رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه گردشگری هوشمند و دیجیتال در عمل در تاریخشنبه ۱۱ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه گردشگری هوشمند و دیجیتال در عمل

شروع:
شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
شنبه ۱۱ اسفند ۹۷ ۱۸:۰۰
کارگاه گردشگری هوشمند و دیجیتال در عمل
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

ما به شما یاد می‌دهیم که چطور هزینه‌ها و بودجه‌بندی را در هتل‌ها و مراکز گردشگری کنترل نمایید. نیروی انسانی را برنامه‌ریزی و کنترل نمایید و راندمان را افزایش دهید!
صنعت گردگشری به عنوان نیروی محرک اقتصاد آینده کشور در حال حاضر نیازمند این می‌باشد که به صورت مستمر رشد و توسعه پیدا نماید یکی از راه‌های رشد و توسعه پایدار در این صنعت استفاده از فناوری‌ها و راهکارهای نوین برای حوزه گردشگری می‌باشد. 

هتل‌ها می‌توانند به کمک فناوری‌های نوین و هوشمندسازی  در بخش‌های مختلف هزینه‌های خودرا کاهش بدهند. بخش‌هایی چون خشکشویی - پذیرش - نظافت - رستوران و...

رستوران‌ها و غذاخوری‌ها می‌توانند خدمات بهتر و با کیفیت تری برای مشتریان اراپه نمایند.

برگزار کنندگان تورهای گردشگری و آژانس‌های مسافرتی با داشتن داده‌های دقیق‌تر می‌توانند خدمات متنوع‌تر و دقیق‌تری داشته باشند.

اقامتگاه‌ها و بوم‌گردی ها می‌توانند ارتباط موثرتری با مشتری داشته باشند و به کم پرداخت خرد هوشمند درآمدزایی بیشتری از مسافرین و گردشگران داشته باشند.

تورلیدرها می‌توانند برنامه‌ریزی بهتر و یک اوپن لیست مبتنی بر پرداخت خرد داشته باشند تا از خدمات تور و گردشگری لذت بیشتری ببرند.

و....

 

همه اینها به کمک هوشمندسازی و مهندسی ردیابی برای صنعت گردشگری کشور میسر می‌باشد. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان و علاقه مندان حوزه گردشگری یک کارگاه آموزشی برای همین منظور تهیه گردیده که از شما دعوت می‌گردد در صورت تمایل در آن ثبت نام نمایید.

سخنرانان

میلاد نوراله زاده

میلاد نوراله زاده

مجری هوشمندسازی گردشگری

برگزارکنندگان

بهبود 360 درجه

بهبود 360 درجه

آدرس:تهران خیابان جمهوری فرهنگسرای فناوری اطلاعات سالن همایش ها