رویداد به پایان رسیده است!
کتابخانه ی نارنجی | نشست کتاب بازی 2 در تاریخ پنج‌شنبه ۱۹ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کتابخانه ی نارنجی | نشست کتاب بازی 2

شروع:
پنج‌شنبه ۱۹ اسفند ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۹ اسفند ۹۵ ۱۷:۳۰
کتابخانه ی نارنجی | نشست کتاب بازی 2
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

ما در کتابخانه ی نارنجی بعد از تجربه ی واکمن (1)، در آستانه ی بهار 96 تصمیم داریم دوستداران کتاب و کتابخوانی را دور هم جمع کنیم و با هم و در کنار هم کتابخوانی کنیم.

#کتابخوانی

#خوانش_کتاب

#با_هم_خوانی 

کتابِ <<خانه ای با شیروانی قرمز>> که گفت گویی جذاب و دوست داشتنی با عباس کیارستمی و آیدین آغداشلو است را برگزیده ایم. گفتگوی درج شده در این کتاب، آخرین گفتگویی است که زنده یاد کیارستمی پیش از پروازِ روح بزرگ ش انجام داده است.

 

عزیزانی که مایل به شرکت در این نشست هستند می بایست کتابِ «خانه ای با شیروانی قرمز» را از قبل تهیه و یا در روز نشست از کافه سیم خریداری نمایند.

 

تهیه ی بلیط

ما بلیت حضور در این نشست را به دو صورت قرار داده ایم:

  • رزرو یک صندلی در کافه: 10،000 تومان
  • رزرو یک صندلی در کافه + 1: 10،000 تومان + حمایت از کمپین مثبت یک

 

شما با تهیه ی هر یک از بلیط های فوق علاوه بر ثبت نام حضور در نشست، به میزان 10 هزار تومان امکان استفاده از منوی کافه را دارید. در صورت سفارش بیش از این مبلغ، مابقی را در پایان نشست پرداخت می نمایید.

کمپین مثبت یک | EveryOne Matters

everyone_matters#

شاید خیلی وقتا دلمون میخواسته که کارای مفیدتری انجام بدیم، شاید خیلی وقتا یادمون میره که میتونیم کارای مفیدتری انجام بدیم، شاید هم یادمون بوده هم دلمون میخواسته که کارای مفیدی انجام بدیم اما فرصتشو پیدا نمی کردیم. چرا که اونقد درگیر روزمرگی ها میشیم که دیگه خیلی چیزا از یادمون میره یا فرصتشو پیدا نمیکنیم یا حوصلشو نداریم.


کمپین +1 یک ایده برای رها شدن از این روزمرگی و ارزش دادن به تک تک لحظاتمونه. هدف ما از کمپین +1 اینه که در کنار غذاهایی که می خوریم و نوشیدنی هایی که مینوشیم یک فرصت ایجاد کنیم، یک فرصت برای بهتر کردن، یک فرصت برای دیدن چیزهایی که دیده نمیشن، یک فرصت برای یادآوری مجدد کارهایی که می تونیم بکنیم. یک فرصت به کوچکی یک هزار تومان ولی به بزرگی یکایک شما عزیزانی که برای یک مسئله اجتماعی اهمیت قائلید. این یک ها با جمع شدن می توانند جریان سازنده ایجاد کنند، این یک ها با جمع شدن می توانند کارهایی را بکنند که جداگانه نمی توانند.

 

هر یک از این «یک» ها ارزش دارد و هر یک از شما می توانید با یک هزار تومان یک حرکت ایجاد کنید. 

 

کمپین مثبت یک توسط کافه سیم مدیریت می شود.

حامی رویداد

برگزار کننده

کتابخانه ی نارنجی

کتابخانه ی نارنجی

کتابخانه ی نارنجی پلتفرم ثابتی است برای ترویج مطالعه، معرفی کتاب، اشتراک نظرات به صورت کاملا تعاملی، اشتراک تجربیات و عادات مطالعه، اشتراک اخبار نشر و تخفیف ها، دورهمی های کتابی و کلی اتفاق ابتکارانه ی دیگر پیرامون این پدیده های دوست داشتنی.

© کتابخانه ی نارنجی به نهاد آموزشی و مشاور OrangeInk تعلق دارد.

آدرس:تهران بلوار کشـاورز، تقاطع خیابان عبـدالله زاده، انتــهای مجتمع تجاری سـامـان، پلاک 8، کافه سیم