رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه قوانین جهان هستی و تاثیر آن برای موفقیت در کارآفرینی در تاریخ چهارشنبه ۲۹ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۹ فروردین ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه قوانین جهان هستی و تاثیر آن برای موفقیت در کارآفرینی

  • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

خداوند جهان هستی را براساس قوانین ثابت و بدون تغییر آفریده است و این قوانین، بدون تغییر و ثابت هستند. اما همه افراد از این قوانین آگاه نیستند و در مورد این قوانین بی‌اطلاع هستند و تنها تعداد اندکی که این قوانین را می‌دانند و به آن عمل می‌کنند افراد موفق و ثروتمندی محسوب می‌شوند. این افراد درصد اندکی از هر جامعه‌ای هستند. در نوشته‌های قبلی به صورت جزئی درباره این قوانین نوشتم. اما ببینیم این قوانین چه هستند؟

قانون توجه، قانون تکامل، قانون فرکانس، قانون باور، قانون احساس خوب مساوی با اتفاقات خوب و احساس بد مساوی با اتفاقات بد، قانون شکرگزاری، قانون توکل، قانون جذب، قانون اثر مرکب، قانون هدایت.  ...

براساس این قوانین کارآفرینان و افراد موفق آگاهانه یا ناآگاهانه از این قوانین استفاده می‌کنند و ردپای این قوانین را در موفقیت این افراد می‌توان جست. 

مقدمه:                                                    

خداوند جهان هستی را با قوانینی آفریده است که این قوانین ثابت و بدون تغییر است. درک این قوانین به ما کمک می کند زندگی بهتر، شادتر، موفقتر و ثروتمندتری داشته باشیم. در این دوره براساس نتایجی که شخصاً از دانستن، مطالعه و اجرای قوانین جهان هستی بدست آوردم مثال خواهم زد و تحلیل خواهم کرد افراد موفق چگونه از این قوانین استفاده می‌کنند. با اینکه سالها در حوزه کارآفرینی تحصیل، مطالعه کرده و پژوهشگر و نویسنده بودم و دوره‌های بین المللی متعددی را گذرانده‌ام و حتی جزو اولین افرادی بودم که در این حوزه مقاله نوشتم ولی به جرات می‌توانم بگویم سرعت پیشرفتم و نتایجی که کسب کردم از زمان آشنایی‌ام به این قوانین و عمل به آن قابل قیاس با تمام مدتی نیست که فقط با علم کارآفرینی آشنا بوده و آن را به کار بستم.

مدرس: خانم زهرا گلیج

مدت دوره: 4 ساعت (دو جلسه دو ساعته)

سرفصل‌ها:

-           معرفی قوانین جهان هستی

-           چرا دانستن و عمل به این قوانین زندگی افراد را متحول می‌کند؟

-           رابطه این قوانین با کارآفرینی و کسب و کار چیست؟

-           با این قوانین چگونه کسب و کارما را شروع کنیم؟


سخنرانان

زهرا گلیج
زهرا گلیج
مشاور و مدرس کارآفرینی

مدرس کارآفرینی
دبیر کانون ملی زنان بازرگان ایران
مشاور کارآفرینی شبکه آموزش

  • شروع: چهارشنبه ۲۹ فروردین ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۹ فروردین ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران میدان آرژانتین، خیابان الوند، خ سی و پنجم، خیابان سیاوش، کوچه گل پیچک، ساختمان معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 6، سالن همایش