رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه تخصصی متقاعدسازی (رایگان) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۱ آذر ساعت ۱۵:۰۰

کارگاه تخصصی متقاعدسازی (رایگان)

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


«هیچ موقعیتی را نخواهید یافت که نیاز نداشته باشید خودتان یا دیگران را متقاعد کنید.»

 

شاید در لحظه اولی که با جمله بالا مواجه می شویم با خودمان فکر کنیم که: "چه ادعای بزرگی! شاید هم فقط یک شعار تبلیغاتی باشه"

اما از شما می خواهم مثل خود من چند لحظه ای به این جمله فکر کنید...

در شروع تمامی کارگاه های متقاعدسازی از حاضران این سوال را می پرسم که: «کجا به متقاعدسازی نیاز نداریم؟»

جالب است که بعد از چند لحظه فکر کردن و بیان چند ایده آنها هم متوجه می شوند که بله، واقعاً هیچ کجایی نیست که نیاز نباشد خودمان یا دیگران را متقاعد کنیم.

اما یک سوال: چرا با اینکه ما همه جا به این مهارت نیاز داریم و این مهارت آنقدر مهم و کاربردی است، اما جایی در طول زندگی آن را به صورت اصولی به ما آموزش نداده اند؟ نه در مدرسه، نه در دانشگاه و نه در خانواده.

در این کارگاه 3 ساعت قصد داریم به صورت کاملاً کاربردی این مهارت را کاملاً بیاموزیم تا بتوانیم در ارتباط با مدیر خود یا کارمندانمان، در مذاکرات تجاری، در ارتباط با مشتریان، در فروش محصولمان و ... بدرخشیم و به خواسته هایمان برسیم.

 

لطفاً قبل از ثبتنام و یا خروج از این صفحه حتماً حتماً سوالات متداول که در زیر آمده است را بهمراه جواب آنها مطالعه کنید:

سوالات متداول

این کارگاه برای چه کسانی مناسب است؟
این کارگاه برای فروشندگان(چه فروش کالا و چه فروش خدمات)، بیمه گران، مدیران، کارمندان، بازاریابان، مذاکره کنندگان و مدرسان بیشترین بازدهی را خواهد داشت.
مطالبی که درس تدریس می شود، تئوری ها و نظریه ها هستند یا راهکارهای عملی؟
در تمام طول این کارگاه شما تمرین عملی دارید و نکته به نکته ای که تدریس می شود را به عمل و کاربرد در زندگیتان تبدیل می کنیم.
محتوای این کارگاه در کتاب ها یا در سایت ها وجود ندارد؟
اگر جستجوی ساده ای در بین وبسایت ها کرده باشید متوجه خواهید شد که قسمت عمده ای از اطلاعاتی که ارائه می کنند یا متناسب فرهنگ ما نیستند و یا نمی توان آنها را عملی کرد. همچنین گسستگی که در اطلاعات این سایت ها وجود دارد بیشتر شما را سردرگم خواهد کرد. در مورد کتاب ها هم باید بگوید همه مطالب در یک کتاب جمع آوری نشده اند و هر کتابی شاید به چند مورد از محتوای این کارگاه اشاره کند.
یعنی با شرکت در این کارگاه دیگه من می توانم به راحتی همه را متقاعد کنم؟
ما چنین ادعایی نداریم. زیرا متقاعد کردن هر فردی وابسته به چندین و چند عامل مختلف است. ما در این کارگاه راهکارها و تکنیک هایی را به شما آموزش می دهیم که به کمک آنها می توانید راحت تر و سریع تر از قبل نظر دیگران را جلب کنید.
اگر در این کارگاه شرکت نکنم چی میشه؟
هیچ اتفاق بزرگ و مهیبی رخ نخواهد داد! تعداد بیشماری از انسانها هستند که چیزی از این مطالب نمی دانند و مشغول روزمرگی خود هستند. البته افراد معدودی هم هستند که روی مهارت های خودشان سرمایه گذاری می کنند تا متمایز از سایر افراد جامعه باشند. این افراد همانهایی هستند که آرامش بیشتر، پُست های بالاتر، ارتباطات مؤثرتر و ثروت بیشتری را نسبت به بقیه افراد تصاحب می کنند.
اگر بعد از شرکت در کارگاه متوجه شدم که مطالب مفید نیستند چی؟
خیالتان راحت باشد. اگر از کارگاه راضی نبودید تمام وجه پرداختی به شما عودت داده می شود. این کارگاه هم همانند سایر محصولات و کلاس های ما دارای گارانتی بازگشت وجه می باشد.
از کجا بفهمم این مطالب به درد می می خورند یانه؟
اگر تمایل دارید ببینید که محتوای این کارگاه مناسب شما می باشد یا نه می توانید از طریق شماره 09210814190 در پیام رسان تلگرام با مدرس این کارگاه در ارتباط باشید.

آدرس

تهران تهران - ضلع جنوب شرقی میدان ولیعصر - خ شقایق - پلاک 30 - طبقه چهارم - واحد 16

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ایرج شرفی

مربی و مدرس بهبود مهارت های ارتباطی و هوش کلامی نویسنده کتاب «موفقیت در خون توست» نویسنده کتاب «از هفت تا بی نهایت» برگزار کننده کارگاه های آموزشی در حوزه ارتباطات برگزار کننده کارگاه های آموزشی در حوزه هوش کلامی مشاور بهبود روابط فردی و اجتماعی

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۰