رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه خصوصی آنالیز و ارائه راهکار از ما ، کسب درآمد از شما در تاریخیکشنبه ۱۳ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه خصوصی آنالیز و ارائه راهکار از ما ، کسب درآمد از شما

شروع:‌
در ۸ سانس
کارگاه خصوصی آنالیز و ارائه راهکار از ما ، کسب درآمد از شما
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
سانس ۱
۱۳۹۷/۰۳/۰۵ ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ ساعت ۱۳:۰۰
سانس ۲
۱۳۹۷/۰۳/۰۶ ساعت ۰۹:۰۰
نمایش همه سانس ها
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 این یک کارگاه گروهی تئوری نیست . این کارگاه بصورت کاملا اختصاصی در محل کسب و کار شما و با هدف تحلیل روند کسب و کار شما و ارائه راه کار کاملا عملی و اختصاصی جهت توسعه فعالیت حرفه ای شما میباشد . بعد از رزرو و قبل از تنظیم قرار جلسه تمام اطلاعات اولیه فعالیت شما و خواست و هدف شما توسط تیم هوش برتر تجارت از شما گرفته میشود و بعد از بررسی های لازم تمامی پیش نیاز ها آماده سازی شده و کل مدت سه ساعت به تحلیل علمی و ارائه راهکارهای عملی با شما عزیزان صرف خواهد شد .

ستراتژی فروش در شبکه های اجتماعی

تقریبا می توان با اطمینان گفت که شبکه های اجتماعی در حال حاضر یک کانال حیاتی بازاریابی برای کسب و کار ها در همه ابعاد است. سوال متداولی که در سالیان اخیر مطرح بوده است این بوده که چرا کسب و کار ما باید از شبکه های اجتماعی استفاده کند؟ اما این سوال اکنون جای خود را به این سوال داده است گه چگونه و با چه استراتژی کسب و کار ما با بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند رشد کند.

به عنوان یک گروه مشاور و آموزش بازاریابی دیجیتال که بازاریابی و مدیریت شبکه های اجتماعی از جمله خدمات گروه ماست این خیلی هیجان انگیز است که روندها تا چه اندازه در حال تغییر هستند ولی عامل نگران کننده این است که بسیاری از کسب و کارها بدون هیچ استراتژی اقدام به حضور در این فضا می کنند.
خدمات هوش برتر تجارت در بخش طراحی و مشاوره استراتژی دیجیتال مارکتینگ به شرح زیر است :

گام اول: تحلیل و ارزیابی وضعیت فعلی حضور شما در شبکه های اجتماعی .

  • در کدام شبکه های اجتماعی در حال حاظر فعال هستید؟
  • آیا شبکه های اجتماعی شما کاملا بهینه سازی و سفارشی شده اند ( تصویر و مشخصات سازمان، بیوگرافی و ….)؟
  • کدام شبکه اجتماعی بیشترین ارزش ها برای شما خلق می کنند؟
  • پروفایل شما در مقایسه با رقبا چگونه به نظر می رسد؟

گام دوم: مستندسازی و ارزیابی مشتریان ایدال شما.

مشتریان هدف شما را با جزئیات تعریف میکنیم. برای مثال اگر مشتریان هدفتان  والدین باشند شاید خوب باشد ولی اگر مشتریان هدفتان را والدینی که در تهران زندگی می کنند، بین ۳۰ تا ۵۰ سال سن دارند، درآمد ماهیانه آن ها بیشتر از ۳ میلیون تومان است و عمدتا از فیسبوک استفاده می کنند و در بیرون از منزل کار می کنند، مسلمانا احتمال موفقیتتان بیشتر خواهد بود.

حتی بهترین بازاریابان اگر به خوبی مخاطبانشان را تعریف نکنند  و فعالیت های بازاریابی را حول مشتریان نا مرتبطی انجام دهند شکست خواهند خورد. پاسخ به این سوالات به شما کمک خواهد کرد که تمرکز بیشتری در انتخابتان داشته باشید

گام سوم: تدوین طرح چشم انداز و ماموریت شبکه های اجتماعی .

سناریو ماموریت و چشم انداز شبکه های اجتماعی شما، اقدامات آینده شما را مشخص می کنند، پس حتما درباره آن باید بخوبی تحقیق و آنالیز شود. این سناریو باید به وضوح با برنامه شما برای حضور در شبکه های اجتماعی همراستا باشد و باید هویت برند شما را منعکس کند. مشتریان ایده آل شما باید حتما در زمان تدوین این سناریو در نظر گرفته شود.

گام چهارم: شاخصه های کلیدی موفقیت را شناسایی کنید.

زمانی که ما از موفقیت در شبکه های اجتماعی صحبت میکنیم فقط از جذب فالوور های بیشتر صحبت نمی کنیم، بلکه درباره کسب درآمد صحبت می کنیم. وقتی زمان و هزینه ای روی این نوع بازاریابی می گذارید، قابل قبول نیست که بهبودی در آن حاصل نشود.

برخی از شاخصه های متداول در این بازارایابی عبارتند از:

  • نرخ تبدیل
  • زمان صرف شده روی وب سایت
  • دسترسی
  • اشاره به برند
  • تعداد به اشتراک گذاری

گام پنجم: خلق و انتشار محتوای درگیرکننده و جذاب

بعد از تحقق گام های قبلی مهمترین گام خلق و انتشار محتوا میباشد . ما با توجه به تمام آنالیز ها و بررسی های انجام شده بر روی فعالیت شما میتوانیم بهترین و موثرترین محتوا را به شما پیشنهاد دهیم که این محتوا ها میتوانند به تنهایی یا ترکیبی از عکس ، ویدیو ، اطلاعات تخصصی ، اینفوگرافی و مصاحبه و … باشند .

گام ششم: روی ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید.

بدون ابزارهای لازم برای مدیریت شبکه های اجتماعی ، زحمات شما هدر خواهد رفت. این ابزارها بهره وری شما را افزایش خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد که تلاش هایتان را به سهولت بسنجید و در جهت اهدافتان هدایت کنیید. ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین ابزارهای مورد نیازتان را بشناسید و با آموزش صحیح بهره برداری از این ابزار ها بتوانید بهترین نتیجه را از فعالیت خودتان در شبکه های اجتماعی بگیریرد .

گام هفتم: ردیابی، ارزیابی و بهینه سازی

این گام شاید مهمترین مرحله به منظور موفقیت در شبکه های اجتماعی باشد. حتی بهترین بازاریابان شبکه های اجتماعی به آزمایش و خطا متکی هستند. شاید ابتدایی به نظر برسد، ولی ردیابی نتایج، تحلیل داده ها و سپس تلاش برای بهینه سازی فعالیت ها ضروری می باشد. ما نتایج تلاش های بازاریابی را مورد ارزیابی و تحلیل و هر یک از گام های قبلی را مورد ارزیابی مجدد قرار میدهیم و با رفع اشکالات احتمالی شما را در بهینه سازی این بخش از بازاریابی همراهی میکنیم .فراموش نکنید که استراتژی شبکه های اجتماعی، هیچوقت ثابت و ایستا نیست، بلکه یک فرآیند مداوم است که در صورت لزوم باید تغییرات لازم در آن اتخاذ شود.

*** اعطای مدرک معتبر بین المللی بعد از اتمام کارگاه ***

Oxford Cert Universal  پیشرو در حوزه ی بازرسی مستقل، تحلیل و تست، گواهی‌حضور، آموزش و خدمات مشاوره در حوزه های کیفیت ، امنیت غذایی و سلامتی، محیط زیست و مسئولیت اجتماعی است. این شرکت گستره ی وسیعی از گواهی‌حضور ها را ارائه می دهد تا شرکت ها را قادر سازد تا ضمن توانمندسازی افراد، به بهبود ارزش افزوده و کاهش ضایعات نائل شوند.


سخنرانان

سینا کریمی

سینا کریمی

کارشناس ارشد توسعه کسب و کار و تجارت الکترونیکی

برگزارکنندگان

هوش برتر تجارت

هوش برتر تجارت

مشاور توسعه کسب و کار و کارآفرینی

آدرس:تهران محل کار شما