کارگاه طراحی مدل کسب و کار

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان رویداد
جمعه ۱ تیر ۹۷ ۱۴:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کارگاه طراحی مدل کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 از هر 10 کسب و کار 9 مورد در کمتر از 5 سال از بین می روند.
براي موفقيت در كسب وكار، تنها داشتن يك محصول خوب يا خدمات عالي، كافي نيست. شما بايد يك مدل كسب وكار خوب و چابك داشته باشيد.
یکبار برای همیشه دوره «طراحی مدل کسب و کار» را بگذرانید و بدون دغدغه به کسب و کارتان بپردازید.

این دوره استثنایی بصورت کارگاهی و با اعطای مدرک رسمی از جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می گردد.

در این دوره به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد:
-چگونه ایده ای برای کسب و کار بیابیم؟
- چگونه ایده خود را به قالب یک کسب و کار بیاوریم؟
- چگونه نیازها و دغدغه های مشتری را بشناسیم؟
- چگونه محصول را براساس نیاز مشتری تعریف کنیم؟
- مدل کسب و کار چیست و چه اهمیتی دارد؟
- چگونه مدل کسب و کار طراحی کنیم؟
- چگونه در کسب و کار خود نوآوری ایجاد کنیم؟

در این دوره آموزشی با استفاده از ابزار بوم مدل کسب و کار و بیان مثال های متفاوت مفهوم مدل کسب و کار تشریح می شود و چگونگی طراحی مدل کسب و کار بخش های اصلی که باید مورد توجه قرار گیرد آموزش داده می شود. در نهایت دانش آموختگان به همراه هم تیمی های خود یک مدل کسب و کار فرضی را طراحی و به صورت عملی با مراحل کار آشنا می شوند.

اهداف دوره:

پس از این دوره انتظار می رود شرکت کنندگان به صورت کامل با مفهوم مدل کسب و کار آشنا و توانایی کار با ابزار بوم مدل و طراحی مدل کسب و کار را به دست آورند.

مدل کسب و کار به سادگی و به شکل بصری توضیح می دهد یک شرکت چگونه برای مشتریان خود با قیمت مناسب، ایجاد ارزش می نماید. یک مدل کسب و کار خوب به سوالات کلیدی که هر مدیری باید از خود بپرسد پاسخ می دهد. سوالاتی از قبیل اینکه مشتری کیست و ارزش های مشتری چیست و چگونه می خواهیم از برآوردن این ارزش ها خلق درآمد کنیم.
مدل کسب و کار هم برای شرکت های نوپا و هم برای شرکت های قدیمی کاربرد دارد.
هر کسب و کاری براساس یک سری فرضیات از بازار، رقبا، تکنولوژی و مشتریان شکل گرفته است. با گذر زمان این فرضیات تغییر می کنند و اعتبار خود را از دست می دهند، در این مرحله بازطراحی مدل کسب و کار الزامی می باشد. بعلاوه هر کسب و کار جدید، پیش از شروع نیازمند نگاهی نظام مند و جامع نگر است. در طراحی کسب و کار جدید، لازم است همه اجزای تاثیرگذار بر موفقیت کسب و کار مورد توجه قرار گیرند. در عین حال چالش های پیش روی کسب و کار نیز پیش بینی شوند. مدل کسب و کار، ابزاری برای این منظور است.

 

در مورد برگزار کننده

سازمان جهاد دانشگاه صنعتی شریف با تکیه بر بیش از سی سال تجربه آموزش های کاربردی و در راستای وظایف ماموریتی خود، توسعه فرهنگ کارآفرینی و پاسخگویی به نیاز های حوزه های مختلف شغلی را هدف خود قرار داده است.

سازمان جهاد داشنگاهی صنعتی شریف بعنوان یکی از معتبرترین برندهای آموزشی در کشور، سابقه طولانی در طراحی و اجرای دوره های تخصصی- کاربردی و طراحی و تولید بسته ­های اختصاصی آموزشی و همچنین برگزاری سمینار، همایش و کارگاه­های آموزشی- ملی و بین المللی را دارا می باشد.

آموزش را به سبک صنعتی شریف تجربه کنید.

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر 021-88281388 و 66075238

برگزارکنندگان

جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

سوالات متداول

این دوره برای چه کسانی مفید است؟
- مدیران و صاحبان کسب و کاری که به دنبال ، باز آفرینی و نوآوری در کسب و کار شرکت خود هستند. - کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها و تمامی کسانی که علاقه مند به راه اندازی کسب و کار خود هستند. - مشاوران و متخصصان رشته های مدیریت، مهندسی صنایع و علاقه مندان به یادگیری علم مدیریت. - دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مدیریت و مهندسی صنایع که به دنبال ورود به بازار کار می باشند.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیط ندارید. جهت صدور مدرک معتبر جهاد دانشگاهی صنعتی شریف نیاز در روز برگزاری دوره یک برگ کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به همراه داشته باشید.

آدرس:تهران :تهران ضلغ شمال غربی دانشگاه صنعتی شریف، خیابان شهید قاسمی- پلاک 71، مرکز آموزش‌های مهارت‌های پیشرفته جهاد دانشگاهی شریف