رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه حضوری طراحی و اجرای وال پست در تهران در تاریخجمعه ۲۶ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه حضوری طراحی و اجرای وال پست در تهران

شروع:
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ۱۳:۰۰
 کارگاه حضوری طراحی و اجرای وال پست در تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

محتوای این کارگاه آموزشی چیست؟

دوره جامع حضوری در 4 ساعت
گواهینامه رسمی سبزسازه
ایبوک پرطرفدار وال پست به ارزش 19000 تومان
اکانت vip سبزسازه (به مدت یکماه) به ارزش 29000 تومان ویژه 5 نفر اولی که ثبت نام می کنند.
پذیرایی

چه نتایجی پس از شرکت در این کارگاه کسب خواهم کرد؟

ارتباط به ده ها مهندس دیگر و بهره‌مندی از تجربیات و دانش آن ها
کسب دانش و اطلاعاتی که حاصل 1 ماه تحقیق و مطالعه منابع زبان اصلی و داخلی بوده
تسلط کامل به طراحی و اجرای وال پست
یادگیری نحوه ی انتخاب مقاطع مناسب برای وال پست و اتصالات آن
پشتیبانی از سوالات و مشکلاتی که پس از پایان دوره در رابطه با طراحی و اجرای وال پست با آن مواجه خواهید شد
تسلط کافی بر نحوه استفاده صحیح از دستورالعمل راهنمای طراحی و اجرای وال پست
همچنبن در پایان این دوره حضوری، این توانایی را خواهید داشت که تمام اشکلات اجرایی مرتبط با وال پست را بررسی و تحلیل کنید و دیتیل های مناسب برای وال پست را به صورت حرفه ای ارائه دهید.
 

پیش نیازهای کارگاه حضوری طراحی و اجرای وال پست چیست؟

مطالب کلاس به گونه ای طراحی شده که تمامی نکات مورد نیاز برای آشنایی با وال پست در حین تدریس ارائه شود اما اطلاعات اولیه در رابطه با موارد زیر کمک شایانی به افزایش بهره وری کلاس می نماید:

آشنایی اولیه با اصول طراحی و ساخت سازه های بتنی و فولادی
آشنایی اولیه با اجزای ساختمان و عملکرد آنها در برابر زلزله
آشنایی اولیه با نحوه ی توزیع نیروی زلزله در ساختمان

این کارگاه برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به اینکه بحث وال پست در حال حاضر به عنوان یکی از موضوعات روز مهندسی مورد تاکید قرار میگیرد،‌ آشنایی با این مفهوم برای تمامی مهندسین درگیر با ساخت و ساز ضروری می باشد. در نتیجه:

ویژه مجریان : آشنایی با نکات اجرایی وال پست برای مجریان که وظیفه ی اجرای وال پست را در سازه های مختلف و در شرایط مختلف بر عهده دارند، بسیار حائز اهمیت می باشد.
ویژه ناظرین : آشنایی با اشکالات اجرایی وال پست برای ناظرین که همواره از این عضو به عنوان یکی از ناشناخته ترین المان ها در سازه یاد میکنند ضروری می باشد تا علاوه بر تشخیص ایرادات،‌ توانایی ارائه ی راهکار برای رفع آن ها را هم داشته باشند.
ویژه طراحان : آشنایی با طراحی وال پست برای طراحان سازه به عنوان درگیرترین اشخاص با مباحث محاسباتی، می تواند امکان ارائه طرح های دقیق برای وال پست را فراهم نماید تا از رفتار یکپارچه ی تمام بخش های سازه اطمینان حاصل نماید.

چرا یادگیری طراحی و اجرای وال پست اهمیت دارد؟

چه اتفاقی در سال‌های اخیر رخ‌ داده که اجرای وال‌ پست هم، مشابه با اجزای سازه‌ای، یکی از مهم‌ترین گام‌ها در اجرای کل سازه به شمار رود؟
دلایل تأکید روز افزون بر چگونگی اجرای صحیح وال‌پست چیست؟
دلیل اظهارات ضد و نقیض در رابطه با نحوه‌ی صحیح طراحی و اجرای وال‌پست چیست؟
دلایل مخالفت برخی از مهندسین با اجرای وال‌پست چیست؟
همان‌طور که حتماً تا به ‌حال هم شنیده‌اید، اجرای صحیح وال‌ پست پس از زلزله‌ی سال 96 کرمانشاه مورد تأکید دوباره‌ای قرار گرفت. در این زلزله که آسیب‌ های مالی و جانی زیادی به هموطنانمان در این منطقه وارد شد، سبب گردید مسئولین و مهندسین و در جهت رفع ایرادات اجرایی در نحوه‌ی مهار اجزای غیر سازه‌ایمانند میانقاب‌ ها و تیغه‌ ها گام بردارند.

با توجه به اینکه در اکثر دیوارهای غیرسازه‌ای که در ساختمان‌ های مختلف در کشورمان اجرا می‌شوند همچنان از مصالح سنتی و نسبتاً سنگینی مانند آجر و سفال استفاده می‌شود، وال ‌پست یکی از بهترین راهکارها برای کنترل خرابی‌های ناشی از زلزله در این دیوارها می‌باشد. در نتیجه، امروزه فراگیری نحوه‌ی صحیح طراحی و اجرای وال ‌پست در کشورمان یکی از مهمترین توانایی‌هایی می‌باشد که مهندسین درگیر با ساخت ‌و‌ ساز باید کسب نمایند.
البته این را هم در نظر بگیرید که عطش مهندسین برای آشنایی بیشتر با رفتار این اعضا باعث به وجود آمدن انبوهی از اطلاعات و اظهار نظرها شده که گاهی اوقات صحت این اظهار نظرها تأیید شده نیستند.

بدین منظور سبز سازه به این فکر افتاد که با طراحی یک کارگاه آموزشی حضوری، فضایی مفید و مؤثر به وجود آورد تا مهندسین علاوه بر فراگیری اهمیت و نحوه‌ی طراحی و اجرای وال‌پست، در فضایی کاملاً علمی به انتقال تجربه و دانش بپردازند.

ویژگی های کارگاه وال پست :

با توجه به اینکه بحث طراحی و اجرای وال پست تاکنون به صورت جامع در هیچ کتابی مورد بحث قرار نگرفته، مطالعه در این زمینه همیشه برای مهندسین چالش برانگیز بوده است.
مطالب این کلاس به گونه ای طراحی شده اند که تمامی نکات لازم از منابع مختلف داخلی و خارجی در قالب یک دوره بیان شوند و این امکان برای مهندسین فراهم شود تا نکات مورد نیاز را به صورت یک مجموعه ی جامع دریافت نمایند،‌ برخی از ویژگی های این دوره:

ارائه جداول افزایش سرعت
ارائه مطالب به صورت کاملا اجرایی
ارائه ایبوک مربوطه پس از برگزاری دوره جهت استفاده مهندسین از آن.
 ارائه ی جزوه مربوط به نکات و تمرین های مربوط به طراحی وال پست.
 آشنایی کامل با تک تک نکات موجود در دستورالعمل طراحی و اجرای وال پست.
 پشتیبانی سوالات در مورد دوره حضوری و مباحث مربوط به وال پست پس از پایان دوره.
 آشنایی کامل با اشکالات اجرایی وال پست برای ناظرین.
لازم به ذکر است که دستورالعمل مورد اشاره به زودی به عنوان پیوست آیین نامه ی ۲۸۰۰ ارائه خواهد شد،‌ در نتیجه آشنایی کامل با تمام زوایای این دستورالعمل، مزیت بزرگی برای مهندسین خواهد بود.

 

آنچه از مطالب این کارگاه که در کتاب ها و کلاس ها نمی آموزید:
با توجه به مظلوم واقع شدن بحث وال پست در سال های گذشته،‌ متاسفانه هیچ کتاب و دوره ای که به صورت جامع پاسخگوی سوالات مهندسین باشد تا به حال ارائه نشده است.
در نتیجه تمامی مطالب این دوره با رویکردی کاملا جدید و با بهره گیری از منابع متعدد جمع آوری شده است.

ضمانت نامه بازگشت وجه

تمامی آموزش های سبزسازه دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا 90 روز می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید از طریق تلفن 05632434440 و یا پشتیبانی تلگرام به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

آدرس:تهران تهران، تقاطع خیابان مطهری و خیابان سنایی، نبش کوچه 21، پلاک 2، مجتمع آموزشی رایان کالج