آپی کار میکنه

برگزارکنندگان

کو پلن CV
کو پلن CV
  • شروع: سه‌شنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۵:۰۰
  • پایان: سه‌شنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۸:۳۰

آدرس: تهران تهران، خیابان آزادی، انتهای بلوار استاد معین، نبش خیابان دستغیب غربی، مرکز رشد و کارآفرینی و توسعه کسب و کارهای شهری