رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه عملی طراحی و توسعه وب -سمت کاربر HTML,css,Javascript,...) -Front-end Developer ) در تاریخ پنج‌شنبه ۷ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۰ تیر ساعت ۱۳:۳۰

کارگاه عملی طراحی و توسعه وب -سمت کاربر HTML,css,Javascript,...) -Front-end Developer )

 • رایگان
 • تهران
 • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

Front-End


Front-end شامل تمام چیزهایی می شود که کاربر آنها را می بیند، شامل طراحی و زبان های برنامه نویسی مانند HTML و CSS می شود. شغل های متفاوت زیادی هستند که با Front-end در ارتباط هستند.

طراح وب می تواند کسی باشد که کارش با زبان های برنامه نویسی مانند HTML،CSS، و حتی گاهی Java Script،  پیاده سازی طرح هایی باشد که طراحان با استفاده از نرم افزار های طراحی، طراحی کرده اند.

از دیگر شغل هایی که به Front-end مربوط می شود می توان به طراح واسط کاربری اشاره کرد(UI designer) که در حقیقت یک طراح بصری می باشد که روی طراحی تمرکز دارد و معمولا هیچ کاری با پیاده سازی طرح ها ندارد، اما ممکن است HTML و CSS هم بلد باشد تا بتواند بهتر ایده های خود را با توسعه دهندگان ارتباط دهد.

یک توسعه دهنده و یا طراح Front-end می تواند سایت را بدون توسعه ی Back-end ایجاد کند. اما این سایت، سایتی ایستا خواهد بود. یک سایت ایستا، سایتی مانند سایت رستوران خواهد بود که فقط اطلاعات می دهد و هیچ اطلاعتی را نمی تواند در پایگاه داده ذخیره کند و تمام صفحات این سایت ها همیشه به یک حالت می مانند تا زمانی که دوباره طراحی شوند.


توضیحات بیشتر


این رویداد به دانشجویان و فارغ التحصیلان در یافتن شغل مناسب با علاقه خود در زمینه برنامه نویسی وب  کمک خواهد کرد .این کارگاه، کارگاه Front-end Developer می باشد و در 8 روز تشکیل می گردد. کارگاه طراحی و توسعه وب در 8، پنجشنبه متوالی (28 ساعت) با همکاری گروه چنته و  معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.هم چنین در پایان  این دوره دانشجویان می توانند سایت را به صورت استاتیک طراحی کنند و به ردیف شغلی Front-end Developer منسوب شوند . این کارگاه به صورت کاملا عملی طراحی شده اند و در پایان دوره گواهی معتبر از دانشگاه شهید بهشتی ارائه می شود. 

در صورت درخواست افراد، گواهی بین المللی استرالیا  صادر می گردد.

سرفصل ها عبارتند از:

 • Internet History, Web Concepts and Components
 • HTML, CSS
 • CSS Advanced, CSS3, HTML5
 • Javascript, Javascript Objects
 • Detailed Positioning, Complex Selectors
 • Responsive Web Design, Preprocessors
 • jQuery, Firefox DevTools, Semantic-UI
 • UI Design Patterns

مدرس: مسعود صدرنژاد

*تخفیف ویژه دانشجویان*

*ویدئو جلسه اول و دوم در اختیار کسانی که از جلسه سوم ثبت نام کرده باشند قرار خواهد گرفت*

برای اطلاعات بیشتر با شماره 02122419401 تماس بگیرید و به کانال تلگرام (telegram.me/chanteh_group) با لینکhttps://t.me/joinchat/AAAAADv1YRT7QiJydW-jJA بپیوندید.

 

**لطفا برای تکمیل ثبت نام اسکن مدارک خود( کارت ملی- کارت دانشجویی در صورت اشتغال به تحصیل-یک قطعه عکس 4*3) به ایمیل Chanteh.educationalgroup@gmail.com بفرستید

زمان‌بندی

جلسه اول
جلسه دوم
جلسه سوم
جلسه چهارم
جلسه پنجم
جلسه ششم
جلسه هفتم
جلسه هشتم
عنوانشروعپایان
98/4/20۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/4/27۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/3۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/10۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/17۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/24۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/5/31۱۳:۳۰۱۷
عنوانشروعپایان
98/6/7۱۳:۳۰۱۷

برگزار‌کننده

آواتار

گروه چنته با معاونت فرهنگی، اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی

این گروه در نظر دارد با همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی کارگاه های آموزشی در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و مارکتینگ را توسط اساتید مجرب در محیط مجهز دانشگاهی برگزار نماید ونیروهای جوان را جهت بازار کار آماده سازد.

رویداد های برگزارشده۶۹
 • شروع: پنج‌شنبه ۲۰ تیر ساعت ۱۳:۳۰
 • پایان: پنج‌شنبه ۷ شهریور ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران خیابان درکه، میدان شهید دکتر شهریاری(دانشجو)، دانشگاه شهید بهشتی، خانه فرهنگ. تلفن:02122419401