رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه نویسندگی در تاریخپنج‌شنبه ۳ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه نویسندگی

شروع:
پنج‌شنبه ۳ اسفند ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳ اسفند ۹۶ ۱۳:۰۰
کارگاه نویسندگی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 کارگاه نویسندگی ؟؟؟؟

دوره‌ای که در آن حسین وحدانی شما را وادار به نوشتن می‌کند؛ یا با زبان خوش، یا با داغ و درفش!

حسین وحدانی چهره‌ی آشنای فضای مجازی با نوشته‌هایی که صدها بار به اشتراک گذاشته می‌شوند،‌ روزنامهنگاری با ۲۰‌ سال سابقه و نویسنده کتاب پرفروش «دال دوست داشتن» است که تا کنون بیش از ۱۰ بار تجدید چاپ شده.

حالا قرار است در صبح‌های دل‌انگیز اواخر زمستان و اوایل بهار دور هم جمع شویم، تا ترس‌مان را از نوشتن بریزد. تا کمک‌مان کند آنچه در ذهن داریم، به قامت کلمه‌ها درآوریم.

فرقی نمی‌کند بخواهید داستان بنویسید یا فیلم‌نامه، رمان بنویسید یا زندگی‌نامه، یا فقط عاشق نوشتن باشید و بخواهید فکرهایتان را روی کاغذ بیاورید یا در شبکه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید. فقط کافی است «بخواهید» که بنویسید. همین، بهترین دلیل است که شما را در کارگاه نویسندگی داستان شب‌ ببینیم.

کارگاه از پنج‌شنبه ۳ اسفند ماه به مدت ۶ هفته برگزار خواهد شد. در وقفه نوروزی کارگاه، شما بهترین فرصت را خواهید داشت تا بیشتر و بیشتر بنویسید، و پس از تعطیلات عید، نوشته‌های‌تان را به کارگاه بیاورید و محک بزنید.

محل برگزاری کارگاه، نیاوران، سهراه یاسر، دفتر گروه هونام است. جایی دنج و راحت. خبری از میز و نیمکت کلاسی نیست! فضای کارگاه ما شبیه یک میهمانی دورهمی است که در آن شما به خواندن و نوشتن کلمات دعوتید. شما راحتید که بنشینید، لم بدهید، دمنوش بنوشید، خوردنی‌های خوشمزه بخورید و خوش بگذرانید. تنها کاری که در ۴ ساعت زمان کارگاه به آن مجبورتان می‌کنیم، این است که بنویسید!

 

تقویم اجرایی کارگاه

جلسه اول

1396/12/03

جلسه دوم

1396/12/10

جلسه سوم

1396/12/17

جلسه چهارم

1397/01/23

جلسه پنجم

1397/01/30

جلسه ششم

1397/02/07


محیط گروه هونام


کسب اطلاعات بیشتر در ساعات غیر اداری

+989351592340

سخنرانان

حسین وحدانی

حسین وحدانی

نویسنده و روزنامه نگار

آدرس:تهران نیاوران سه راه یاسر کوچه مطهری پلاک8