رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه گیمیفیکیشن و هک رشد در تاریخ جمعه ۲۱ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه گیمیفیکیشن و هک رشد

شروع:
جمعه ۲۱ تیر ۹۸ ۰۸:۳۰
پایان:
جمعه ۲۱ تیر ۹۸ ۱۶:۰۰
کارگاه گیمیفیکیشن و هک رشد
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


سلام
همراه شما میخوایم باشیم با:
کارگاه آموزشی گیمیفیکیشن و هک رشد
همون طور که میدونین امروزه فکر کردن به پیشرفت و موفقیت یک کار و کسب ، بدون بازاریابی تبدیل شده به یه کار سخت وغیر ممکن . فعالان حوزه های گوناگون اینو میدونن که بازاریابی حتی قبل از تولید محصول یا ارائه خدماتش باید شروع شده باشه و مشتریان و بازار را آماده محصول تازه کنه و یا دیدگاه اونا رو نسبت به سرویس موجود با ویژگیهای نو، ارتقا بده . حالا اینجاست که یکی از قدرتمندترین ابزارهای تعامل با مشتریان و کاربران روی کار میاد.
حالا جدا از نوع و سبک بازاریابی که استفاده میشه ، گیمیفیکیشن چیه ؟
گیمیفیکیشن ابزاریه که بهتون کمک می کنه تا مشتری ها زمان بیشتری رو با محصول و برندتون بگذرونن و با یه نگاه امیدوار کننده، محصولتونو با افتخار بخرن یا اون کاری که میخواینو انجام بدن!
ما آدما تشنه لذت بردن از اوقاتی خوش و مفرحیم ، پس دلیل قوی و پرسود بودن صنعت بازی های ویدئویی هم همینه . این وسط گیمیفیکیشن با استفاده از نقاط قوت این صنعت ، تجربه ای برد-برد رو برای مشتری و محصول فراهم می کنه . به همین راحتی !
تو این کارگاه آموزشی که کاملا شرکت درش رایگانه هدف اینه که اصولی به مفاهیم و محتوی پیچیده گیمیفیکیشن بپردازیم ، هم چنین به فعالان بازاریابی کشور کمک کنیم تا با شناختی درست و مناسب وارد این مسیر بشن و پیشرفت و موفقیت را برای خود و برندشان به ارمغان بیارن.
هدف از برگزاری کارگاه: جذب و حفظ مشتریان بیشتر، کسب اطلاعات بیشتر از مشتریان، تقویت وفاداری مشتریان، دریافت بازخورد و امکان تعامل بیشتر با مشتریان، بهبود و تقویت فرآیندهای آموزشی و پیاده‌سازی راهکارهای جدید، بهبود فضای حاکم بر محیط کار
به طور کلی این دوره برای این افراد خیلی مناسب تره اما همه میتونن شرکت کنن :
دانشجویان رشته‌های مختلف بازاریابی، تبلیغات، مدیریت، نرم‌افزار و ...، استارتاپ‌ها و کسب‌و‌کارهای نوپا، موسسات آموزشی، شرکت‌ها و آژانس‌های مسافربری و هواپیمایی، اساتید و معلمان، مدیران محصول و مدیران پروژه، طراحان محصول و خدمات، صاحبان کافه‌ها و رستوران‌ها، منتشران و نویسندگان، صاحبان سایت و وبلاگ، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری
تدریس این کارگاه آموزشی با کسی نیست جز: همید فدایی هکر رشد - خالق آقای گیمیفیکیشن
خب با این حساب حمعه 98/4/21 ساعت 9 صبح در سالن آمفی تاتر پروفسور شمسی پور واقع در کتابخونه مرکزی پردیس دانشگاه رازی منتظر حضور با انرژیتون هستیم ، پس هر چه سریع تر ثبت نام کنین و این فرصتو از دست ندین !

مدرس کارگاه

همید فدایی
همید فدایی
خالق آقای گیمیفیکیشن

زمان‌بندی کارگاه

روز کارگاه
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۸:۳۰۹:۰۰
شروع کارگاه۹:۰۰۱۰:۳۰
استراحت۱۰:۳۰۱۰:۴۵
ادامه کارگاه۱۰:۴۵۱۲:۳۰
نهار۱۲:۳۰۱۳:۳۰
ادامه کارگاه۱۳:۳۰۱۶:۰۰

برگزارکنندگان

دانشگاه رازی مرکز رشد واحدهای فناوری
دانشگاه رازی مرکز رشد واحدهای فناوری
مرکز سرگرمی و آموزش های نوین
مرکز سرگرمی و آموزش های نوین

آدرس: کرمانشاه پردیس دانشگاه رازی_ کتابخانه مرکزی_ طبقه اول_ آمفی تئاتر دکتر شمسی پور