رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه هدف گذاری حرفه ای در تاریخیکشنبه ۲۶ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه هدف گذاری حرفه ای

شروع:
یک‌شنبه ۲۶ اسفند ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۶ اسفند ۹۷ ۱۹:۰۰
کارگاه هدف گذاری حرفه ای
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

هدف گیری به راستی چگونه نتیجه می دهد؟

شما فقط چیزی می بینید، تجربه می کنید و به دست می آورید که در جستجوی آن هستید. اگر ندانید در جستجوی چه چیزی می خواهی به یقین به آن رسید. ماهیت و ذات ما به گونه ای است که مخلوقاتی هدف جو هستیم. مغز ما همیشه در تلاش برای همسویی دنیای بیرون از ما با چیزی است که می بینیم و در انتظار ما در داخل جهان است.

بناریاین، زمانی که به مغز می آموزد به دنبال چیزهایی که می خواهید، پس کم آنها آنها را می بینید. در حقیقت موضوع مورد نظر شما احتمالا همیشه برای شما وجود داشته اما ذهن و چشم شما را نمی بیند.

در واقع، این همان شیوة عملکرد قانون جذب است. همیشه به نظر می رسد که عجیب و غریب و اسرار آمیز نیست. بلکه موضوع، ساده تر و عملی تر از آن است که به نظر می رسد.

ما روزانه با میلیارد ها اطلاعات باری (سمعی، بصری و فیزیکی) روبرو می شویم. برای این که ما خود را از ابتلا به جنون حفظ کنیم، 99 درصد آن را نادیده نگیریم، فقط می بینیم که می بینیم، می شنویم و تجربه می کنیم که مغز ما بر آن تمرکز می کند. به همین دلیل است که وقتی به چیزی فکر می کنید، به نظر می رسد به طرز معجزه آسایی آن را به زندگی خود می کشد و در واقعیت چیزی است که از آن پیشی گرفت و به راستی آن را به زندگی خود جذب می دریافت کنید تا زمانی که افکار شما بر آن متمرکز شد و ذهن شما را برای دیدن آن هدایت کرد، برایتان قابل دسترس نبود و آن را مشاهده نکردید.

این چه معنی دارد؟

این کاملا اسرار آمیز نیست و در حقیقت کاملا منطقی است. در حال حاضر، با این درک و برداشت جدید، هرچه ذهن شما درون آن فکر می کند، چیزی است که بر آن تمرکز می کند و ناگهان آن را در میان آن 99 درصد باقی مانده است.

این مثال قابل پیش بینی است (زیرا خیلی درست است). در هنگام خرید ماشین جدید، به نظر می رسد آن مدل و ساخت ماشین را در هر جا ببینید، درست است؟ به نظر می رسد گویا هزاران نفر از آن ماشین در خیابان ها وجود دارد، تا امروز هیچ یک از آن ها وجود نداشته و حالا خیابان ها پر از آن ماشین مدل شده است. اما آیا این واقعگرایانه است؟ البته نه نه آن ها قبلا هم آن جا بودند. اما شاید توجه نکردید. بنابراین، در واقع به شما اجازه نداشتند تا این نکته را در نهایت به آنها توجه کنید.

هنگامی که اهداف خود را مشخص می کنید، به مغز خود موضوع جدید برای جستجو و تمرکز می کنند. گویی به ذهن خود یک جفت چشم جدید می بینید که مردم، شرایط، گفتگو و خواسته ها، منابع، ایده ها و خلاقیت پیرامونتان را با آن می بینید. با یان دیگاه جدید (خط سیر درونی) ذهن شما در صدد می افتد تا در خارج با آن چه در داخل، بیشتر از همه کسانی که خواهان آن هستند سازگار باشید. یعنی با آن هدف شما. به همین سادگی. تفاوت در چگونگی تجربه کردن جهان و این که چگونه ایدئا و مردم و فرصت ها را به زندگی خود می کشد بعد از اینکه مشخص شد هدف اهداف خود بسیار واضح است.

بران تریسی، در این مورد می گوید: افراد موفق اهداف بسیار دقیق و شفاف دارند. می دانند چه کسی هستند و چه می خواهند آن را می نویسند و برای دستیابی به آن برنامه ریزی می کنند. افراد ناسالم اهدافشان را در سرشان مانند تیله هایی که در یک قوطی می چرخند نگه می دارند و ما می گوئیم که اهدافی که نوشته نشده است فریبنده هستند و همه فکر و دشمن هستند. اما آن رویاها و خیال ها مشابه گلوله های بدون گورستان هستند. مردم بدون نوشتن اهدافشان گاهی به صفحه ای سفید شلیک می کنند و این خود نقطه شروع است.

پیشنهاد می کنم امروز همین زمان را برای تهیه فهرستی از اهداف مهم تعیین کنید. توصیه می شود در هر زمینه زندگی خود هدف مشخص شود. نه فقط برای تجارت یا امور مالی. از ارزش بالای توجه به هرجنبه از زندگی خود آگاه باشید. بکوشید در تمام زندگی خود موفق باشید و در همه ی موارد مهم زندگی، تعادل برقرار کنید. از جمله تجارت، امور مالی، سلامت و شادی، رفاه، معنویت خانواده و روابط و سبک و شیوه زندگی.

قرار می گیرد چه کار کرد؟

وقتی بیشتر مردم تصمیم به اهداف جدیدی دست یابند، می پرسند:

خیلی خوب، هدفم را مشخص کردم حالا برای رسیدن به آن لازم است؟

این سوال بدی نیست اما نخستین پرسشی که باید مورد توجه قرار گیرد. از این رو باید از خود بپرسیم:

لازم است چه کسی شوم؟ احتمالا عده ای را می شناسید که به ظاهر همه کارها را درست انجام می دهند. اما هنوز نتایج دلخواه خود را نگرفته اند، درست است؟ چرا اینطور است؟

جیم ران می گوید:

اگر می خواهید بیشتردسته باشید، باید از آن چه باشید بیشتر و بالاتر باشید. موفقیت چیزی نیست که دنبالش بشه آن چه را دنبال می کنید از شما می گوید. مانند دنبال کردن پروانه موفقیت چیزی است که با تبدیل شدن به شخصی که می خواهید مانند او را بشوید آن را جذب خود را.

دارن هاردی داستان شخصی زیبایی را در کتاب اثر مرکب دارد:

وقتی این فلسفه فهمیدم، خیلی تعجب کردم! و فلسفة زندگی و رشد شخصی ماری معول کرد! هنگامی که من مجرد بودم و فرد فردم را دوست داشتم و بعد ازدواج کردم، فهرستی طولانی از ویژگی دلخواهم را در مورد یک زن کامل (برای خودم) تهیه کردم. بیشتر از چهل صفحه پشت و رو نوشتم و مشخصات او مو را به مو توصیف کرد. شخصیت، ویژگی های مهم، نگرش ها و فلسفه اش در مورد زندگی، حتی نوع خانواده ای که از آن آمده بود، از جمله فرهنگ، آرایش ظاهر، تا حتی بافت موهایشان نوشتم. سپس، شکل زندگی که با هم قرار گرفته بود، شرح داده شد. بعد باید باید پرسید: برای پیدا کردن این دختر و رسیدن به او چه باید بکنم؟

باید دنبال آن پروانه می دویدم. در عوض، به فهرست نگاه کردم و فکر کردم آیا من خودم همه آن ویژگی ها و ویژگی ها را دارم؟ آیا همان خصوصیاتی که از او انتظار میرود، در من هست؟

از خودم پرسیدم: زن با این ویژگی به دنبال چه نوع مردی است؟ برای این که برای چنین زنانه جذاب باشید باید به چه نوع مرد تبدیل شود؟

چهل صفحه در مورد ویژگی ها، رفتارها و نگرش های خودم نوشتم که باید به آنها تبدیل شود. بعد روی کسب آن ویژگیها کار کردم. حدس بزنید چه اتفاقی افتاد؟ نتیجه داد گویی محتویات آن صفحه همه در مقابل من ظاهر شد. همسر، جورجیا، دقیقا همان چیزی است که توصیف شده و خواستار. با همۀ جزئیات. کلیدش این بود که فهمیدم باید چه کسی بشوم تا زنی با ویژگی ها و ویژگی های او جذب کنم و بعد از آن برای به دست آوردن این ویژگی ها کار کردم.

شما چه هدفی دارید؟ دوست دارید هدفی که می خواهید از ما چه انسان هایی بسازید.

برای اینکه با مقدمه هدفگیری حرفه ای آشنا بشوید و سال در پیش را به بهترین سال زندگی خود تبدیل کنید به شما توصیه می کنم که در حرفه ای هدف کارگاه در روز شنبه 26/12/1397 ساعت 4 بهدارظهر شرکت کنید. برای ثبت نام یا اطلاعات بیشتر شماره 1 را به شماره تلفن 09359285972 بفرستید.

هدف گیری به راستی چگونه نتیجه می دهد؟

هدف گذاری

سخنرانان

احمد افشار

احمد افشار

مدرس فروش

برگزارکنندگان

احمد افشار

احمد افشار

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

آدرس:اصفهان اصفهان خ طالقانی نبش خ اردیبهشت مجتمع نور طبقه 3