کارگاه اموزشی افترافکت با موضوع انیمیشن کوتاه هرکولس C-130

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۳ تیر ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۳ تیر ۹۵ ۲۰:۰۰
مکان رویدادشیراز
موضوع رویدادفرهنگی هنری / فیلم
اضافه به تقویم
کارگاه اموزشی افترافکت با موضوع انیمیشن کوتاه هرکولس C-130
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۷۵۸۳۰۸۳۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

کارگاه اموزشی افترافکت با موضوع انیمیشن کوتاه هرکولس C-130

 افترافکت از نرم افزارهای معروف تولید موشن گرافیک ، انیمیشن و جلوه های ویژه می باشد و بسیاری از تولیدات در حوزه ی متحرک سازی با این نرم افزار تولید می شود. با توجه به آمار روزافزون کاربران این نرم افزار، کارگاه اموزشی با موضوعیت ساخت انیمیشن کوتاه در افترافکت با پلاگین Element 3D با عنوان هرکولس ساخته ی علی رضایی برگزارخواهد شد و پس از آن پیرامون کسب و کار اقتصادی درفضای انیمیشن و موشن گرافیک توسط محمد امین نجفی پرداخته خواهد شد.

احسان نادری سازنده موسیقی متن و صداهای سه بعدی این اثر میباشد و از اهمیت و تاثیر صدا (جوهر تصویر) بر مخاطب سخن میگوید و به گفته خودش ترازوی صدا با ترازوی تصویر باید باهم برابر باشد یعنی تصویر دین خود را به صدا و صداو موسیقی دین خود را به تصویر ادا کند وی باطن صدا و روانشناسی این اثر را مو شکافی می کند.

این انیمیشن کوتاه در خصوص هواپیمای معروف C-130 می باشد که به هرکولس شهرت یافته است. این هواپیما در طول سالهای جنگ تحمیلی در نیروی هوایی ایران خدمات بی شماری انجام داده است و نقش لجستیک هوایی جنگ را در پشت جبهه ها بر عهده داشته است. در این انیمیشن به برخی قابلیت های بی نظیر این هواپیما اشاره شده وسعی برآن بوده که با استفاده از اصوات حقیقی این هواپیما صحنه های قابل باوری ارایه شود. به گفته سازنده این انیمیشن (علی رضایی) پلاگین Element 3D از توانایی های فوق العاده ای در تولید انیمیشن برخوردار می باشد که باید بیشتر مورد توجه سازندگان و تهیه کنندگان قرار گیرد. Element  این فرصت را به سازنده میدهد که بدون نیاز به رندر و صرف وقت اضافی بتواند خواسته های سازندگان را به سرعت پاسخگو باشد.

آدرس:شیراز بلوار مدرس، کوی زهرا(س)، چهار راه ایثار ، مجتمع فرهنگی دیجیتالی حضرت زهرا(س)، اداره کل و فرهنگ و ارشاد اسلامی شیراز