کارگاه تخصصی مدیریت فروش حرفه ای (عقاب های فروش ایران)

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۹ مهر ۹۵ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / فروش
اضافه به تقویم
کارگاه تخصصی مدیریت فروش حرفه ای (عقاب های فروش ایران)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۲۲۲۲۰۵۵۶- ۰۹۳۵۳۹۸۲۰۵۰
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بیشتر بدانیم

سلسله کارگاه های خصوصی مدیریت فروش حرفه ای

این دوره شبیه سازی شده و کارگاه تخصصی پودمانی، از زیر مجموعه دوره بلند مدت کهکشان طلایی با نام ***PBA*** می باشد که به جنبه تجربی و عملیاتی بعضی ار دروس مدیریتی از آنجمله مدیریت فروش بهایی متفاوت داده تا بتوان با این رویکرد قوی تر از قبل در بازار فعلی به کسب درآمد و رشد و افزایش نمودار های بازدهی این دپارتمان ( دپارتمان فروش)در هر سازمانی اشاره کرد.

چرایی مدیریت فروش

تجربه ثابت کرده است که در بازار متغیر و پر رقابت امروز، برخورداری از محصولات و خدمات با کیفیت به تنهایی نمی‌تواند متضمن موفقیت در فروش باشد. استفاده از این مزیت در کنار برخورداری از استراتژی‌ها و فعالیت‌های هدفمند بازاریابی و نیروی توانمند و مدیریت فروش حرفه ای به ویژه در فروش‌هایی که نیازمند تعامل بالای فروشندگان و خریداران می‌باشند، می‌تواند موجب موفقیت و غلبه بر رقبا گردد. در "کارگاه تخصصی فروش حرفه ای" با در نظر گرفتن اهمیت توانمندسازی فروشندگان، سعی می‌شود تا ضمن معرفی فرآیند های عملیاتی فروش و برنامه ریزی و نقشه های مشخص، تکنیک‌های مختلف آنها نیز در شرایط مختلف ارائه شده و مورد تمرین قرار بگیرد تا شما علاقمندان و دخیلان در فروش بتوانید با استفاده از تجربیات و مطالب مطرح شده، ضمن کسب درک صحیح از شرایط، روش مناسب را اتخاذ نموده تا بتوانید چرخه و فرآیند فروش را به درستی هدایت کرده و به موفقیت در آن دست یابید.

 

سرفصل:

آنچه شما بخواهید و مورد نیازتان باشد. ما موظف به رفع مشکلات فردی و تجاری شما هستیم.

  لطفا پس از ثبت نام درخواستتان را حتما مکتوب و یا تلفنی مطرح نمایید تا در جهت تهیه موارد آموزشی و علمی اقدام گردد.

      پیش فرض:

 • مقدمه و معرفی
 • تفاوت فروش و بازاریابی و جایگاه آنها در سازمان
 •   SPIN & 4R & CRM
 • چرخه‌ی فروش
 • ویژگی‌های فروشنده‌ی توانمند
 • فرآیند و مشخصات فروش
 • ارتباطات مناسب و اهمیت آن در فروش بر اساس مدل DISC
 • تکنیک‌های فروش موثر
 • روانشناسی ارتباط در مذاکره فروش
 • مروری اجمالی بر شخصیت شناسی و 

 

مخاطبین دوره:

همه‌ی مدیرانی که تیم های فروش را هدایت و سازماندهی کرده و کارشناسانی که نیازمند کسب مهارت در فروش و آشنایی بیشتر در جهت هماهنگی با مدیریت فروش و دیگر دپارتمان های مرتبط میباشند.

 

مدرس:

دکتر فرخ دیبا  

 • مدیر عامل هولدینگ دیبانژ
 • بنیانگذارو موسس “آکادمی علمی عقاب های فروش ”  و  “آژانس کسب و کار دیبانژ”
 • سخنران حرفه ای، مشاور و استراتژیست بازاریابی و فروش در حوزه برند های لاکژری و مشتریان خاص
 • رکوردار فروش کمپانی تروتک اتریش در ایران
 • مشاور فروش و بازاریابی در صنعت جواهر (هولدینگ زرین و جواهرات هومن)، نرم افزار ( شرکت داناروش)، ماشین آلات صنعتی ( تروتک و لیزر صنعتی)، خدمات تفریحی و ورزشی ( شرکت توسعه سرزمین ایرانیان - کارتینگ پرند و زرند)، پوشاک آقایان و خانمها ( زاگروتی، میرامی)
 • نماینده رسمی شایستگی مدیریت از اتحادیه اروپا و دانشگاه لیبرتی آمریکا (ALU) در ایران و خاور میانه
 • نویسنده کتاب های آنچه را که نمیدانید که نمیدانید، فروش در خون توست، وقت طلا نیست، من تو را می شناسم

 از زبان فرخ دیبا:( من نه اولینم و نه بهترین و نه بزرگترین. من فقط فرخ دیبا هستم که افتخار دارم تا تجربیاتم را در اختیار توانمندانی از جنس هنر و باور در عرصه فروش و بازاریابی در مهد ایران زمین قرار دهم.

 

 و اما............

در زمان شمردن جوجه هایتان در آخر پاییز به نتایج حاصله از این سلسله کارگاه ها نیز نظری داشته باشید.معرفی آکادمی عقاب‌های فروش

از آنجایی که می‌دانیم،  فروش و مهارت های مربوط به فروش موثر در هر کسب و کاری از ملزومات واجب آن است به واقع پایه و اساس سودآوری و بقای هر کسب و کاری بر اساس موفقیت در میزان فروش آن مشخص می شود.  از این رو، آکادمی عقاب‌های فروش،  به عنوان مرکز پرورش و توانمندسازی افرادی ست که درصدد بارورسازی  نبوغ فروشندگی،  رشد خود و سازمان شان هستند. مانند دوستی دانا و توانا مسیر پیشرفت را مهیا کرده آنها را تبدیل به  فروشندگان حرفه ای می کند.

ازین رو آکادمی عقاب‌های فروش پکیج آموزشی متداومی را تعریف نموده است که هریک از مخاطبان می توانند در کل دوره شرکت نمایند و  در پایان پس از طی نمودن و اخذ نشان های هر سطح به "میزگرد فروشندگان میلیاردی" وارد شوند  و یا بسته به نیازشان نشان برنز،  نقره ای و یا طلایی عقاب‌های فروش را دریافت نمایند و به جامعه بزرگ و توانای آکادمی عقاب‌های فروش بپوندند.

 

 

رزومه تصویری:

 

آدرس:تهران تهران ، خیابان فلسطین شمالی ، بعد از خیابان بزرگمهر ، نبش کوچه شمشاد ، پلاک 340/1 (ساختمان پاسارگاد) ، طبقه 4 ، واحد 8