رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه پرسونال‌ برندینگ در تاریخچهارشنبه ۲۱ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه پرسونال‌ برندینگ

شروع:
پنج‌شنبه ۳ آبان ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ ۱۸:۰۰
کارگاه پرسونال‌ برندینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

کارگاه پرسونال‌ برندینگ

 

کارگاه پرسونال‌برندینگ یا برندسازی شخصی یک کارگاه کلیدی برای هر فرد  است که در آن، سعی می‌کنیم  درونی‌ترین قسمت‌های شخصیت خود را کنکاش کنیم و  به آرامی با آن آشنا شویم.

در این کارگاه قرار نیست به کسی "شوآفینگ" (بزرگنمایی) آموزش داده شود، بلکه قرار است، قسمت مهم برند خود یعنی "هویت" را کشف کنید، صیقل دهید و آن را در ویترین مقابل تماشاگران یا همان مخاطبین خود قرار دهید. پس حتماً متوجه شدید که کارگاه "برندسازی شخصی" در سه فاز پیش می‌رود:

 

1. خودشناسی: این فاز با رویکردهای روانشناسی و تجربی، هنرجویان را به سفری درونی در دل و جان خود می‌بریم تا بیشتر با شخصیت و رفتار خود آشنا شوند. خودشناسی در این کارگاه براساس مدرن ترین و سریع ترین  شیوه‌های خود شناسی پیشخواهیم رفت، مدل‌هایی چوت آرکیتایپ‌های یونگ، اساطیری مردان و زنان ، MBTI و ...

 

2. صیقل سازی: در فاز دوم که قرار است خود را صیقل دهیم، با استفاده از مدل‌های ذهنی به‌روز برندسازی شخصی، هنرجو را با دنیای پرسونال برندینگ آشنا می‌کنیم و  به او یاد می‌دهیم که چطور در صنعت و بازار خودش می‌تواند برند شود.

 

3. ویترین سازی: در فاز نهایی جایی که هنرجو کوله خود را پر کرده و از دنیای درون خارج شده، قرار است به دنیای پیرامون حرکت کند. پس نیاز است با اساسی ترین مرحله برندسازی شخصی، یعنی تولید محتوا برای خودش آشنا شود و در نهایت سنگ زینتی که صیقل داده را در ویترین مخاطبین قرار دهد. این فاز شامل آشنایی با بازاریابی (نه با تعریف کسب و کار)، تولید محتوا در بلاگ، ویدیو مارکتینگ، بلاگری از طریق سوشال مدیاها بوده و بعد از آن می‌تواند ارتباط تنگاتنگی با مخاطبینش به دست بیاورد.

در این قسمت از کارگاه (که بیشترین زمان را از شما در کلاس خواهد گرفت) می‌خواهیم یاد بگیریم که چگونه استراتژی محتوا برای خودمان را تدوین کنیم، با انواع محتوا آشنا شویم، چگونه نوشتن و به اصطلاح کپی رایتینگ را با بهره‌وری بالا بیاموزیم. ضمناً قرار است که تقویم محتوا برای خودمان بسازیم تا ذهنمان را از درگیری بابت چه کنم یا چه نکنم در روز کاهش دهیم.

 

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

کارمندان شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف می‌توانند در این دوره حضور پیدا کنند، تا یاد بگیرند چطور می‌توانند در یک صنعت خاص (مثلاً بیمه، بانک یا هر حوزه استارتاپی و ...) برند شوند. 

افرادی که هدف بلاگر شدن، در زمینه‌های عکاسی، فیلمبرداری، نقاشی با رویکرد لایف استایل دارند، اما نمی‌دانند از کجا باید شروع کنند.

مدیران کسب و کارها که بی شک از هر فردی بیشتر به برند شخصی نیاز دارند.

و هر فرد دیگری که با یک مهارت یا هنر می‌خواهد جایگاه مناسبی در ذهن و قلب مشتریانش پیدا کند.

 

افراد چه چیزی با خود همراه داشته باشند؟

این کارگاه شما فقط قرار نیست همچون کلاس‌‌های دانشگاهی فقط بشنوید و نکته برداری کنید، بلکه قرار است با متد روز دنیا به آموزش به صورت عملی پیش برویم. قرار نیست بشنینید و به اصطلاح معلم را تماشا کنید. پس داشتن یک لپ تاپ یا حداقل یک گوشی هوشمند لازم است .

 

 

اطلاعات کارگاه

زمان کارگاه:

- 1 جلسه 4 ساعته

- پنج شنبه 3 آبان  از ساعت 14 الی 18

 __________________________________________

محل تشکیل کارگاه:

تهران، خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان بخارست، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی

  __________________________________________

پیشنیاز کارگاه:

این دوره پیشنیازی ندارد

  __________________________________________

مزایای کارگاه:

- ارائه فایل ضبط شده از دسکتاپ استاد و پاورپوینت کلاس (48 ساعت پس از برگزاری)

  __________________________________________

هزینه کارگاه:

120 هزار تومان

 

سرفصل­های کارگاه

 

1. خودشناسی

2. صیقل سازی

3. ویترین سازی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 

 02188357314

09127201090

www.dmacourse.com

 

استاد

مهندس آیدین داریان

مهندس آیدین داریان

استراتژیست و مشاور برندسازی

من آیدین داریان ، برگزار کننده این رویداد هستم، استراتژیست و مشاور برندسازی برای سازمان ها و اشخاص و همچنین مدرس دوره‌های برندسازي هم هستم. نزدیک به سه سال است که در همین حوزه مشاور برندها و اشخاص ایرانی هستم.

برگزارکننده

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

آدرس:تهران خیابان شهید بهشتی، نبش خیابان بخارست، دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی