رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه 3DS MAX(کد 105) در تاریخ شنبه ۲۷ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۰۸:۰۰

کارگاه 3DS MAX(کد 105)

  • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • اصفهان
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


آتودسک تری‌دی‌اس مکس که سابقاً استودیوی سه‌بعدی مکس 3D Studio Max : نامیده می‌شد، یک برنامه گرافیک سه‌بعدی رایانه حرفه‌ای است که برای ساخت پویانمایی‌ها، مدل‌ها،بازی‌ها و تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌گردد. این نرم‌افزار توسط شرکت رسانه و سرگرمی آتودسک ساخته و منتشر شده است. برنامه قابلیت‌های مدل‌سازی و ساختار قابل انعطاف افزایه داشته و می‌تواند بر روی سکوهای رایانش مایکروسافت ویندوز اجرا شود. تری‌دی‌اس مکس مرتب توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و استودیوهای مجسم‌سازی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این برنامه همچنین در جلوه‌های ویژه سینمایی و مجسم‌سازی اولیه فیلم‌ها استفاده می‌شود.
به علاوه ابزارهای مدل‌سازی و پویانمایی، آخرین نسخه از تری‌دی‌اس مکس، امکانات سایه‌زن مانند انسداد محیط و پراکندگی زیرسطحی، شبیه‌سازی پویا، ریدیوسیتی، سیستم ذرات، خلق و رندر نگاشت عادی، نورپردازی سراسری، یک واسط کاربرقابل تنظیم و زبان اسکریپت‌نویسی مخصوص به خودش را شامل می‌شود. این نرم‌افزار قابلیت مدلسازی به شیوه نربز(NURBS) را دارا می باشد.
محصول استودیوی سه‌بعدی اصلی توسط گری یوست و گروه یوست برای سکوی داس خلق شد و توسط شرکت آتودسک منتشر گردید. پس از انتشار نسخه چهارم استودیوی سه‌بعدی داس، محصول برای سکوی ویندوز ان‌تی بازنویسی شد و به "استودیوی سه‌بعدی مکس" تغییر نام داد. این نسخه نیز توسط گروه یوست خلق شد و توسط کنیتکس که در آن زمان بخش رسانه و سرگرمی آتودسک بود منتشر گردید.
آتودسک نرم‌افزار را پس از انتشار دومین بروزرسانی استودیوی سه ‌بعدی مکس خرید و طی دو انتشار بعدی کل مراحل توسعه را خود شرکت به صورت داخلی انجام داد. بعدها نرم‌افزار تحت نام "تری‌دی‌اس مکس" توسط دیسکریت، یک شرکت نرم‌افزاری در مونترآل که آتودسک به تازگی خریداری کرده بود منتشر شد.
بعد از انتشار نسخه هفتم، دوباره لوگوی آتودسک بر روی محصول قرار گرفت و نام رسمی به حالت کنونی ("آتودسک تری‌دی‌اس مکس") درآمد.


توضیحات


آشنایی با نرم افزار و محیط آن
تنظیم واحد در نرم افزار Max
آشنایی با روش کار با پوسته ها
شناسایی اشیاء دو بعدی و سه بعدی
شناسایی تمامی پنل های اصلی نرم افزار
شناسایی کامل تمامی ابزارهای مربوط به Editable spline
وارد کردن فایل های DWG مربوطه به نرم افزار Cad به داخل 3D Max
شناسایی روشهای تبدیل اشیاء دو بعدی به سه بعدی با استفاده از Modifier ها

زمان‌بندی

شروع دوره:
پایان دوره:
عنوانشروعپایان
19 بهمن ماه 1398۸:۰۰۱۱:۰۰
عنوانشروعپایان
27 اردیبهشت ماه 1399۸:۰۰۱۱:۰۰

مدرس دوره

بابک مرادیان
بابک مرادیان
استاد دانشگاه

رزومه


دکتری معماری 

مدرس نرم افزار 3DS MAX

مدرس نرم افزار AUTOCAD

مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

  • شروع: شنبه ۲۶ بهمن ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: شنبه ۲۷ اردیبهشت ساعت ۱۱:۰۰

آدرس: اصفهان خیابان شریعتی شرقي، بعد از بیمارستان شریعتی، روبروی بن‌بست فیروزي، پلاک ١٢+١، مركز آموزش هاي تخصصي و كاربردي دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد