رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه گرامر زبان انگلیسی در تاریخپنج‌شنبه ۵ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه گرامر زبان انگلیسی

شروع:
پنج‌شنبه ۵ مهر ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۵ مهر ۹۷ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
کارگاه گرامر زبان انگلیسی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

دپارتمان زبان موسسه گسترش مدیریت  تهران قصد دارد کارگاه های متنوع آموزش زبان در زمینه IELTS ، Free Discussion و سایر مهارت های زبان های خارجی برگزار نماید. دراین راستا سومین دوره کارگاه رایگان آموزش گرامر انگلیسی در تاریخ پنج شنبه 5 ام مهر ماه برگزار خواهد شد. در این کارگاه بخشهایی از گرامر زبان به همراه پاور پوینت، نکات چالش برانگیز و تستهای مرتبط ارایه می گردد.در این ورک شاپ بیش از 50 مورد اشکالات و غلطهای رایج گرامری بررسی شده و همراه با آن نکات تکمیلی در خصوص زمان ها (Tenseها) ساده ارایه می شوند. دانشجویان با ترجمه فارسی به انگلیسی و بالعکس در روند کلاس فعالیت دارند تا آموزش به صورت کاملا تعاملی برگزار گردد. این کارگاه مناسب کسانی است که با مفاهیم اولیه زبان آشنایی دارند.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

برای کسانی که حداقل آشنایی ابتدایی با زبان انگلیسی دارند.

آیا گرامر را می توان فقط با مکالمه فرا گرفت؟

خیر. عدم آشنایی با اصول و قواعد گرامری سبب می شود تا در کلیه مهارت های مربوط به زبان انگلیسی با مشکل مواجه شویم. در واقع این عدم آشنایی صحیح با گرامر باعث می شود تا اشتباهاتی در ذهن ما شکل بگیرد و تغییر این اشتباهات مشکل خواهد بود.

 آیا گرامر آیلتس در آزمون آیلتس مهم است؟

بله، در آزمون آیلتس گرامر آیلتس بسیار مهم است. دستور و گرامر هر زبان پایه و اساس آن زبان است. در واقع برای انعطاف بیشتر در استفاده از زبان و ساختن جمله‌ها و عبارت‌های متنوع و جالب ما باید قادر باشیم که از گرامر آن زبان به درستی استفاده کنیم. در بخش ریدینگ و رایتینگ آزمون آیلتس، اهمیت گرامر آیلتس به اندازه‌ی اهمیت موارد دیگر است. اگرچه در آزمون آیلتس بخش جداگانه‌ای با عنوان «گرامر» وجود ندارد اما بعید به نظر می‌رسد که بدون تسلط کافی بر گرامر آیلتس زبان انگلیسی، نمره‌های ۶، ۷ آیلتس و یا ۸ را کسب کنید. بنابراین پرداختن به مقوله گرامر به شدت دارای اهیمت بوده و متاسفانه این فاکتور در امر آموزش همواره مظلوم واقع شده است.

بخش‌هایی از آزمون آیلتس که باید پاسخ خود را از نظر گرامری چک کنید

  • جواب‌های ۲ یا ۳ کلمه‌ای در بخش‌های ریدینگ و لیسنینگ. چک کنید که گرامر آیلتس آن‌ها مناسب باشد. گاهی ممکن است لازم باشد که یک کلمه را به صفت یا اسم یا مفرد و جمع تغییر دهید و اگر این کار را نکنید نمره‌ی این بخش را از دست خواهید داد.
  • خلاصه‌نویسی. با دانستن گرامر آیلتس، شما قادر خواهید بود که تشخیص دهید کدام کلمات باید در جاهای خالی قرار گیرند.
  • در بخش لیسنینگ آیلتس گاهی لازم است که کلماتی که می‌شنوید را با گرامر جمله تطبیق دهید.
  • در بخش اسپیکینگ، گرامر می‌تواند نمره‌ی شما را تغییر دهد. در توضیح معیارهای مربوط به هر نمره می‌توانید مشاهده کنید که اشتباه گرامر آن در هر سطح چقدر است. شما نمی‌توانید در بخش اسپیکینگ به گرامر جملات خود فکر کنید و باید تمرکز شما بر روی پاسخ سوالات و روان صحبت کردن باشد. پس پیش از آزمون آیلتس باید خود را برای اسپیکینگ آیلتس با اشتباهات گرامر آیلتس کمتر آماده کنید.

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
آشنایی ابتدایی با زبان انگلیسی
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
قلم و کاغذ
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
سرفصل های آموزشی شامل چه مواردی هستند؟
بررسی زمان های ساده بررسی یک متن دارای غلط های گرامری بررسی و حل 10 سوال چهارگزینه ای بررسی کتاب مرجع مورد استفاده در دوره های گرامر آموزشگاه ترجمه چندین مورد جملات فارسی به انگلیسی که دارای اشتباهات رایج هستند

سخنرانان

آرش مصیر

آرش مصیر

آدرس:تهران میدان ولیعصر پایین تر از سفارت عراق انتهای بن بست صدف