کارگاه حسابداری ویژه بازارکار

شروع:
پنج‌شنبه ۲۳ شهریور ۹۶ ۱۳:۳۰
پایان:
پنج‌شنبه ۶ مهر ۹۶ ۱۹:۳۰
مکان: تهران
کارگاه حسابداری ویژه بازارکار
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 حسابداری به عنوان یک سیستم اطلاعاتی عبارتست از فرآیند تشخیص واندازه گیری وثبت و پردازش رویدادهای اقتصادی(مالی) یک سازمان وتهیه اطلاعات لازم وگزارشگری آن به استفاده کنندگان این اطلاعات.

اهمیت کارگاه حسابدارى ویژه بازار کار 

همانطور که می دانیم کلیه بنگاه‌های اقتصادی (چه خورد و چه کلان ) که در سطح جامعه فعالیت می‌کنند، نیاز مبرمی به ساماندهی حساب‌ها و چرخه‌های مالی خود دارند و از این رو همیشه جایگاه شغلی حسابداری، یکی از ارکان مهم سلسله مراتب اداری هر مجموعه کاری می‌باشد و بدیهی است تحصیل این رشته و کسب تخصص در آن، آینده شغلی مناسبی را در پی خواهد داشت.

فرصت‌های شغلی یک حسابدار بسیار گسترده است و از پایین‌ترین سطح تا بالاترین سطح را در بر می‌گیرد. با توجه به اهمیت این رشته و کاربرد آن در بازار کار، مؤسسه رایتک درصدد برگزاری کارگاه حسابدارى ویژه بازار کار برآمده است. محور آموزشی این کارگاه، تعاملی، دانش محور و استدلالی بوده که فراگیران را آماده‌ی ورود به بازار کار خواهد کرد.

هدف از برگزاری کارگاه حسابدارى ویژه بازار کارانجام پروژه واقعى  حسابدارى  یک موسسه خدماتى می باشد. شرکت کنندگان در کارگاه حسابداری ویژه بازار کار ارائه شده توسط موسسه آموزش عالی آزاد هادی، به صورت کاملاً کاربردی از دانش روز حسابداری ویژه بازار کار بهره مند شده و در انتهای دوره مدرک رسمی و ممهور به مهر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت می نمایند. 

سخنرانان

دکتر حسین آباقی

دکتر حسین آباقی

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

آدرس:تهران بزرگراه شیخ فضل الله جنوب، بعد از پل آزمایش، خیابان سازمان آب، خیابان حاجی پور امیر، خیابان کریمان، نبش مجتمع مسکونی نگین، موسسه آموزش عالی آزاد هادی