رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه مکاتبه با اساتید برای اپلای در تاریخ جمعه ۴ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۴ مرداد

کارگاه مکاتبه با اساتید برای اپلای

  • رایگان
  • اصفهان
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا در کارگاه مکاتبه برای اپلای شرکت کنم؟؟


سلام خدمت شما دوست عزیز.

به شما دوست و دانشجو عزیز که در حال خواندن این متن هستی تبریک میگم.اول به خاطر این که این جرئت رو پیدا کردی تا جزو کسانی باشی که برای آینده خودشون برنامه دارند و تصمیم گرفتن در یک دانشگاه خوب و در یک کشور عالی به تحصیلشون ادامه بدن و یا زندگی کنن. دوم بخاطر هوش و ذکاوتی که به خرج دادین تا در کارگاه " مکاتبه با اساتید برای اپلای" شرکت کنید، چرا که اهمیت اونو به خوبی درک کردین و میدونید که 90% موفقیت در اپلای و گرفتن بورسیه با یک مکاتبه خوب حل میشه!! (:

مکاتبه با اساتید برای اپلای باما

من محمد حاجی جعفری از آنجایی که با بیش از 100 استاد درکشورهای مختلف جهان مثل آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس و... مکاتبه کردم و با چندین استاد مصاحبه داشتم، فرآیند مکاتبه رو بصورت حرفه ای یاد گرفتم. نتایج اون هم کاملا مشخصه مثل پذیرش فول فاند از دانشگاه های کانادایی و پذیرش از دانشگاه 24ام جهان. من در تلاشم تا بتونم تجربه و مهارتی که در مکاتبه با اساتید خارجی یاد گرفتم رو دراختیار شما دوست عزیز قرار بدم.

اگر با فرآیند اپلای آشنایی داشته باشید، مطمئنا میدانید که برای اپلای کردن،  گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارجی و همچنین گرفتن بورسیه و فاند، نیاز دارید تا یک یا چند استاد را پیدا کنید که بخواهند و بتوانند شما رو به عنوان دانشجو بپذیرن. حالا برای اینکه این استاد ها رو پیدا کنید، نیاز دارید تا با استاد های مختلف در دانشگاه ها و کشورهای مختلف مکاتبه کنید تا بتونید نظر اونا رو جلب کنید. همانطور که قبلا گفتم و شما هم میدونید با یک مکاتبه حرفه ای و عالی میتونید 90% موفقیت خودتون تو فرآیند اپلای رو تضمین کنید.

این کارگاه به درد چه کسی میخوره؟

اگر شما واقعا علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستید و این شجاعت و جسارت رو به خرج میدین تا نهایت تلاش رو برای بدست آوردن اون بکنید، دقیقا این کارگاه مخصوص شماست. همچنین اگر دوست دارین بورسیه و فاند خوب دریافت کنید( که هزینه تحصیل و زندگی در کشور مقصد رو پوشش بده)، این کارگاه میتونه به شدت به کارتون بیاد.

ولی اگر می خوایید کارتون رو بدید موسسات مهاجرتی انجام بدن و پولتون رو توی جوب بریزید ( و آخرش نتیجه درست و مطمئنی نگیرید)، این کارگاه اصلا مناسب کار شما نیست.

تو کارگاه "مکاتبه برای اپلای " چی میگیم؟

  1. چرا مکاتبه می کنید؟
  2. نوشتن یک ایمیل در کارگاه
  3. تهیه لیست استادهایی که برای مکاتبه مناسب هستن
  4. بررسی اشتباهات کشنده در مکاتبه
  5. ترفندهای خاص در مکاتبه
  6. و هر چیز دیگه ای که برای مکاتبه نیاز باشه...

امیدواریم بتونیم تو این کارگاه، تمام تجربه های این چندسال رو دراختیار شما قرار بدیم تا بتونید مثل یک حرفه ای مکاتبه کنید و اپلای کنید.به ما در سایت "اپلای باما "سر بزنید و اگر سوالی دارین حتما از ما بپرسید.  منتظر دیدار شما دوستان عزیز در روز جمعه 4 مرداد هستیم.

شاد و موفق باشید.

آدرس: اصفهان اصفهان، خیابان فردوسی، کوچه شماره 4، پلاک 2، موسسه آبی سفید