کارگاه دو روزه آموزش متلب

شروع رویداد
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۹۵ ۱۰:۳۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۴ مرداد ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادتکنولوژی / برنامه نویسی
اضافه به تقویم
کارگاه دو روزه آموزش متلب
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کارگاه دو روزه نرم افزارمتلب به صورت پروژه محور برگزار می شود.

با پیشرفت علوم کامپیوتر و روشهای محاسباتی مبتنی بر قدرت پردازش اطلاعات توسط کاپیوتر، کاربرد این روشها در رشته های علوم پایه ، مهندسی و پزشکی روز به روز بیشتر می شود. برای انجام اینگونه محاسبات و شبیه سازی ها می توان از زبانهای برنامه نویسی همانند C , C++ ,C# و ... استفاده کرد. اما دشواری برنامه نویسی با این زبانها و زمانبر بودن این پروسه بر کسی پوشیده نیست.

نرم افزار متلب با ارایه ی بسته ی کاملی از توابع و روشهای محاسباتی و امکانات بی نظیر گرافیکی و ابزارهای شبیه سازی در کنار روشهای سنتی برنامه نویسی و با تکیه بر ساختارهای سازمان یافته ی ماتریسی ، بستری را فراهم آورده تا روند شبیه سازی و محاسبات پیچیده ی علمی و مهندسی در اوج سادگی و پرهیز از کد نویسی های خسته کننده انجام شود. همچنین انعطاف بی نظیر این زبان کد نویسی و سازگاری آن با زبانهای سطح بالایی همچونpython این نرم افزار را در ردیف نرم افزارهای پر کاربرد قرار داده است. از این رو یادگیری این نرم افزار اکیدا توصیه می شود.

این دوره در قالب 8 جلسه ی یک ونیم ساعته در روزهای چهار شنبه 13 و پنجشنبه 14 مرداد ماه برگزار خواهد شد. ساعت برگزاری کلاسها از ساعت 10:30 الی 18 در نظر گرفته شده است. بدیهی است که دوره در صورت رسیدن به حد نصاب تشکیل خواهد شد و ظرفیت کلاسها محدود است و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند.

هزینه ی شرکت در دوره 75 هزار تومان :

برای دانشجوبان دانشگاه تهران 60 هزار تومان:

و برای شرکت کنندگان در دوره های قبلی 50 هزار تومان

در نظر گرفته شده است.

لطفا قبل از حضور در کلاس نرم افزار متلب را روی لپ تاپ خود نصب فرمایید.

اگر به نرم افزار دسترسی ندارید روز اول دوره ، یک ساعت زودتر در محل برگزاری کلاسها حاضر شوید تا فایل نصب نرم افزار را دریافت و اقدام به نصب نرم افزار کنید. (لطفا فلش با 5Gb فضای خالی همراه داشته باشید.)

محل برگزاری دوره دانشکده فیزیک دانشگاه تهران واقع در خیابان کارگر شمالی ، روبه روی خیابان نوزدهم می باشد.

لطفا هنگام ثبت نام در قسمت توضیحات رشته و دانشگاه محل تحصیل خود را وارد کنید

آدرس:تهران امیراباد - روبروی خیابان نوزدهم - دانشکده فیزیک دانشگاه تهران