رویداد به پایان رسیده است!
کار و کسب حسابی در تاریخجمعه ۱۲ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کار و کسب حسابی

شروع:
جمعه ۱۲ آبان ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
جمعه ۱۲ آبان ۹۶ ۱۹:۰۰
کار و کسب حسابی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

سمینار آموزشی کار و کسب حسابی

 

۶+1 تفاوت بین کارافرینان موفق و خوش شانس با کارافرینان ناموفق و بدشانس!

 

مدرس: مجید خزایی «نویسنده و مربی کارافرینی»

با سخنرانی: استاد امیر شریفی «مدیر مجموعه پرورش افکار»

 

جمعه ۱۲ آبان از ساعت ۱۶ تا ۱۹

 

محل برگزاری:

قیطریه ( شریعتی به سمت اندرزگو) روبروی مسجد جعفری، پلاک ۱۵۶، طبقه چهارم، موسسه حالم خوبه!

 

* برنده بازی کسب‌وکار

*مدل کسب‌وکار موفق

* عمل‌گرای آنی!

*ایستادگی به سبک رامی بالبوآ!

* ۸ مثال از فروشنده‌های موفق

* هنر شاگردی

 

همان‌طور که می‌دانید کارآفرینان افراد عجیب‌وغریب و خارق‌العاده‌ای نیستند، آنها فقط تفکر و شخصیتی قدرتمند دارند. هرکسی به یک بررسی ساده از این موضوع خبر دارد که روزبه‌روز سن افراد موفق در حال کاهش است. در حال حاضر فقط پیرمردهای بازاری ثروتمند نیستند! با توجه به رشد تکنولوژی و افزایش هوش آدم‌ها، خیلی‌ها در سنین نوجوانی صاحب شرکت‌های میلیاردی در کشور خودمان هستند.

در سمینار کار و کسب حسابی مفصل در مورد این تفاوت‌ها صحبت خواهد شد.

 

تاب حال حدود ۱۰۰۰۰ نفر از آموزش‌های مجید خزایی استفاده کرده‌اند که در تمام موارد همه آنها راضی بودند به‌جز یک نفر که نتوانسته بود به هدف خود برسد!

تمام سمینارهای مجید خزایی دارای گارانتی ۱۰۰ در ۱۰۰ هستند و هر و به هر دلیلی اگه از روند آموزش‌ها ناراضی بود بدون هیچ‌گونه پرسش می‌تواند تمام وجه خود را پس بگیرد. آن‌قدر به محتوا و اجرای خوب خودمان ایمان داریم که حتی حاضر هستیم ۵ برابر وجه تان را اگر ناراضی بودید به شما بازگردانیم...

 

مجید خزایی تاب حال با بیش از ۱۰۰ کارآفرین مصاحبه کرده و از نزدیک رازهای موفقیت آنها را بررسی کرده و در این سمینار قرار است 6+1 عامل مهم در موفقیت بیزنس را اشاره کند.

شما دوست عزیز هم می‌توانید در زمره افراد ثروتمند و کارآفرین و سوپر موفق (۳%) هستید چون این مسیر جلوی پای شما قرار گرفته و تمام این مسیر با یک شروع آغاز می‌شود و به عبارت بهتر نیمی از مسیر با شروع قدرتمند آغاز می‌شود.

 

سخنران مهمان و ویژه سمینار کار و کسب حسابی استاد امیر شریفی هستند که احتمالاً معرف حضور شما هستند. تابه‌حال ۱۱۰۰۰ نفر از دوره آنلاین ایشون تحت نام «کارشناس جذب شوید» استفاده کرده‌اند. به عقیده‌ی من امیر یکی از بزرگ‌ترین مدرسین قانون جذب در دنیاست (بدون بزرگنمایی عرض کردم). این فرصت بزرگ را از دست ندهید چون همه‌چیز قانون جذب است و امیر قانون جذب را مثل کف دست خود بلد است.

 

در این سمینار شما هم ۷ راز کارآفرینان موفق را فرامی‌گیرید هم با قانون جذب و استفاده در کسب‌وکارتان آشنا می‌شوید. یک تیر  و دو هدف!!!

 

این سمینار که توسط مجید خزایی و امیر شریفی برگزار می‌شود ظرفیت محدودی دارد و فقط ۴۶ نفر می‌توانند حضور داشته باشند و از طرفی سمینار بعدی هم شاید در سال ۹۷ با این موضوع برگزار شود. این یک فرصت نیست واقعاً اکازیون هستش!

 

با توجه به محتوای خوب و محل برگزار بسیار فوق‌العاده که خواهید دید... این سمینار با کمترین قیمت ممکن برگزار می‌شود...!!! دغدغه مجموعه بر این است که هر کس با هر توان و با آرامش در سمینار شرکت کند.

تماس بگیرید تا اقدامات لازم حتی اگر به هر دلیل محدودیت مالی امکان حضور در سمینار را ندارید حتماً با شماره ۰۹۱۲۷۷۱۵۲۳۳ برای حضور شما در سمینار لحاظ شود. حتی با پیام دادن با این شماره در تلگرام می‌توانید چند دقیقه از این وویس این سمینار را به رایگان دریافت کنید. ولی اطمینان داشته باشید شرکت حضوری در سمینار را به‌هیچ‌عنوان با استفاده غیرحضوری نمیشه مقایسه کرد.

 

لطفاً سفارش بلیت خود را ثبت کنید و خود را آماده رویدادی متفاوت کنید. به شما قول می‌دهیم هیچ‌گاه و هیچ‌گاه این روز را فراموش نخواهید کرد.

به نظر من مشکل اکثر افرادی که هنوز کسب‌وکار شروع نکردند و یا در کار قبلی خود شکست خورده‌اند این است که از لحاظ فکری و تجربی و شخصیتی خود را رشد نداده‌اند. موفقیت مثل پرنده‌ای است که هر چه دنبال آن بدوید فرار می‌کند و تنها راه جذب این پرنده زیبا این است که تبدیل شوید به شخصیتی که این پرنده روی شانه شما بنشیند.

 

اخیراً در حال مشاوره به یکی از دوستانم بودم و فهمیدم این شخص در مقابل پول و موفقیت و موفقیت از خودش مقاومت نشان می‌دهد و هیچ‌جوره زیر بار نمی‌رود. او می‌گفت وقتی این‌همه آدم فقیر در کشورمان وجود من چگونه دنبال پول و ثروت باشم...به او گفتم اگر می‌خواهی به فقرا کمک کنی خواهش می‌کنم جزو آنها نباش ( طبق سخن مولا علی علیه‌السلام) اگر می‌خواهی دل خدا را شاد کنی دل بندگان خدا را شاد کن ( طبق گفته پیامبر) دلسوزی هیچ کاری را دست نمی‌کند فقط کمر همت ببند و سعی دنیا خود و اطرافت را زیباتر کنی تا این‌جوری به دنیا کمک کنی. یک‌بار برای همیشه باور کنید همه‌چیز از خودتان شروع می‌شود و با خودتان تمام می‌شود. این‌قدر ثروت زیباست مکه حضرت سلیمان این‌گونه دعا کرده است:

خداوندا به من ملک و مکنتی عطا کن که تاب حال به کسی نداده باشی و بعد از من هم به کسی ندهی...

وظیفه من و شما و تمامی علاقه‌مندان به موفقیت این است که بسیار موفق و هم ثروتمند باشیم. همین حالا چند دلیل برای اهمیت ثروتمند شدن خود را بنویسید تا متوجه شوید وظیفه دارید ثروتمند شوید. با کار کردن روی شخصیت خود به‌آرامی وارد مدار ثروت می‌شوید و ایده‌هایی سر راه شما قرار می‌گیرد که به‌سادگی می‌توانید آنها را عملی کنید و ثروتمند شوید.

مجید خزایی چند سالی است با کارآفرینان حوزه‌های مختلف ارتباط نزدیکی دارد و همچنین اطلاعاتی که از طریق گفتگو با چند ۱۰۰ کارآفرین موفق و جوان ایران به دست آورده را در سمینارها با علاقه‌مندان به اشتراک می‌گذارد. بارها در سمینارها حرف‌های خاص او چشم‌های حضار را گرد کرده چون خارج از قالب‌های کتاب‌ها و دوره‌هایی است که تابه‌حال استفاده کرده‌اید.

نویسنده کتاب‌های:

سیب

سالاد کارآفرینی

قدر رؤیاهایت را بدان

فریاد انتخاب

 «کارآفرین حوزه آموزش و مواد غذایی»

 

 

مجید سال‌های قبل زندگی سختی داشت ولی از وقتی اطلاعات و آگاهی خود را از طریق مصاحبه با کارآفرینان بالا برد توانست سرووضع کسب‌وکار و تمام ابعاد زندگی خود را بهبود دهد. شنیدن چنین حرف‌هایی خالی از لطف نیست...

کافیست یک‌بار از آموزش‌های خاص او استفاده کنید تا انگیزه و هیجان و درعین‌حال آگاهی لازم را برای داشتن یک شخصیت آهنین و متناسب با بحث کارآفرینی را در خود ایجاد کنید.

موفق شدن در هر کاری شخصیت متناسب با آنرا می‌خواهد تا وقتی توان شخصیتی خود را ارتقا ندهید بیرون از شما هیچ اتفاقی نمی‌افتد. نتیجه تمام تحقیقات مجید همین یک جمله است.

اینجا به چند مزیت سمینار کار و کسب حسابی اشاره می‌کنم:

$ سمیناری که فقط تئوری نیست بلکه چند تن از کارآفرینان بسیار موفق و جوان کشورمان حضور دارند که می‌توانید تمام سؤالات خود را بپرسید و هر جواب از سوی کارآفرینان احتمالاً زندگی شغلی شما را متحول کند

$ پذیرایی ویژه... که حتماً روز بسیار شاد و خوبی را برای شما در کنار آموزش رقم خواهیم زد

$ آشنا شدن با رازهای موفقیت دیگر کارآفرینان.

 همان‌طور که گفتم مجید رودررو با بیش از ۱۰۰ کارآفرین مختلف مصاحبه و هم‌اکنون گنجینه ارزشمندی در اختیار دارد و کمتر جایی پیدا می‌شود

$ روز جمعه بعدازظهر... در بهترین تایم ممکن که هم صبح و هم شب از کارهای خود بازنمانید

$ تضمین ۱۰۰ در ۱۰۰ رضایتمندی شما و در غیر این صورت بازگشت وجه شما

$ تابه‌حال حدود ۱۰۰۰۰ نفر از کتاب‌ها و مقالات و مطالب کانال و سایت و سمینارهای مجید خزایی بهره برده‌اند!!! خیلی جالبه که فقط یک ناراضی بود چون نتوانست به خواسته خود دست پیدا کند. تمام آموزش‌ها تضمینی است و به هر دلیلی اگر از آموزش ما خوشتان نیامد کل وجه واریزی شما عودت داده می‌شود.

$ مهمان ویژه و سخنران دوست‌داشتنی استاد امیر شریفی

(اگر او ا نمی‌شناسید حتماً پرورش افکار را سرچ کنید)

 

 

 

 

قیمت باورنکردنی ۳ ساعت آموزش کارآفرینی!

حتماً خبر دارید با این مبالغ فقط یک پرس غذای بسیار ساده می‌توان تهیه کرد. حتی این ۳ ساعت را می‌توانید در منزل فیلم یا سریال‌های تلوزیون را ببینید! انتخاب با شماست

در سمینار اخیر که با نام قلمرو کسب‌وکار برگزار شد یکی از حضار گفت خدا را شکر می‌کنم که تعطیلات آخر هفته شمال نرفتم و در سمینار شما شرکت کردم، هیچ‌چیز نمی‌توانست مرا این‌قدر شارژ کند!!!

 

خواهش می‌کنم یک‌بار برای همیشه از ۹۷% جامعه جدا شو و از این به بعد رؤیاهای خود را محقق کن. جرئت داشته باش و مسئولیت تمام واقعیت‌های خود را بپذیر. اگر الآن از وضعیت شغلی و مالی و فردی خودت ناراضی هستید. هیچ اشکالی ندارد...باور کن، تمام دنیا منتظر کسی که دوست دارد زندگی خود را تغییر دهد؛ اما تا وقتی این تصمیم درونی و باانگیزه فوق‌العاده نباشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد. مجید و سعید به شما اصول ساده موفقیت در کسب‌وکار را یاد می‌دهند. مبادا سادگی این مطالب و قوانین شما را گول بزند و بعد از سمینار به آنها عمل نکنید

 

سخنرانان

مجید خزایی

مجید خزایی

نویسنده و مربی کارآفرینی

امیر شریفی

امیر شریفی

مدیر مجموعه پرورش افکار

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
تنها پیشنیاز این سمینار علاقه درونی به موفقیت و داشتن یک کسب و کار موفق است
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
ممنون میشیم برگه و خودکار جهت یادداشت برداری همراه خود داشته باشید
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر...فقط نشان دادن پیامک سایت ایوند کفایت میکند

آدرس:تهران قیطریه ( شریعتی به سمت اندرزگو) روبروی مسجد جعفری ،پلاک 156، طبقه چهارم ،موسسه حالم خوبه!