راه اندازی کسب و کار و رسیدن به سود

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ۹۶ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۶ بهمن ۹۶ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / غیره
اضافه به تقویم
راه اندازی کسب و کار و رسیدن به سود
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۰۳۷۸۹۵۳۷۲
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کاری که این کارگاه می کند:

کافی است بخواهید یک کسب و کار پر درامد داشته باشید

این کارگاه هرچه نیاز دارید به شما می دهد تا کسب و کار خود را راه بیاندازید

اما چگونه؟

امروزه همه ما داستان های افسانه ای از استارت آپ ها و امثال استیوجابز و بیل گیتس و جف بیزوس و غیره شنیده ایم و آرزو داریم روزی یک استارت آپی مانند آن ها داشته باشیم. اما آیا چیزی از ایران و کسب و کار در آن می دانیم؟ گرچه دانستن داستان مایکروسافت و اپل و آمازون و اوبر و غیره و چگونگی موفقیت بنیانگذاران آن ها مفید است، اما آیا برای موفقیت در ایران و فضای اقتصادی خودمان کافی است؟ مسلما نه و اگر شناخت کافی از راه اندازی کسب و کار در زندگی واقعی خود نداشته باشیم هیچ گاه موفق نخواهیم شد. 

همه دوست دارند کسب و کاری با درامد خوب داشته باشند. اما یا ایده ای ندارند و نمی دانند چه کاری باید بکنند. یا سرمایه لازم برای ایده خود را ندارند. یا آنکه ایده و سرمایه دارند، اما می ترسند شکست بخورند و سرمایه خود را از دست بدهند یا آنکه نمیدانند چطور و چگونه ایده خود را اجرایی کنند تا به نتیجه برسند.

در این کارگاه، هم ایده کسب و کار می دهیم، هم برای چگونگی تامین سرمایه و چگونگی اجرای آن مشاوره داده و کمک می کنیم. به عبارت دیگر، اگر شما فقط با یک تصمیم جدی برای راه اندازی کسب و کار به این کارگاه بیاید، باقی مسائل را ما حل خواهیم کرد. هرآنچه لازم باشد را به شما می گوییم و شما از همان روز می توانید شروع کرده و ظرف مدت کوتاهی به درامد برسید.

اما کارگاه چگونه برگزار می شود و چگونه می تواند اینقدر خوب باشد؟

مدرس این کارگاه، مهندس مزینانی تجربه فوق العاده ای در زمینه کسب و کار در ایران دارد. وی چندین شرکت و کسب و کار راه اندازی کرده و در شرکت های بسیاری عضو هیات مدیره است. او سالیان دراز است که به فعالیت اقتصادی می پردازد و فراز و نشیب این راه را به خوبی می داند. او در حوزه های مختلفی چون آی تی، تجارت و بازرگانی، تولید، کار خدماتی و غیره فعالیت موفق اتقصادی داشته و به همه راه های کسب درامد تسلط کافی دارد. 

هدف اصلی این کارگاه، آن است که به شرکت کنندگان، کمک کند در همین ایران و در همین شرایط اقتصادی (که تعریف چندانی هم ندارد) بتوانند کاری راه انداخته و به درامدی متناسب با این فضا برسند. اگر انگیزه و توان کافی داشته باشند شاید روزی بتوانند با کسب و کارهای بزرگ دنیا رقابت کنند.

مدرس این کارگاه با تجربه و آگاهی زیادی خود نسبت به فضای کسب و کار ایران، می تواند نکات بسیار مهمی در این رابطه به شرکت کنندگاه بگوید تا بتوانند در این راه موفق شوند.

بنابر این، مهندس مزینانی چگونگی راه اندازی کسب و کار در ایران و نکات کلیدی آن را به شرکت کنندگان می گوید. پس از آن، نوبت طرح کسب و کار یا به عبارت دیگر بیزینس پلن است. ما در این کارگاه چند طرح کسب و کار که موفقیت آن ها قطعی است را ارائه می دهیم تا هر کدام از شرکت کنندگان که خواست، یکی از آن ها را گرفته و اجرا نماید. 

همچنین برای بدست آوردن سرمایه نیز مشاوره داده خواهد شد. در این جلسه، یک عصرانه کاری با هم صرف خواهیم کرد و در آن، با گپ و گفت دوستانه، شرکت کنندگان و برگزارکنندگان کارگاه با یکدیگر بیشتر آشنا شده و حتی می توانند در پروژه ای مشترک شرکت نمایند و از ظرفیت افراد هم سو، استفاده کافی ببرند.


طرح کارگاه:

1. جلسه با مهندس میزینانی به همراه پرسش و پاسخ و مشاوره

2. ارائه چند طرح کسب و کار (بیزینس پلن)

3. عصرانه کاری و گپ و گفت درباره کسب و کار

4. اجرای تست کارآفرینی و مشاوره روانشناس در خصوص نقاط قوت و ضعف شما در کسب و کار و چگونگی بهتر شدن در این زمینه


قصد دارید یک کسب و کار راه بیندازید اما ایده ی مناسبی ندارید؟!

   ما به شما ایده می دهیم.

ایده های زیادی دارید اما سرمایه ندارید؟!

   ما راه بدست آوردن سرمایه را به شما نشان می دهیم.

ایده خوب و سرمایه مناسب دارید اما نمی دانید چگونه طرح خود را اجرا کنید؟!

ما به شما کمک می کنیم طرح های خود را عملی کنید.

این کارگاه برای تمام افرادی که می خواهند یک کسب و کار پر درآمد داشته باشند مناسب است.

 

آدرس:تهران تهران- یوسف آباد - میدان سلماس - پلاک 15 - واحد 3