کارگاه مهارت افزایی کودکان

شروع رویداد
شنبه ۴ دی ۹۵ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
شنبه ۲۵ دی ۹۵ ۱۷:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
کارگاه مهارت افزایی کودکان
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

هر کودکی در روند رشد طبیعی خود مراحل گوناگونی را پشت سر می گذارد و متعاقبا با چالش های مختلفی روبرو می شود که این چالش ها می توانند از جنس شناختی , اجتماعی و ارتباطی , حرکتی و . . . باشند . یکی از بهترین راه های اطمینان از توانایی هر چه بیشتر فرزندانمان در برخورد با این چالش ها آموزش , تقویت و نظارت بر مهارت های گوناگون آن هاست . 

مرکز کارگاه های پایش , به طراحی و اجرای مجموعه کارگاه هایی بر اساس مبانی روان شناختی می پردازد که به کودک فرصت مهارت اندوزی و آموختن راهکارهایی برای برخورد هر چه بهتر با چالش های گوناگون دوران کودکی را می دهند . فراهم کردن تجربه ی محیطی مطمئن و صمیمی توسط کودک و نظارت و همیاری حرفه ای متخصصان و مربیان با کودک و والدین از عوامل کلیدی و ویژگی های مهم فعالیت های مرکز است .

کودکان در گروه های 6 تا 8 نفره علاوه بر تمرین و تقویت دایم مهارت های اجتماعی و ارتباطی , فضایی برای جرأت ورزی , استقلال و آموزش به وسیله ی بازی های جذاب را تجربه می کند . نکته ی برجسته آن است که کودک در طی کارگاه لذت بازی ها و فعالیت های گوناگون با هم سن و سال ها و بعضا والدینش را تجربه می کند و همزمان در حال مهارت اندوزی , آشنایی با راهکار های مقابله با مسایل و مشکلات است . 

آدرس:تهران سردار جنگل جنوبی - خیابان بهار غربی - خیابان سهند - کوچه بهشت - پلاک 15

اگر مایل به اطلاع از رویدادهای مشابه این رویداد هستید، کلیک کنید.