رویداد به پایان رسیده است!
کدال خوانی در بورس در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۰:۰۰

کدال خوانی در بورس

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اگر صورت های مالی را مبنا و اساس تحلیل های بنیادی بدانیم سامانه کدال در بازار سرمایه نقش اصلی را در راستای شفافیت اطلاعاتی ناشران ایفا میکند. کارگزاری آگاه نیز در راستای رسالت آموزشی خود قصد دارد تا دوره‌ای ۳ ساعت را برای آشنایی هر چه بیشتر فعالان بازار سرمایه با این سامانه اطلاعاتی فراهم آورد.


 معرفی دوره
بسیاری از فعالان بازار به خصوص  افراد تازه وارد ،آشنایی کافی با سامانه کدال و صورت های مالی  و نحوه استفاده از آن را ندارند. از آنجایی  که چشم پوشی از گزارشات مالی و اخبار مربوط به عملیات شرکت ها ، می تواند سرمایه گذاران را دچار زیان کند. به همین جهت سعی کردیم کارگاه آموزشی را در جهت ارتقا دانش سرمایه گذاران و فعالان بازار طراحی  کنیم.لازم به ذکر است شرکت در این کارگاه و آشنایی سرمایه گذاران با گزارشات منتشر شده در سامانه  کدال امری لازم و ضروری  برای حضور فعال و پیوسته در بازار سرمایه ایران است.

 

 هدف دوره
هدف این کارگاه آشنایی سرمایه گذاران با سامانه کدال، صورت های مالی و سایر گزارش های منتشر شده در سامانه کدال است. آشنایی با صورت های مالی می‌تواند کمکی به سرمایه گذاران در راستای شناخت هرچه بهتر عملیات و کسب‌وکارهای مختلف شرکت های بورسی باشد و آنها را برای ساختن تصمیم های بهتر معاملاتی آماده کند. همه می‌دانیم که فهم صورت های مالی و سایر اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت ها درک بهتری را در انتخاب صنعت و سهم در اختیار سرمایه گذار قرار می‌دهدکه غافل شدن از این گزارشات می‌تواند اثرات بدی را هم در کلیت بازار و هم در پورتفوهای شخصی سرمایه گذاران داشته باشد. در نهایت باید گفت شرکت در این کارگاه آموزشی زمینه‌ای برای ورود به دوره تحلیل بنیادی کاربردی و از طرفی درک ساده و آسان صورت های مالی است.

 

 

سرفصل دوره
اهداف به وجود آمدن سامانه، نحوه استفاده و بررسی گزارشات
جزئیات مربوط به صورت های مالی دوره‌ای و توالی و زمانبندی هر یک از آن‌ها
شرح و تفسیر گزارش‌های ماهیانه و پرداختن به کاربرد آن‌ها برای سرمایه گذاران
آشنایی اولیه با شرکت‌ها و صنایع مختلف فعال در بازار سرمایه
آشنایی با مفاهیم مربوط به صورت های مالی اساسی
بررسی و شناخت تاثیر هریک از گزارشات بر روی معاملات
آشنایی با انواع مجامع شرکت ها
آشنایی با صورت وضعیت پورتفوی ETFها
بررسی گزارشات تفسیری شرکت ها و شناخت عوامل مهم موجود در آن‌ها
شناخت انواع گزارشات شرکت ها و تفاوت های موجود در آن ها بسته به نوع عملیات آن ها

سخنرانان

نگار قوامی پور
نگار قوامی پور

برگزار‌کننده

آواتار

واحد آموزش شرکت کارگزاری آگاه

شرکت کارگزاری آگاه از سال 1387 تاکنون با برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی متعدد در تهران و شهرستانها، در جهت ارتقاء سطح آگاهی علاقمندان و فعالان بازار سرمایه گام برداشته و سالانه بالغ بر 2000 نفر را آموزش داده است. واحد آموزش این شرکت در سال 1391 و

رویداد های برگزارشده۱۸۸
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰۰ نفر