رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه یک روزه ارتباط موثر در تاریخجمعه ۱۱ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه یک روزه ارتباط موثر

شروع:
جمعه ۱۱ خرداد ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان:
جمعه ۱۱ خرداد ۹۷ ۱۷:۰۰
کارگاه یک روزه ارتباط موثر
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

در شرایط کنونی، اهمیت ارتباط میان انسان ها به حدی رسیده که روز به روز تلاش و سرمایه گذاری افراد و شرکت ها برای ایجاد انواع وسایل، ابزارها و روش های آسان تر و کارآمدتر ارتباط جمعی و بین فردی بیشتر و بیشتر می شود.

به عنوان یک مهارت فردی اگر که به اندازه کافی روابط سالم و مثبت نداشته باشیم تا به طور منظم باعث تقویت ما بشوند، از نظر احساسی و معنوی دچار مشکلات جدی می‌شویم. در حالیکه شاید خودمان هم متوجه نباشیم که دلیلش، نبود روابط موثر است. این موضوع روی عملکرد ما نیز تأثیرگذار است، زیرا خلقت ما این گونه است و ما هر قدر که متعهد و علاقه مند به کارمان باشیم، نمی‌توانیم بدون ارتباط موثر دیگران، تمام کننده خوبی باشیم. حتی سلامت جسمی، متوسط عمر ما، مشکلات گوارشی و خیلی امراض دیگر هم به سلامت احساسی ما وابسته است. این روزها پزشکان درصد بالایی از مشکلات پزشکی را ناشی از استرس و احساسات منفی می‌دانند و به این ترتیب این موضوع، حساسیت روابطمان را، بیشتر به ما گوشزد می کند.

کارگاه یک روزه ارتباط موثر در موسسه نوآوران عصر دانش ضمن آشنا نمودن شما با چگونگی برقراری یک ارتباط اصولی و موثر با دیگران، به شما کمک می کند برای رشد خود، چه در کار و چه در زندگی شخصی قدم های مثبت و رو به جلویی بردارید.

سرفصل های این کارگاه عبارتند از:

- چکیده زبان بدن

- چکیده بازار یابی تلفنی

- عوامل موثر در جذب

- نحوه پوشش و لباس

- مدیریت ارتباط با مشتری


شماره های تماس:

021-88650716
0936-4237094

آدرس:تهران میدان ونک، چهارراه جهان کودک، خیابان آفریقای جنوبی، خیابان ژوبین، پلاک 8