کارگاه خانه و آرامش (آپارتمان درمانی)

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۰ آبان ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۰ آبان ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کارگاه خانه و آرامش (آپارتمان درمانی)
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۲۲۲۶۸۵۴۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

"خانه و آرامش"

فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد وقتی که مهمترین ساعات شبانه‌روز را قرار است آنجا سپری کنیم.

 

همه انسان‌ها در اعماق درون خود، خواستار آرامشند. این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود زیرا آخرین مکانیست که به آن پناه می‌بریم. فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد و به همین دلیل معماری داخلی، نقش عمده‌ای در كيفيت فضای آن ايفا مي‌كند.

نحوه چيدمان و تقسيم‌بندی فضا، نورپردازی، مبلمان، رنگ سطوح و.. تعيين‌كننده زيبايي و كارآمدی فضاهای داخلي هستند و اغلب اوقات می‌توان با کمترین هزینه بهترین فضا را ایجاد کرد و آرامشی دوچندان برای خانواده خود فراهم کرد.

افراد بیشتر وقت خود را در فضاهای زندگی و کاری خود سپری می‌کنند و بیشتر توجه‌شان معطوف به اثاثیه و مبلمان آن فضا است که می‌توان با چیدمان درست و اصولی انرژی و شادابی را به این فضاها سرازیر کرد.

با اتکا بر اصول طراحی داخلی و با توجه به انگیزه بانوان و به دنبال این هدف، برآنیم تا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی، بانوان را با موضوعات معماری و روانی چیدمان مبلمان در محیط خانه‌ی آنها آشنا سازیم.

به همین منظور کارگاه خانه و آرامش (آپارتمان درمانی)، با هدف آشنایی افراد با موضوعات روانشناسی و فرافضایی مرتبط با فضاهای زندگی و کار آنها و همچنین، ارتقا دانش و سطح آگاهی زنان خانه‌دار و عموم مردم با موضوعات معماری داخلی و ابعاد روانی و تاثیرگذار بر آرامش درونی منزل، در موسسه آینده برتر برگزار خواهد شد.

 

مربی کارگاه: رزیتا فتاحی (مدرس دانشکده معماری و طراح داخلی)

تاریخ و ساعت برگزاری: پنجشنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۰ الی ۱۳

مکان برگزاری: خیابان میرداماد - میدان مادر - خیابان سنجابی (بهروز سابق) - نبش کوچه ۴ - پلاک ۲۴ - زنگ ۲، موسسه آینده برتر

 

آدرس:تهران میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق)، نبش کوچه 4، پلاک 24، زنگ دوم