کارگاه فشرده مدیریت استرس و غلبه بر اضطراب

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
کارگاه فشرده مدیریت استرس و غلبه بر اضطراب
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۲۲۴۱۷۳۸۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

انسان امروز تحت فشار استرس قرار دارد و استرس در تار و پود زندگی و کار تک‌ تک مردم اجتماع تنیده شده است. خیلی از افراد استرس را صرفا یک چالش و یک مساله می‌بینند و فقط از آن آسیب می‌بینند.

این در حالیست که استرس می‌تواند به سود ما عمل کند.کارگاه آموزشی مدیریت استرس و غلبه بر اضطراب به شما کمک می‌کند که استرسورهای شخصی خودتان را بشناسید، روش‌های مدیریت آن‌ها را فرا بگیرید و به یک برنامه شخصی برای مواجهه با استرس و اضطراب دست پیدا کنید.

پاسخدهی به پرسشنامه استرس باعث می‌شود که وضعیت خودتان را در خصوص استرس ارزیابی کنید و با اتکا به راهکارهای آموخته‌شده، عملکرد خود در شغل و زندگیتان را ارتقا دهید.

 

آیا گاهی به این فکر می‌کنید که می‌توانستید گوشی تلفن همراه خود را از پنجره بیرون بیندازید، شغل‌تان را رها کنید یا اتوموبیل خود را در ترافیک رها کنید؟ آیا نگران این هستید که این همه افکار همراه با عصبانیت بر روابط شما تاثیر بگذارند؟ آیا از سردرد، کمردرد، دل درد، تنگی نفس، اضطراب و خارش پوست بی‌علت رنج می‌برید؟

اگر پاسخ شما به یک یا چند مورد از سوالات بالا مثبت است، احتمالا از مشکل استرس بیش از حد رنج می‌برید که مشکل ده‌ها میلیون نفر در این جهان پرسرعت است. حال جای خوشبختی است که بگوییم "مدیریت استرس" درمان آنچه شما را رنج می‌دهد در اختیار دارد.

 • خود را بشناسید
  میزان استرس خود و تاثیر استرس را بر ذهن و عواطف، سلامت، زندگی شخصی و حرفه‌ای‌تان بشناسید.
 • دشمن خود را بشناسید
  بزرگ‌ترین منابع استرس را در زندگی‌تان بشناسید و شروع به کم کردن آنها کنید.
 • بدون دارو آرامش بیابید
  تکنیک‌های ساده و راحت کاهش استرس را (از تنفس و حالت نشستن و ایستادن تا تجسم و مراقبه که آرامش را به زندگی میلیون‌ها نفر در سراسر جهان آورده است) بیاموزید.
 • راه آرامش در طوفان را بیابید
  محیط‌‌تان را سازمان‌دهی کنید، وقت‌تان را مدیریت کنید، افراد مشکل‌دار را کنترل کنید و ذهن‌تان را از افکار مضر و مخرب آزاد کنید.
 • عمری طولانی و سلامت داشته باشید
  یک برنامه کامل برای زندگی شادتر، سالم‌تر و مقاوم در برابر استرس ایجاد کنید؛ این برنامه شامل تغذیه سالم، ورزش و حتی سرگرمی و اوقات تفریح است.

  www.impactpro.ir


 

آدرس:تهران زعفرانیه- خ مقدس اردبیلی- نبش خ فرخ- ساختمان فرخ- واحد۸۰۲- مجموعه ایمپکت