رویداد به پایان رسیده است!
سمینار تخصصی برندسازی شخصی ( پرسونال برندینگ ) در تاریخ چهارشنبه ۲۹ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۳:۳۰

سمینار تخصصی برندسازی شخصی ( پرسونال برندینگ )

  • از ۵۸,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


خود شما در قامت یک برند!

.

امروزه با وجود رقابت‌های تخصصی موجود در صنعت، خوب بودن در هر مهارتی به‌تنهایی کافی و تضمین‌کننده موفقیت نیست. همه ما افراد مستعدی را می‌شناسیم که یا سر جای خودشان نیستند، یا کمتر از استحقاقشان دریافت می‌کنند، یا حتی بیکار هستند. برندسازی شخصی یا همان پرسونال برندینگ می‌گوید، افراد و مهارت‌هایشان نیز مانند محصولات و کسب‌وکارهای تجاری نیاز به معرفی دارند.
ارتقای برند شخصی راهی است برای این که برخی از ویژگی‌های یک برند را در یک انسان قرار دهیم، به این ترتیب افراد در هر پست و جایگاهی همانند کارشناسان، مدیران، کار آفرینان و هنرمندان می‌توانند در زمینه‌های کاری خود صاحب اعتبار، شهرت، شخصیت و ارزشی قابل ارائه همچون یک نام تجاری یا برند شوند.

.

با توجه به اهمیت برندسازی شخصی، در این کارگاه تخصصی با حضور استاد برجسته دکتر محمود محمدیان سعی داریم ، با مفهوم صحیح پرسونال برندینگ و راهکار های مناسبِ به کارگیری آن که یاری رسان شما در مسیر موفقیتتان خواهد بود آشنا شویم، با برندسازی شخصی فرصت‌های حرفه‌ای بیشتری متناسب باکیفیت مهارت‌های شما برایتان فراهم خواهد شد. تلاش برای تهیه یک تصویر واضح از خودتان و توانایی‌هایتان باعث می‌شود، شناخت بهتری نسبت به خود پیدا کنید. نقاط قوت خود را بهتر بشناسید و آن‌ها را مشخصاً نشان دهید و همچنین برای نقاط ضعف خود برنامه‌ریزی کنید. به‌مرور در حرفه خود شناخته شوید و موقعیت‌های شغلی بهتر به شما پیشنهاد شود و ارتباطات ارزشمندی با متخصصان حوزه خود پیدا خواهید کرد.

سخنرانان

دکتر محمود محمدیان
دکتر محمود محمدیان
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی

استاد بازاریابی بین‌الملل

مشاور کسب و کار، بازاریابی، برندینگ و تبلیغات شرکت‌ها

آدرس

تهران انتهای همت غرب، دهکده المپیک، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشکده مدیریت

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم آروند (شاخه دانشجویی انجمن علوم مدیریت ایران)

ما در تیم آروند،‌ شاخه دانشجویی انجمن علوم مدیریت ایران، سعی می‌کنیم مباحث مربوط به حوزه کسب‌وکار و مفاهیم مدیریتی مثل کارآفرینی، استراتژی، مهارت‌های مذاکره، مهارت‌های نرم، مهارت‌های حل مسئله، مدیریت پروژه و سایر مباحث مربوط به کسب و کار رو از طریق ب

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰