رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی Time to startup برندسازی شخصی برمبنای خودباوری و خودسازی در تاریخ یکشنبه ۲۰ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه آموزشی Time to startup برندسازی شخصی برمبنای خودباوری و خودسازی

  • ۱۲۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


علت تمایز شما از دیگران، تفاوت و تمایز برند شماست.در واقع تصویری که افراد از شما در ذهن خود دارند، تصویری است که شما به وسیله برند خود ثبت میکنید.خالق یک برند ویژگی های شخصیتی دارد که بر موفقیت یا عدم موفقیت برند او تاثیرگذارخواهد بود.کارآفرینان و صاحبان بزرگترین و موفق ترین کمپانی های امروز دنیا خود دارای یک برند شخصی تاثیرگذار هستند که دلیلی مهم بر موفقیت سازمان آنها محسوب می شود. کارآفرینان جوان و موسسان استارتاپ ها  در ارائه محصول و برند خود و جذب سرمایه برای مراحل بعدی کار بعضا با محدودیت بسیار زیاد زمان و فرصت مواجه خواهند شد در نتیجه از دست دادن فرصت جذب مخاطب در ابتدای راه بعضا منجر به از بین رفتن کل پروژه خواهد شد . مجموعه آوان در قالب پروژه TimeToStartup و برگزاری کارگاه های عملی و کوتاه مدت سعی در آماده سازی کارآفرینان جوان قبل از ورود به کارزار بی رحم کسب و  کار را دارد. در همین زمینه دوره "برندسازی شخصی بر مبنای خودباوری و خودسازی مهندس امید ملائکه"، که مدت هاست درحال ارائه مشاوره به کارآفرینان و افراد موفق می باشد، فرصت مناسبی برای ساختن یک برند شخصی تاثیرگذار در یک دوره عملی 4 ساعته خواهد بود.

 

 

 


مخاطبین دوره


موسسین استارتاپ ها، مدیران سازمان های کوچک و بزرگ، دانشجویان رشته های مختلف و تمام افرادی که قصد دارند تا در حرفه خود یک برند قدرتمند باشند.

 


درباره ی مدرس


امید ملائکه که فوق لیسانس خود را در رشته  مدیریت اجرایی (بازاریابی) اخذ کرده ، مدت طولانی است که درحال مطالعه، تدریس، مشاوره و پیاده سازی آخرین متدهای ساخت برند شخصی (Personal Brandig) مهندس ملائکه رزومه بسیار قوی در زمینه منتوریگ استارتاپ های نوپا، برگزاری سمینارو دوره های آموزشی نیز دارد. برای آشنایی بیشتر با ایشان میتوانید به آدرس صفحه ایشون درLinkdin به آدرس www.linkedin.com/in/omid-malaaekeh  و صفحه Instagram به آدرس کاربری ombc.ir مراجعه کنید.

مدرس

امید ملائکه
امید ملائکه
مدیر و موسس رسانه ایران برندینگ

مدیر و موسس رسانه ایران برندینگ

کارشناس ارشد مدیریت اجرایی(بازاریابی)

مربی و مدرس برند سازی شخصی

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
تعریف برند و برندینگ
توسعه و پیشرفت با برنامه ریزی صحیح و هدف گزاری
معرفی افراد موفق با المان های تریسی
بعدهای برند شخصی
اصول فن بیان و اعتماد بنفس(+تمرین)
بازاریابی وبازارسازی
نگارش برنامه کوتاه مدت و بلند مدت(برپایه بوم برند)
آفت کشنده برندها

آدرس

تهران خیابان شریعتی-بعد از تقاطع مطهری-نبش کوچه مینوی(سعدی)-پ731-واحد1

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آوان سیستم

شرکت فنی و مهندسی توسعه تجارت آوان سیستم فعال در صنعت تولید نرم افزارهای تخصصی با توجه به رسالت خود در زمینه کارآفرینی و همچنین حمایت از کسب از کارهای نوپا وهمچنین با توجه به تجربه چندین ساله در صنعت نرم افزار کشور و شبکه ی ارتباطی مناسب ، در قالب طر

رویداد های برگزارشده۱۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر