رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه عملی پژوهش اصولی و مقاله نویسی در تاریخچهارشنبه ۹ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه عملی پژوهش اصولی و مقاله نویسی

شروع:
چهارشنبه ۴ مهر ۹۷ ۱۶:۳۰
پایان:
چهارشنبه ۹ آبان ۹۷ ۱۹:۰۰
مکان: شیراز
موضوع:پزشکی / غیره
کارگاه عملی پژوهش اصولی و مقاله نویسی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی

 

به نام خدا این کارگاه با هدف آشنایی علاقه مندان به حوزه ی پژوهش در شش جلسه زیر نظر انجمن علمی دانشجویی آداب دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود. مدرس این کارگاه احسان امیری اردکانی نویسنده مقالات کنگره های ملی و بین المللی است. در این کارگاه شما با شیوه های تعاملی و مشارکت در کارگاه موضوعی را انتخاب کرده و در طول دو ماه با همکاری یکی از پژوهشگران که در خلال کارگاه ها به شما معرفی خواهند شد فعالیت پژوهشی را به سرانجام خواهید رساند! در صورتی که پیگیری و تلاش مضاعفی در طول برگزاری کارگاه داشته باشید قطعا می توانید با شرکت در این کارگاه اولین مقاله خود را در مدت کوتاهی آماده کنید.

  • در شروع کارگاه بسته ی آموزشی شامل پوشه ی آرم دار، دفترچه یادداشت و خودکار دریافت خواهید کرد. -شروع کارگاه ها دقیقا در زمان تعیین شده می باشد. در نتیجه خواهشمند است 15 دقیقه قبل از زمان اعلام شده در سالن حضور داشته باشید.
  • در این مجموعه کارگاه شما می توانید تحت نظر یکی از محققان برجسته دانشگاه که از طرف ارائه دهنده کارگاه معرفی می شود فعالیت های پژوهشی خود را آغاز و تا پایان دوره پیش نویس اولیه ای از مقاله خود را تحویل دهید. در صورت تمایل می توانید بدون همکاری با محققان خارجی تلاش خود را برای نوشتن پیش نویسی از مقاله خود انجام دهید و پیش نویس را به منظور ارزیابی در کارگاه ارائه نمایید. -صدور گواهی معتبر با تایید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز جناب دکتر عزیزی و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دکتر شمس منوط به حضور فعال در تمامی جلسات کارگاه می باشد.
  • حضور در کارگاه می تواند به صورت فردی و یا تیمی باشد. بدین معنا که می توانید به همراه دوستان خود یک گروه پژوهشی تشکیل داده و اقدام به نگارش اولین مقاله خود نمایید یا به تنهایی این کار به به سرانجام برسانید.

به منظور دریافت هرگونه راهنمایی یا پشتیبانی با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید 675 48 45 0917

سخنرانان

احسان امیری اردکانی

احسان امیری اردکانی

پژوهشگر

برگزارکنندگان

انجمن دانش بومی و سنتی

انجمن دانش بومی و سنتی

آدرس:شیراز شیراز، میدان ستاد، روبه روی خیابان پوستچی، دانشکده پزشکی، ساختمان شماره ۲، کلاس کامپیوتر