رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه تخصصی شناسایی مشتریان هدف در بازار املاک در تاریخ دوشنبه ۱ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه تخصصی شناسایی مشتریان هدف در بازار املاک

شروع:
دوشنبه ۱ بهمن ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱ بهمن ۹۷ ۱۹:۰۰
مکان: تهران
کارگاه تخصصی شناسایی مشتریان هدف در بازار املاک
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

در بازار کنونی املاک و مستغلات معضل ناکارآمدی نیروهای جذب شده بعنوان مشاور در دفاتر املاک سراسر کشور کاملا مشهود است. با تحقیقات صورت گرفته از طریق مدیران و دفاتر املاک کشور،آمارها نشان میدهد بیش از 80% از نیروهای مشغول بفعالیت در این حوزه توانایی و کارآیی لازم جهت پیشبرد اهداف مد نظر دفاتر را نداشته و پس از مدتی از حرفه خود کناره گیری کرده و یا مدت زمان زیادی را در این حرفه بدون بازخورد و دستاورد سپری نموده و دفاتر املاک و مدیران را متحمل هزینه های هنگفتی در دراز مدت مینمایند. این در حالیست که نیروهای ناکارآمد میتوانند زمینه های رشد و پیشرفت را در شرایط متفاوت برای دفاتر املاک به ارمغان آورده و  نقش مشاور در حرفه املاک و مستغلات را در کشور، و در ارائه خدمات به مشتریان و مالکین به نحو احسن ایفا نمایند. این نیروها میتوانند به سرمایه ها و دارایی های بالفعل دفاتر املاک تبدیل شده و مهارتهای خود را در این عرصه به معرض نمایش بگذارند. با بررسی موضوعات و شرایط کنونی، اولین نقطه ضعف مشترک در تمامی دفاتر املاک، عدم داشتن نیروهای متخصص در زمینه کارشناسی و فروش املاک میباشد. از این رو بالا بردن مهارتهای فردی و گروهی مشاورین در این صنعت میتواند بازخورد بسیار قابل توجهی از نظر کیفیت خدمات رسانی به مشتریان و بطبع آن درآمدهای حاصل برای دفاتر املاک و مدیران داشته باشد.

با در نظر گرفتن تمامی شرایط موجود در بازار املاک و مستغلات بر آن شدیم تا دوره های آموزشی تخصصی و هدفمند را در این حرفه بصورت متمرکز برای مشاورین فعال در دفاتر املاک و همچنین علاقمندان به این صنعت سودآور و پر درآمد برگزار نموده و سطح مهارتهای این عزیزان را بصورت چشمگیری افزایش دهیم تا آینده شغلی خود و همچنین چشم انداز این صنعت را در مجامع بصورت علمی و مدرن به نمایش بگذارند و نگرشی متفاوت را برای این حرفه رقم بزنند.

کارگاههای نیمه خصوصی در مرکز سامانه ملی صنعت ساختمان کشور و با حمایت مالی این سازمان برگزار میگردد که بطور جامع و کامل اصول و مبانی کارشناسی تا فروش املاک، بصورت علمی و با سیستمهای ابداعی فروش املاک در سطح جهانی به هنر جویان ارائه خواهد گردید. سطح کیفی و محتوایی این کارگاهها بسیار بالا بوده و دانش و مهارتهای لازم جهت هرگونه مشاوره، مذاکره و فروش املاک به هنرجویان ارائه خواهد گردید تا به یک کارشناس برجسته فروش املاک تبدیل شوند.

 

هدف از ایجاد کارگاه های آموزشی

افزایش سطح مهارتهای فردی مشاورین املاک

فراگیری تکنیکهای مذاکرات در املاک

شناسایی مشتریان هدف

ارائه آگهی موثر

تعریف استراتژی فروش

افزایش تعداد قراردادهای مشاورین در حوزه املاک

 

آدرس:تهران خیابان ولیعصر - روبروی پارک ملت - خیابان آرامش - پلاک 18 - طبقه پنجم - واحد 16 - سامانه ملی صنعت ساختمان کشور