رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه داستان مجازی غیرخطی(دوره سه ماهه-12 جلسه-هفته ای یک روز در گروه تلگرام) در تاریخشنبه ۲۸ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه داستان مجازی غیرخطی(دوره سه ماهه-12 جلسه-هفته ای یک روز در گروه تلگرام)

شروع:
شنبه ۱۱ آذر ۹۶ ۲۲:۰۰
پایان:
شنبه ۲۸ بهمن ۹۶ ۲۲:۰۰
کارگاه داستان مجازی غیرخطی(دوره سه ماهه-12 جلسه-هفته ای یک روز در گروه تلگرام)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 کارگاه داستان مجازی غیرخطی 
این دوره اموزشی در دوازده جلسه (سه ماه-هفته ای یک جلسه) ارائه خواهد شد!

سوالات متداول

زمان برگزاری کارگاه به چه صورت است؟
کارگاه داستان یک روز در هفته ساعت ده الی یازده شب در گروه تلگرام برگزار می شود.
ظرفیت کارگاه چند نفر است؟
به دلیل بالا بردن کیفیت کار فقط ده الی پانزده نفر برای شرکت در هر دوره انتخاب می شوند.از ان جا که تمام تکالیف در هر جلسه با دقت و جزیی نگری نقد و بررسی می شود بنابراین بالا بودن تعداد اعضا باعث پایین آمدن کیفیت کار می شود.
روند کارگاه چگونه است؟
هر جلسه کارگاه شامل چهار قسمت است! قسمت اول: بیان نکات مقدماتی درباره موضوع درس(این قسمت به شکل پرسش و پاسخ و کاملا تعاملی با اعضا آموزش داده خواهد شد) قسمت دوم: با توجه به نکات گفته شده تکلیفی به اعضا داده می شود که حدود پنج الی ده دقیقه فرصت دارند بنویسند و ارسال کنند و برای درونی شدن نکات چند نمونه از تمرین ها بررسی خواهد شد.هدف از این بخش بالا بردن قدرت بداهه نویسی و هم چنین کاربردی کردن نکات گفته شده در نوشته و آمادگی برای پذیرش نکات بعدی ست! قسمت سوم: نکات تکمیلی در ارتباط با موضوع درس با همان شیوه تعاملی بعد از بررسی تمرین های قسمت قبل آموزش داده خواهد شد. قسمت چهارم: یک تکلیف نوشتاری به شما داده می شود که تا قبل از جلسه بعد(تقریبا یک هفته) فرصت دارید بنویسید و به ایمیل کارگاه ارسال کنید هم چنین با توجه به نکات گفته شده یک داستان کوتاه برای خواندن و نقد و بررسی معرفی می شود تا از این طریق نکات اموزش داده شده را درون داستان ببینید!
قوانین کارگاه داستان مجازی به چه شکل است؟!آیا انلاین بودن در زمان کارگاه لازم است؟! قوانین کارگاه داستان مجازی به چه شکل است؟!
1- به دلیل تعاملی بودن کارگاه آنلاین بودن در زمان برگزاری الزامی ست و دوستانی که انلاین نباشند حذف و در جلسه ی بعد به گروه اضافه می شوند و بنابراین یک جلسه را از دست خواهند داد. 2- شرط شرکت در جلسه بعد تحویل دادن تکلیف جلسه ی قبل است.
مزایا کارگاه داستان مجازی نسبت به کارگاه های حضوری چیست ؟!
1-صرفه جویی در وقت و هزینه 2-خوانده شدن داستان ها به شکل مکتوب و دریافت نقد جزیی،ریزبینانه و مکتوب 3- مناسب برای دوستانی که خارج از کشور هستند و به کارگاه های حضوری دسترسی ندارند 4- در معرض نقد قراردادن نوشته ها بدون ترس از قضاوت شدن به خصوص درباره داستان نویسانی که در آغاز راه هستند.
مباحثی که در این دوره اموزش داده خواهد شد به طور کلی چیست؟!
کاربرد توصیف در داستان/توصیف های خلاقانه کاربرد مکان در داستان/استفاده از مکان برای شخصیت پردازی زمان در داستان و انواع روایت زاویه دید شخصیت پردازی دیالوگ طرح نوشتن خلاق
کانال تلگرام کارگاه داستان غیرخطی برای دیدن تکالیف اعضای دوره های قبل و هم چنین نقد و بررسی های نوشته شده روی تکالیف ...
https://t.me/kargahdastan_gheyrekhatti آیدی تلگرام برای توضیحات بیشتر: @gheyrekhatti
رویداد آنلاین است