رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه رایگان نقشه راه یادگیری طراحی وب در تاریخدوشنبه ۹ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه رایگان نقشه راه یادگیری طراحی وب

شروع:
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
دوشنبه ۹ اردیبهشت ۹۸ ۲۰:۰۰
کارگاه رایگان نقشه راه یادگیری طراحی وب
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره کارگاه بدانیم

گروه آموزشی شتاب آموز در نظر دارد در سال 1398 با شما همراه باشد تا  بتوانید مسیر موفقیت در برنامه نویسی را بهتر طی کنید.

تا حالا فکر کرده اید که اگر بخواهید طراح وب و یا برنامه نویس وبسایت شوید باید چه راه هایی را طی کنید؟مسیر دقیقا چی هست؟شاید هم شما چندین بار تلاش کردید و به نتیجه نرسیدید یا اینکه فکر میکنید طراحی وب و یا برنامه نویسی وب خیلی سخت باشه! اما واقعیت این موضوع این هست که همه چی با تلاش و پیگیری و تمرین و تکرار بدست میاد.

در سال 98 قصد داریم به شما یاد بدیم که چطوری شروع کنید و مسیر چی هست؟چطوری باید پیش بروید و ما هم در این مسیر همراه شما هستیم تا بتونید به یک برنامه نویس و یک توسعه دهنده قدرتمند وب تبدیل بشوید.

چرا باید برنامه نویسی را یاد بگیریم؟

همانطور که می دونید، برنامه نویسی و طراحی وب یکی از اون شغل هایی هست که اگر یاد بگیرید قطعا بیکار نخواهید موند.مطمئنا بازار بسیار بزرگی در انتظار شما هست و هرچقدر داخل این بازار حرفه ای تر بشوید، موفق تر خواهید بود.برنامه نویسی در هر جای دنیا نیاز هست و بازار کار بسیار گسترده ای دارد.

 

در این جلسه رایگان ما تلاش میکنیم به شما مسیری درست از آنچه باید طی شود را نشان دهیم.

در واقع آنچه بعنوان road map یادگیری طراحی وب و برنامه نویسی می باشد را به شما بگوییم.

برای شما برنامه ای ویژه داریم تا بتوانید در یک مسیر درست قرار بگیرید و اگر با ما تا انتهای کار همراه  باشید،قطعا می توانید به یک فرد موفق تبدیل شوید،ما تنها می توانیم مسیر درست را نشان دهیم،در کنار شما باشیم برای آموزش و باقی ماجرا که شامل تلاش ،پیگیری ، تمرین و تکرار می باشد را خودتان انجام دهید.مطمئن باشید اگر در کلاس ها شرکت کنید و به این فکر کنید که برنامه نویس حرفه ای می شوید،حتما خواهید شد.یادگیری نیاز به زمان دارد و هرچه شما بیشتر تمرین و تکرار کنید و با مسائل زیادی روبرو شوید و آنها را حل کنید ، بطور یقین زودتر به هدف می رسید.

 

گرچه ورود به حوزه توسعه وب در ظاهر سریع و ساده به نظر می‌رسد و علاقمندان با یادگیری تکنولوژی‌هایی همچون CSS ،HTML و JavaScript به همراه آشنایی با برخی لایبرری‌ها و فریمورک‌های مربوطه برای بخش فرانت‌اند از یک سو و همچنین یادگیری یک زبان سمت سرور همچون PHP یرای بخش بک‌اند از سوی دیگر، می‌توانند به سادگی برچسب Web Developer روی خود بزنند، اما ماجرا به همین سادگی نیست و ما زمانی می‌توانیم خود را یک وب دولوپر تمام‌عیار محسوب کنیم که در یکسری حوزه‌های دیگر نیز حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم. در همین راستا، در شتاب آموز قصد داریم یک Roadmap (نقشه‌راه) جامع و حرفه ای را برای شما ترسیم کنیم که علاقمندان به توسعه وب می‌توانند با دنبال کردنش، خود را یک سر و گردن از دیگر توسعه‌دهندگان بالاتر قرار دهند!

منتطر دوره های آموزشی حرفه ای ما باشید

 

 

سخنرانان

علی نظری

علی نظری

برنامه نویس و توسعه دهنده وب

برگزارکنندگان

شتاب آموز

شتاب آموز

مرکز تخصصی یادگیری طراحی وب و برنامه نویسی

علی عباسی

علی عباسی

برنامه نویس و توسعه دهنده وب

آدرس:گرگان خیابان ولیعصر - عدالت 8 بن بست اول، سمت راست مجتمع امید خزر - طبقه سوم