رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه طراحی مسیر شغلی در تاریخپنج‌شنبه ۴ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه طراحی مسیر شغلی

شروع:
پنج‌شنبه ۴ آبان ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۴ آبان ۹۶ ۱۲:۰۰
کارگاه طراحی مسیر شغلی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

مسیر حرفه ای یا شغلی یا Career Path رد پایی است از زندگی حرفه ای شما. مسیری که لازم است آن را آگاهانه طراحی و ترسیم کنید. آگاهی از مسیر حرفه ای مشخصه افرادی است که نگاهشان به شغل فراتر از یک سری فعالیت های تکراری جهت امرار معاش و بلکه یک فعالیت تاثیر گذار اجتماعی و عاملی برای رشد شخصی و تکمیل هویتی خود است. افرادی که برای خود مسیر شغلی متصور هستند، می دانند که از شغل خود چه هدفی را دنبال می کنند و قصد دارند در شغل خود به چه جایگاهی دست یابند.

مسیر حرفه ای به افراد کمک می کند تا بفهمند چرا، چگونه و کی باید از یک شغل به شغلی دیگر بروند. مسیر حرفه ای به افراد برنامه برای رشد حرفه ای می دهد. اینکه بدانند قرار است در نهایت به چه جایگاه شغلی دست یابند؟ برای رسیدن به آن جایگاه چه مهارت یا صلاحیت هایی لازم دارند؟ و اینکه چگونه باید هوشمندانه از یک شغل به شغلی دیگر یا حتی به سازمانی دیگر بروند؟

دانستن مسیر حرفه ای یا راه شغلی یک استراتژی است. روشی برای رسیدن به اهداف شغلی و دستیابی به زندگی حرفه ای مورد رضایت. مسیر حرفه ای افراد را قادر می سازد تا برنامه رشد و ارتقا برای خود تعیین کنند و از انتخاب و انجام مشاغل خود احساس مفید بودن و رضایت کنند.

مدیریت مسیر شغلی به این معناست که مطمئن شوید جایگاه شغلی که دارید هم رضایت فعلی‌تان را برآورده می‌کند و هم اهداف بلندمدت‌تان را در برمی‌گیرد. این اتفاقی نیست که فقط یک بار در زندگی بیفتد، بلکه فرایندی است که در تمام طول زندگی‌تان ادامه دارد. بنابراین قبل از اینکه مشکلی پیش بیاید و بعد به فکر راه چاره بیفتید، باید دست به کار شوید. آن وقت بهترین شانس ممکن برای مشخص کردن اهداف و مسیر مناسب را دارید.

 

http://www.bekargomari.com

کانال تلگرام

bekargomari@

اینستاگرام

job.coach


سخنرانان

محبوبه مظاهری

محبوبه مظاهری

کوچ مسیر شغلی

کارشناس ارشد مدیریت منابع انسانی
کوچ هدایت تحصیلی و مسیر شغلی
http://www.bekargomari.com

آدرس:تهران خیابان ولیعصر- خیابان ظفر