رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه عملی طراحی و توسعه وب -سمت کاربر HTML,css,Javascript,...) -Front-end Developer ) در تاریخ پنج‌شنبه ۷ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۰ تیر ساعت ۱۳:۳۰

کارگاه عملی طراحی و توسعه وب -سمت کاربر HTML,css,Javascript,...) -Front-end Developer )

 • رایگان
 • تهران
 • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

Front-End


Front-end شامل تمام چیزهایی می شود که کاربر آنها را می بیند، شامل طراحی و زبان های برنامه نویسی مانند HTML و CSS می شود. شغل های متفاوت زیادی هستند که با Front-end در ارتباط هستند.

طراح وب می تواند کسی باشد که کارش با زبان های برنامه نویسی مانند HTML،CSS، و حتی گاهی Java Script،  پیاده سازی طرح هایی باشد که طراحان با استفاده از نرم افزار های طراحی، طراحی کرده اند.

از دیگر شغل هایی که به Front-end مربوط می شود می توان به طراح واسط کاربری اشاره کرد(UI designer) که در حقیقت یک طراح بصری می باشد که روی طراحی تمرکز دارد و معمولا هیچ کاری با پیاده سازی طرح ها ندارد، اما ممکن است HTML و CSS هم بلد باشد تا بتواند بهتر ایده های خود را با توسعه دهندگان ارتباط دهد.

یک توسعه دهنده و یا طراح Front-end می تواند سایت را بدون توسعه ی Back-end ایجاد کند. اما این سایت، سایتی ایستا خواهد بود. یک سایت ایستا، سایتی مانند سایت رستوران خواهد بود که فقط اطلاعات می دهد و هیچ اطلاعتی را نمی تواند در پایگاه داده ذخیره کند و تمام صفحات این سایت ها همیشه به یک حالت می مانند تا زمانی که دوباره طراحی شوند.


توضیحات بیشتر


این رویداد به دانشجویان و فارغ التحصیلان در یافتن شغل مناسب با علاقه خود در زمینه برنامه نویسی وب  کمک خواهد کرد .این کارگاه، کارگاه Front-end Developer می باشد و در 8 روز تشکیل می گردد. کارگاه طراحی و توسعه وب در 8، پنجشنبه متوالی (28 ساعت) با همکاری گروه چنته و  معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.هم چنین در پایان  این دوره دانشجویان می توانند سایت را به صورت استاتیک طراحی کنند و به ردیف شغلی Front-end Developer منسوب شوند . این کارگاه به صورت کاملا عملی طراحی شده اند و در پایان دوره گواهی معتبر از دانشگاه شهید بهشتی ارائه می شود. 

در صورت درخواست افراد، گواهی بین المللی استرالیا  صادر می گردد.

سرفصل ها عبارتند از:

 • Internet History, Web Concepts and Components
 • HTML, CSS
 • CSS Advanced, CSS3, HTML5
 • Javascript, Javascript Objects
 • Detailed Positioning, Complex Selectors
 • Responsive Web Design, Preprocessors
 • jQuery, Firefox DevTools, Semantic-UI
 • UI Design Patterns

مدرس: مسعود صدرنژاد

*تخفیف ویژه دانشجویان*

*ویدئو جلسه اول و دوم در اختیار کسانی که از جلسه سوم ثبت نام کرده باشند قرار خواهد گرفت*

برای اطلاعات بیشتر با شماره 02122419401 تماس بگیرید و به کانال تلگرام (telegram.me/chanteh_group) با لینکhttps://t.me/joinchat/AAAAADv1YRT7QiJydW-jJA بپیوندید.

 

**لطفا برای تکمیل ثبت نام اسکن مدارک خود( کارت ملی- کارت دانشجویی در صورت اشتغال به تحصیل-یک قطعه عکس 4*3) به ایمیل Chanteh.educationalgroup@gmail.com بفرستید

زمان‌بندی

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم
عنوانشروعپایان
98/4/20۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/4/27۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/3۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/10۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/17۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/24۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/31۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/6/7۱۳:۳۰۱۷
 • شروع: پنج‌شنبه ۲۰ تیر ساعت ۱۳:۳۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۷ شهریور ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران خیابان درکه، میدان شهید دکتر شهریاری(دانشجو)، دانشگاه شهید بهشتی، خانه فرهنگ. تلفن:02122419401