رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه تکنیک های کاربردی افزایش حقوق در تاریخجمعه ۱۰ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه تکنیک های کاربردی افزایش حقوق

شروع:
جمعه ۱۰ اسفند ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
جمعه ۱۰ اسفند ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان: شیراز
کارگاه تکنیک های کاربردی افزایش حقوق
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چه کار کنیم تا از سال 98 حقوق بیشتری از مدیرمان دریافت کنیم؟

تقریبا،تقریبا که چه عرض کنم همه دنبال افزایش درآمد و در راستای اون افزایش حقوق خودشون هستند.تو این کارگاه قراره دقیقا در مورد افزایش حقوق صحبت کنیم.

فقط بزرگواران دقت داشته باشید که تو این کارگاه می خواهیم در مورد افزایش حقوق صحبت کنیم نه افزایش درآمد،یعنی باید چه کارکنیم تا در جایی که داریم کار می کنیم حقوق بیشتری نسبت به چیزی که الآن داریم می گیریم دریافت کنیم.

دیگه کارگاه شیرین تر از این میخواین؟

بزارین اول کار بگم کارگاه به درد چه کسانی می خوره و به درد چه کسانی نمی خوره.

شاید این کارگاه از معدود دوره های آموزشی باشه که به درد همه ی افراد جامعه می خوره،چرا که اکثرا افراد حقوق بگیر هستند (البته روی صحبت ما با کسانی است که میزان حقوقشون در اختیار مدیر اونهاست و به عبارتی کامل تر مدیر میتونه به اختیار و با نظر خودش حقوق اونها رو افزایش بده)پس با توجه به مطالب فکر کنم متوجه شدین که این دوره آموزشی فقط برای کارمندان دولت که افزایش حقوق در اختیارات مدیرشون نیست مناسب نیست مگر اینکه علاوه بر کارمند دولت بودن در جای دیگری نیز (شرکت های خصوصی،موسسه ها،فروشگاه ها و...)کارمند هستند و اون جا هم حقوق می گیرند.

پس با این تفاسیر اگه شما بزرگواری که دارین این مطالب رو مطالعه می کنید در یه

 فروشگاه

پیتزایی

نانوایی

شرکت خصوصی

موسسه غیرانتفاعی

مدارس غیرانتفاعی

شرکت های بیمه

آژانس های هواپیمایی

خدمات کامپیوتری

کافی نت

کافه بستنی

خیاطی

مطب پزشک

داروخانه

دفتر وکالت

عطاری

عکاسی

و...

و خلاصه هر کجایی که کارمند هستین و یا حتی یه فروشنده ساده هستید

چرا لازم است در این کارگاه ثبت نام کنید؟

وقتی پای صحبت بعضی افراد می نشینیم می گویند مدیر قدرمان را نمیداند ولی در واقع خودشان قدر خودشان را نمی دانند،چرا که هر مدیر یا صاحب کاری ایده آل هایی برای خودش  دارد و آنها حاضر نیستند بدون دلیل حقوق کارمندان خود را افزایش دهندو به نظر می رسد برای افزایش حقوق هم خساستی ندارند و حقوق خیلی از کارمندان را نیز افزایش می دهند پس اینجا کم کاری از کارمند است نه مدیر.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد و درجاهای مختلف دیده باشید که برخی افراد با شرایط یکسان حقوق های متفاوتی می گیرند.در این کارگاه به شما گفته خواهد شد چرا افرادی با شرح وظایف یکسان حقوق بیشتری نسبت به همکار خود دریافت می کنند.

در این کارگاه با این راز مهم و اینکه شما باید چه کارهایی انجام دهید تا حقوق شما نیز افزایش یابد آشنا خواهید شد.

مدرس این کارگاه کیست؟

می دانید اگر در این کارگاه ثبت نام نکنید به چه معنی است؟

معنی اش این است که خودتان هم قبول کرده اید که حقوق تان نباید بیشتر از این باشد.

معنی اش این است که از تلاش برای افزایش حقوق دست کشیده اید.

معنی اش این است که در این شرایط اقتصادی حاضر نیست تلاشی بکنید تا حقوق بیشتری گرفته و رفاه بیشتری را برای  خود و خانواده رقم بزنید.

و خلاصه اش این است که دارید با زبان بی زبانی به مدیر و صاحب کار خود می گویید:

من حقوق بیشتری نمی خواهم

مزایای شرکت در این کارگاه آموزشی

خیلی خلاصه و مفید بهتون بگم که با حضور در این کارگاه می تونید اتفاق بزرگی برای خودتون رقم بزنید و اون هم افزایش حقوق شماست،چه مزیتی بالاتر از این.

اما بزارین اشاره ای هم داشته باشیم به سایر مزیت های ثبت نام در این کارگاه آموزشی:

1-لینک دانلود فیلم دوره آموزشی تنها راه ثروتمند شدن در ایران که درسایت ALAVI62.IR و پلتفرم آموزش آنلاین فرانش  به ارزش 18000 تومان به فروش می رسد و خوشبختانه با استقبال فوق العاده هم میهنان عزیز هم مواجه شده است به تمام کسانی که در این کارگاه ثبت نام نمایند ایمیل خواهد شد.(البته حدود 24ساعت بعد از برگزاری کارگاه)

2-برای تمامی شرکت کنندگان در کارگاه لینک دانلود محصول آموزشی ((سرمایه گذاری مطمئن بر روی سکه و طلا با درآمد اندک))به عنوان عیدی سال نو ایمیل خواهد شد. (البته بازهم  حدود 24ساعت بعد از برگزاری کارگاه)

3-همچنین یک عیدی جداگانه هم در ایام نوروز (5 الی 7 فروردین )برای تمامی ثبت نام کنندگان در کارگاه ایمیل خواهد شد.

4-ضمنا فیلم ، صوت و اسلایدهای کارگاه اصلی که در آن ثبت نام کرده اید نیز حدود 48ساعت بعد از برگزاری کارگاه خدمتتان ایمیل خواهد شد

شما چند راه حل دارید،انتخاب با شماست.می خواهید کدامیک را انتخاب کنید؟

1-با همین حقوقی که دریافت می کنید بسازید و وقتی که دیگران حقوق بیشتری گرفتند از زمین و زمان شکایت کنید.

2-یک تصمیم اساسی برای افزایش حقوق خود بگیرید.

احتمالا از خودتان می پرسید چرا باید بابت شرکت در این کارگاه پول پرداخت کنم؟

یک بار دقیق تر بررسی کنید ببینید قرار است چه چیزی بدهید و چه چیزهایی دریافت کنید.آنچه را که قرار است پرداخت کنید(روی خودتان سرمایه گذاری کنید)در یک کفه ترازو و چیزهایی که قرار است دریافت کنید را در کفه ی دیگر ترازو گذاشته تا متوجه شوید کدامیک سنگین تر است.

می خواهم ثابت کنم که این آموزش به درد شخص شما هم می خورد.

اگر شما در هر جایی کار می کنید و حقوق تان توسط مدیر یا صاحب کارتان مشخص می شود پس این کارگاه آموزشی برای شما مفید و مثمرثمر خواهد بود و قطعا می تواند موجب افزایش حقوق شما شود.

داستان

یکی از دوستان تعریف می کرد سال 1385 در یک شرکت در عسلویه کار می کردم که 6نیروی خدماتی گرفته بود و حقوق هم توسط سرپرست مان اعلام و پرداخت می شد.

این فرد می گفت در حالی که نهایت دریافتی ما شش نفر در ماه اول 220هزار تومان بود،دریافتی من در ماه سوم 480هزار تومان شده بود یعنی بیش از دو برابر بقیه.

حدس می زدم که چگونه تونسته حقوق خودش رو بیشتر بکنه اما بازم ازش پرسیدم تا به عنوان ارزش افزوده ای به این کارگاه آموزشی اضافه کنم.

احتمالا شما لیاقت افزایش حقوق را دارید چون تا اینجا را مطالعه کرده اید

یقینا شما هم با بنده موافقید که افراد بسیار زیادی این صفحه رو مشاهده کردن اما یا اون رو سریع بستن و یا هم به هر دلیلی تا اوایل صفحه رو خوندن و بقیه مطالب رو رها کردن.مطمئنم که اون افراد حتی خودشون رو لایق افزایش حقوق نمی دونستند ولی شما که دارین این مطالب رو کنجکاوانه دنبال می کنید احتمالا لیاقت افزایش حقوق رو در خودتون دیدین و گرنه شما هم می بایست این صفحه رو رها می کردین و تا اینجا موارد رو مورد بررسی قرار نمی دادین.

از فردی که فقط آرزو داشته صاحب شغلی شود(کارمند شود)به فردی تبدیل شوید که حقوق تان افزایش یافته است.

فراموش نکنید شاید شما روزی تنها آرزوتون این بود که برید سر یه کاری و درآمدی داشته باشید اما اکنون این فرصت را دارید تا حقوق خود را افزایش دهید.

همین حالا یک سوال از خودتان بپرسید:آیا می خواهید به راحتی از کنار این فرصت گذر کنید؟

آمار ارزشمند متناسب با این کارگاه آموزشی

اگر این کارگاه باعث شود فقط دویست هزار تومان حقوق شما افزایش یابد  فقط در سال اول 2400000 تومان سود خواهید کرد.پس شما قرار است  در یک کارگاه با برد تمام عیار شرکت کنید.

هدایا و عیدی ها که به جای خود

هدیه ویژه به تمامی ثبت نام کنندگان در کارگاه

لینک دانلود دوره آموزشی تنها راه ثروتمند شدن در ایران به ایمیل تمامی ثبت نام کنند گان در کارگاه ارسال خواهد شد.

همانگونه که قبلا نیز اشاره شد دوره آموزشی تنها راه ثروتمند شدن در ایران که درپایگاه اشتغال،رشد و افزایش درآمد کسب و کارها و پلتفرم آموزش آنلاین فرانش  به ارزش 18000 تومان به فروش می رسد و خوشبختانه با استقبال فوق العاده هم میهنان هم مواجه شده است به عنوان هدیه به ایمیل تمامی ثبت نام کنندگان در کارگاه ارسال خواهد شد.

دو عیدی به تمامی ثبت نام کنندگان در کارگاه

1-برای تمامی ثبت نام کنندگان در کارگاه لینک دانلود محصول آموزشی ((سرمایه گذاری مطمئن بر روی سکه و طلا با درآمد اندک))به عنوان عیدی سال نو ایمیل خواهد شد. (البته بازهم  حدود 24ساعت بعد از برگزاری کارگاه)

2-همچنین یک عیدی جداگانه هم در ایام نوروز (5 الی 7 فروردین )برای تمامی شرکت کنندگان در کارگاه ایمیل خواهد شد.

معرفی یک فرصت ویژه فقط برای شرکت کنندگان در کارگاه

در زمان برگزاری کارگاه یک فرصت فوق العاده ویژه نیز معرفی خواهد شد که فقط شرکت کنندگان در کارگاه می توانند از آن مطلع شوند و این فرصت استثنایی در پایان کارگاه اعلام خواهد شد.

365روز ضمانت بی قید و شرط

از فردای برگزاری کارگاه تا یکسال می تونید از ضمانت این آموزش بهره مند شوید.اگر نکات گفته شده در این آموزش رو اجرا کردید و منجر به افزایش حقوق شما نشد می تونید از ضمانت استفاده نموده و وجه پرداختی خود رو پس بگیرید.

البته استفاده از ضمانت هم فقط یه شرط داره:شرطش هم اینه که آموزش رو اجرا کنید چرا که غیرممکنه کسی این موارد رو اجرا کنه و نتیجه نگیره،اما اشکالی نداره اگرحتی پس از این کارگاه احساس کردید که مطالب خوبی بیان نشده می تونید از ضمانت استفاده کرده و تمام وجه پرداختی خود رو فورا تحویل بگیرید.

می دونید چرا دارم اینقدر مطمئن در مورد ضمانت و بازگشت وجه صحبت می کنم چون به مطالب و اثربخش بودن این کارگاه آموزشی ایمان کامل دارم. 

سخنرانان

سید محمد علوی

سید محمد علوی

مدرس اشتغال و افزایش درآمد کسب و کارها

سید محمد علوی.بنیانگذار پایگاه اشتغال،رشد و افزایش درآمد کسب و کارها
جایی که تلاش می کنیم افرادی که صاحب شغل و درآمد نیستند صاحب شغل بشن و افرادی که شاغل هستند بتونن درآمد خودشون روافزایش بدن.

آدرس:شیراز شیراز.فلکه هنگ.کوچه23.مجموعه کوهنوردی