رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه مقدماتی آموزش سئو و بهینه سازی سایت در تاریخشنبه ۲۵ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه مقدماتی آموزش سئو و بهینه سازی سایت

شروع:
شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ ۲۰:۰۰
کارگاه مقدماتی آموزش سئو و بهینه سازی سایت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

سئو محتوا از اولین و اصولی ترین مباحث سئو می باشد که هر مدیر سایت می بایست دارای اطلاعات کافی نسبت به آن باشد. منظور از سئو محتوا، انتخاب عنوان مناسب و نوشتن بهینه مطالب سایت است، به گونه ای که بیشترین رتبه را بتوان در موتورهای جستجو کسب کند. بازاریابی محتوا تکنیک تولید محتوای ارزشمند و پر طرفدار و اشتراک گذاری آن در اینترنت است و هدف آن جذب حداکثری ترافیک از سوی کاربران به سمت سایت می باشد. این عمل به وسیله ابزارهای مختلفی که اینترنت به ما داده است می تواند انجام شود. تولید محتوا بسیار با سئو نیز در ارتباط است به گونه ای که بسیاری از افراد و متخصصین، سئو را معادل تولید محتوا می دانند.

محتوا و جستجو با یکدیگر گره خورده اند، به نحوی که اگر تمام تکنیک های سئو را رعایت کرده باشید، اما سایت شما دارای محتوای به در به خوری نباشد، شانس زیادی برای نمایش در صفحات جستجوی گوگل نخواهید داشت. گوگل تنها به سایت هایی اهمیت می دهد که دارای محتوای ارزشمند باشند.

بازاریابی محتوا و به طبع تولید محتوا از راه های بسیاری قابل انجام است. شما با توجه به سلیقه شخصی خود و شناخت کاربران، از هر روشی که استفاده می کنید، خروجی آن می بایست دارای سه ویژگی باشد. جذاب بودن، سرگرم کننده بودن و کاربردی بودن سه ویژگی اصلی و مهم هر محتوایی است. در صورتی که محتوای سایت مرتبط با عنوان آن نباشد و یا در صورت مرتبط بودن بسیار سطحی و به درد نخور باشد، موتور های جستجو رتبه ای برای آن قائل نمی شوند. 

 

سرفصل کارگاه

  • آموزش سئو تکنیکال
  • استراتژی سئو و تولید محتوا
  • تکنیک های حرفه ای سئو
  • آموزش گوگل سرچ کنسول
  • لینک سازی کلاه سفید
  • سئو در سیستم مدیریت محتوا

مدرسان

سید محمدامین حسامی

سید محمدامین حسامی

مدیر محتوای تیم محتواسازان

مهرزاد ربیعی

مهرزاد ربیعی

توسعه دهنده وب و طراح تیم محتواسازان

برگزارکنندگان

تیم محتواسازن

تیم محتواسازن

محتواسازان تیمی متشکل از افراد متخصص در زمینه های گوناگون حوزه محتواست. از استراتژی و بازاریابی محتوا گرفته تا تولید محتوا و روابط عمومی دیجیتال. این تیم تاکنون در شهر اصفهان دوره ی "کارخانه محتوا" و همچنین رویداد "جایگاه بازاریابی محتوا در توسعه کسب و کار" را برگزار نموده است.

آدرس:اصفهان خیابان چهارباغ بالا کوچه شریفات(زمزم) موسسه آموزشی سبحان