رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه تخصصی روش اقدام برای ویزای کار افریقای جنوبی در تاریخ جمعه ۲۹ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۱۱:۰۰

کارگاه تخصصی روش اقدام برای ویزای کار افریقای جنوبی

  • رایگان
  • تهران
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی

مهاجرت از طریق دریافت ویزای کار در کشورهای دیگه مسأله ایه که این روزها خیلی از افراد به دنبال اون هستن. اما گرفتن ویزای کار از همه کشورها کار راحتی نیست. معمولا کارفرماهای هر کشوری باید اول نشون بدن که از بین بومیان همون کشور نتونستن نیروی کارآمد مورد نظرشون رو پیدا کنن و بعد می تونن برای یک فرد خارجی ویزای کار صادر کنن.

 

اما توی بعضی کشورها به دلیل رشد بی سابقه صنعت و رونق کسب و کارهای مختلف، نیروی کار مناسب کمیاب شده و این کشورها به راحتی برای افراد خارجی ویزای کار صادر میکنن. آفریقای جنوبی یکی از این کشورهاست. شاید با شنیدن کلمه "آفریقا" خیلی از ما به یک سرزمین خشک و بلااستفاده و یک جامعه بدوی فکر کنیم! این مسأله خیلی عجیب نیست چون تمام تصوری که از این قاره زیبا داریم همینه!

 

اما کشور آفریقای جنوبی داستان کاملا متفاوتی از کل قاره آفریقا داره! این کشور بعد از رهایی از نظام آپارتاید، راه پیشرفت رو به خوبی در پیش گرفته و زیرساخت هاش انقدر توسعه پیدا کردن که تونسته سال 2010 مسابقات بزرگی مثل جام جهانی رو برگزار کنه. بعد از اون رویداد، سرعت رشد این کشور به حدی زیاد شد که با کمبود نیروی کار (به خصوص در رشته های فنی و مهندسی) مواجه شد. ویژگی مثبت این کشور اینه که زبان رسمی اون انگلیسیه و از کسانی که قصد دارن ویزای کار آفریقای جنوبی رو بگیرن مدرک زبان نمیخواد.

 

اگر شما توی ایران توی رشته تخصصی خودتون کار پیدا نمی کنید و دنبال راهی برای کار کردن و اقامت در خارج از ایران می گردید، حتما در این کارگاه شرکت کنید و خودتون برای ویزای کار آفریقای جنوبی اقدام کنید.

 

سرفصل های کارگاه:

·        آشنایی با افریقای جنوبی

·        چرا ویزای جستجوی کار؟

·        چه رشته هایی در این کشور مورد نیاز است؟

·        مدارک را چگونه آماده کنیم؟

·        فرایند ارزیابی مدارک چگونه است؟

·        چگونه باید با سازمان های ارزیاب ارتباط برقرار کنیم؟

·        برای ویزا چگونه اقدام کنیم؟

·        چه چالش هایی در راه اخذ این ویزا وجود دارد؟

در این لینک می توانید در مورد ویزای کار آفریقای جنوبی بیشتر مطالعه کنید.

سخنران

یگانه رحیمیان
یگانه رحیمیان
مدیر تیم ادمیشن و ویزای مؤسسه آریاناپارس

برگزارکننده

مؤسسه آریاناپارس
مؤسسه آریاناپارس
مؤسسه «آریاناپارس» دارای مجوز رسمی کاریابی بین المللی از وزارت کار و مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیش نیاز ویژه ای لازم نیست. ولی اگر میخواهید خودتان برای این ویزا اقدام کنید، حداقل مدرک فوق دیپلم داشته باشید.
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
تا 5 روز قبل آغاز کارگاه می توانید بلیت را پس دهید و پول خود را پس بگیرید.
این کارگاه مناسب چه کسانی است؟
اگر شما در رشته های فنی مدرک فوق دیپلم دارید یا در یک رشته مهندسی لیسانس گرفته اید یا دارای مدرک فوق لیسانس یا دکترا در رشته های علوم پایه و علوم انسانی هستید و قصد دارید در خارج از ایران کار کنید و اقامت بگیرید، این کارگاه بهترین فرصت برای شماست.
دستاورد این کارگاه برای من چیست؟
در این کارگاه صفر تا صد فرایند دریافت ویزای جستجوی کار کشور افریقای جنوبی را یاد می گیرید. ساختار سازمان های ارزش یابی مدارک تحصیلی و کاری و نحوه مکاتبه کردن با آنها را می آموزید و خواهید توانست مدارک خود را ارزشیابی کنید. و در نهایت می توانید با آماده کردن مدارک خود و  مکاتبه با سفارت، ویزای جستجوی کار افریقای جنوبی را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنید.

برگزار‌کننده

آواتار

مؤسسه آریاناپارس

مؤسسه مهاجرتی «آریاناپارس» دارای مجوز رسمی کاریابی بین المللی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری   موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آتیه پردازان، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اج

رویداد های برگزارشده۳
  • شروع: جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۱۱:۰۰
  • پایان: جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران اتوبان ستاری - پایین تر از همت - بلوار لاله - بین مجاهد کبیر و شهید پژوهنده - جنب رستوران آمادو - پلاک 20 - مؤسسه آریاناپارس